Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem z pražské části kterou nepomáhala osvobozovat ROA ale osvobodila jí Rudá armáda.Já si na Stalina stěžovat nemohu.Němce pobili a neudělali tu žádnou škodu.
    • Jasně, volali na Němce: "Huš, huš" a "Kšá, kšá" a Němci pelášili, bez jediného výstřelu. Takže RA ani trávník před domem nepošlapala. *1* *1*
      • Myslel jsem vážné škody.Ale to by jste nepochopil.
  • Zločiny komunismu? Kolik pomníků stojí Napoleonovi, římským císařům, pějí se ody na spanilé jízdy Švédů, jen Stalin a Žižka byli vrazi. Anglosaská demagogie v židovském diktátu.
    • No, nevím, jestli Stalin a Žižka byli vrazi, tj. jestli sami osobně někoho zavraždili. Byli to však jedinci, kteří byli VŮDCI hord vraždících bestií a ty bestiality organizovali a podporovali.
      • Caesara atd. kteří šířili lásku k bližnímu a mír.....
        • Neopomeňme papežské křižové výpravy a hony na čarodějnice. Co to plácám, to bylo v pořádku.
          • byly výpravy Křižáků do Čech poselstvím míru a lásky ovšem Husiti kteří se jim bránili byli zjevně teroristé a násilníci.....to je jako dnešní chápáni Rusko USA....
            • je to od Žižky sprosté že nenechal domorodé obyvatelstvo okrádat církví a povraždit křižáky a dovolil si organizovat odpor....ostatně tys byl vždycky kapitulant že ty schvalovači Mnichova.... *3*
            • Husiti - vraždění mnichů tím, že je házeli živé do roklí nebo je přivázali ke kůlu, polévali vodou a nechali zmrznout. Žižka byla sadistická bestie.
  • "Jeho největším úspěchem však bylo, že zavedl řád,"

    Něco na tom bude. Kdo tohle dnes umí?
  • J.V. Stalin na Hrad!
  • Malá Simonka dostala na zadek a nesmí na tiscali.
  • pro Kobliháře Sajmona. Teď se konečně udělá až bude blekotat své výplody o putlerech východostepních nájezdnících rusofilech a dalších fantasmagoriích. Ale přeju mu to hochovi. I v ústavu duševně chorých mají mít pacienti právo na orgasmus....
    • ... jsi dokonale primitivní ubožák :)))
      • KulihrachBTWzlejtroll...
      • Běž si čmuchnout k Simoniným připochcaným kalhotkám, protože tvoje IQ je na nule ať se dobiješ, hovnožroute.
      • tebe už jsem dlouho neviděl....A TEĎ VYSKOČ....
  • už odchytil ošetřovatel a zavřel zpět do klecového lůžka. Teď tu bude nuda.....doufejme že snad aspoň Sajmon unikl.... *8*
  • Podívejte co všechno mají na svědomí ti američtí šmejdi : http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx
    • A čekal snad někdo něco jiného od rusáckého řiťolezeckého zm.da?
      • Ne, to je americkej vymrdanec Simon.
      • Jsi drobet mimo téma co?
    • Útok pod vedením amerických odborníkov na Mósul, sídlo ISIL postupne uviazol. Bojová operácia zinscenovaná politickými a vojenskými kruhmi USA s cieľom zvýšiť volebné preferencie Hillary Clintonovej niekoľko dní pred voľbami sa postupne mení na fiasko. Zatiaľ zahynulo okolo 820 vojakov vládnych síl a teroristom z ISIL sa podarilo zničiť 97 vozidiel bojovej techniky *9*
  • My všichni zde budeme milovat Stalina až do svoji smrti a ty Simone z ústavu pro imbecili s tím nic nezmůžeš.
  • mne Sajmonovy zjevné nesmysly rozčilovaly a snažil jsem se logicky argumentovat, diskutovat, dokazovat a vyvracet je......ale v poslední době se jen královsky bavím, protože takové stupidní hlody by nevymyslel ani Charlie Chaplin křížený Mr. Beanem....a co by člověk neudělal pro dobrou srandu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit