Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další Slovák ve vládě? 

    Co jsme to za národ?

    • Co všechno vykonal jsem pro národ? 

      Národ, jenž to neuzná, je pronárod.

      (Jako obvykle, toto je bez odkazu.)

    • Že by zapomněli na tvé kvality???

    • Když může za Spartu hrát černoch , tak za mne může být ministrem třeba  švéd. Hlavně aby tomu rozumněl. Časy kdy do funkce ministrů byli jmenování lidé za stranickou knížku (ODS, ČSSD, TOP, KDU,) JSOU doufám pryč.

    • KIMCID

      ČeskoslovenskÝ.

  • dzixy
    Na této informaci není nic nového. Tento ředitel měl být odvolán již dávno.
  • Bože, co my jsme za národ !!! Taháme si sem čoboláky, kteří nám vždy a bez váhání vrazili kudlu do zad.

    Ačkoli naše republika zvelebila tehdejší Felvidék a z maďarské kolonie s 90% negramotností udělala alespoň trošku civilizovaný stát, slovenská ziskuchtivost a vychcanost vždycky zvítězila. Jenom si vzpomeňme nárok 1938, kdy všude na Slovensku visela hesla" Čehůni von" a vyhnání Čechů bylo podobné odsunu německého obyvatelstva po roce 1945. To jsou bratři asi tak jako Abela a Kain.

    • Tomane to jsou velká slova. Ale zatím to funguje tady podstatně lépe, než když to tady kočírovala Zubatá pleš, Vajíčkový král Jirka nebo hnůj všech hnojů Topolánek.A nebýt tady pana ministerského předsedy který šel do voleb za svoje - tak nám tady ODSáci v čele s Nečasem a Nagyovou žhrali za státní penízky a ještě u toho drze mlaskali.

  • Čistky nových ministrů, tzv babáků budou pokračovat. 😍

    • Trochu mě udivuje, že ti, kteří nejvíce křičí, pískají na píšťalky a kvičí na ulicích v Praze jsou nejvíce slyšet, když se vyslyší jejich hlasu a mění se ministři.

      Když křičíte o demisích, víte prosím, co to slovo znamená? 😛

  • tobro

    Zase další čobolák? .. Pavol Kováčik - bývalý investiční ředitel Národní dálniční společnosti na Slovensku a bývalý předseda představenstva Inženýrských staveb Košice. To.zas.bude.posila! 

    Proti rozvoji dálniční sítě na Slovensku je akce na D1 úplnej.stavební.sprint!

  • Koukám, že každý zm..d z ulice múže dělat ministra - tak jako ten trouba na Hradě.
    • Tak proč ses nepřihlásil, ty hvězdo!!!!!

    • dzixy
      Asi tak, jako zde může každý vypisovat blbosti, viď Miloši?
    • Ten trouba na hradě byl dokonce premiérem a pak povýšil.

    • KIMCID

      Havel? To jo ten na hradě dělal šaška.

      • Soudruhu, neber si do své... hmm, úst jméno Václava Havla, kterého si stále váží a uznává celý svět. Jinak mezi slušnými lidmi také dřív platilo "O mrtvých jen dobře."

        Jinak o tom kdo dělá na hradě šaška když má virózu nebo když mu pes shrne koberec není vůbec pochyb.

        • Máte pravdu milý Občane - o mrtvých jen dobře a o prezidentech zvlášť. Nikdy jsem se k panu Havlovi (uvedenému do funkce hlasy komunistů) mnoho nevyjadřoval.

          Jen s tou všeobecnou úctou to nepřehánějte. Já osobně tímto netrpím. 

          Koho chleba jedl, toho píseň zpíval. 

        • KIMCID

          Nikdo si ho nváží a nejsem soudruh. Soudruhy omilostnil a se soudruhy pekl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit