Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mladí se neučí, žebrají po ulicích na maturitní chlastání a dělají bordel. Maturita musí být těžká, jinak ji bude mít kdejaký v,ůl.
  • Omlouvá se za to, že úroveň obtížnosti byla nepřiměřená. Po tom co se na tom shodli experti i profesoři, si myslím, že omluva studentům byla na místě. Vyšší verzi z matematiky se určitě nevybírali ti, co se neučí, jen pijí a na všechno kašlou. Většinou si ji vybírali studenti gymnázií a pokud si někdo dobrovolně vybere náročnější test, tak nechápu proč by mu to "náš stát" měl dát takhle sežrat.
 • Není ten ministr ku n da snad když chce dosáhnout nějakého vzdělání, musí prokázat nějaké schopnosti jinak bylo studium zbytečné. Jen tak mimocodem kvalita výuky na středních školách které předchází studiu na VŠ se dá přirovnat ke studiu SOU.
 • Když tak sleduji co se v naší republice děje jak se řeší problémy tak docházím k názoru, že tento náš stát už moc chytrých a schopných lidí asi nemá. My máme spíše ty co jsou všeho schopni a vo tom to je.
 • Je na něm vidět,že učil právo. Nic dnes ještě neví, ale po důkladné prozkoumání jistě nějaké změny udělá. Připadá mi to tak,že i poro tohoto ministra bude každý den dobrý,který prožije jako ministr. Snad udělá nějaké ty změny dost uváženě a nebudou jako za ministra Dobeše. Ten ty změny dělal podle toho jak se vyspal a nebo co jej zrovna napadlo. K tomu všemu se musel přizpůsobovat požadavkům koalice a v neposlední řadě i reagovat na požadavky Klause. Mimochodem,když jsem onehdy poslouchala vyjádření Klause ml. k maturitám tak mipřipadalo,že on tedy zrovna žádný myslitel není a i když je to jeho gimnázium je soukromé,nikde není psáno,že bude i nadále, jelikož Roman mu jistě žádné dotace neposkytne. Jedině,že by se o to nyní postaral jeho mladší bratr,když už je v ČEZu zaměstnán. Také možná jen do doby,dokud papá bude prezidentem. Změní se vláda změní se hlava státu a okamžitě nastane "škatulata,škatulata hejbejte se"
  • kdy dítě ještě nezná pravopis. Za takovou hrubku by ses měla stydět a vrátit se do ZŠ.
 • To jim tedy pomohl, pitomec, ze se jim omluvil, tedy je to fakt banda idiotu. *11*
  • Nevím proč se omlouval,když projekt těchto maturit začal za ministra Dobeše, ten byl všeho strůjce, všechno na co sáhl jen zkurvil. *16* *16* *16*
   • ... proč se omlouvat ... jedině oznámit, že to stálo za @ a milióny za maturity jsou v (_!_) a stejně nikdo za ten tunel potrestán nebude ... Ať žije umění zmizet odpadovou rourou se zlatým padákem *1* *1* *1* *1*
 • Jakmile se zavede zápisné jakékoli "sociálně únosné" výše, jeho navýšení je jen otázka času.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit