Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Feri  dostal na budku za ty  samé kecy co vede normálně

  • KIMCID

    Ale copak trefil jsem se že tak kopeš :D

  • No tak KIMCIDe, proč jsi tak nedůtklivý a bereš mou poznámku hned na sebe? A ten svůj autoportrét sem taky nemusíš stále dávat. 😛


  • KIMCID

    Ano a řekneš nám co je špatně nebo jen plkáš kritiku, na to čemu ani za mák nerozumíš Ovčane?

  • KIMCID

    Ano my víme že to máš z vlastní zkušenosti Občan.Až zase dostaneš vycházku napiš nám.

  • Jenomže ty "ubožáky co tam sedí nahoře" si zvolilo stádo co sedí dole a kterému stačí pár sprostých hospodských "bonmotů" a k tomu kobliha a kecy, že bude líp, už vědí koho volit.

    Slovo demokracie pochází od slov demos a kratein, tj. lid a vládnout. A když je mezi lidem spousta ovcí neschopných posoudit důsledky svých činů...

  • Nesvéprávní  jedinci nemohou vyjadřovat své názory, protože žádné nemají, mají pouze živočišné emoce. A že by se pod tím článkem jistě vyrojilo "mouder".

  • KIMCID

    Politická korektnost se ukazuje v plné síle. Komunikace zamezena pod článkem :

    Poslance Feriho ztloukli a pořezali na koštu vín
  • Už skoro vůbec nesleduji TV a neposlouchám rádio. Teď už jenom tak občas si přečtu nějaký zprávy a jinak na to kašlu. Pomalu se mi pročisťuje hlava a mam klid na duši. Vykašlete se na politiku a na ubožáky co tam sedí nahoře, hlavně když jim to žvanění dělá dobře stejně osudu neuniknou a nakonec skončí někde v pečovateláku s demencí.

  • KIMCID

    Tak to ty smrdíš až na měsíc

  • Ryba smrdí od hlavy, ale takový smrad, jako jde ze Zemana, to tu ještě Čapí hnízdo nezažilo!
  • Ano, a také se říká, že ryba smrdí od hlavy.

  • Před nějakým časem psal pan Jégl, že pana Babiše čeká zákopová válka. Asi je to tak a tohle je jenom jedna ze získaných pozic. 

  • Aneb "Škatule, škatule hejbejte se..."

  • KIMCID

    tobě přeji to samé když myslíš že jsem víc nicků :D to je pokročilá paranoia

  • No hezký věk, ale tak to by spíš vypadalo na počínající schizofrenii. 😯

    Ale teď vážně: přeji ti všechno dobré a aby jsi se ve zdraví dožil nejméně 2x tolik. 🙂

  • Jest cosi shnilého ve státě českém...

  • KIMCID

    44 let :D ale dobrej pokus od někoho kdo mě vidí v několika příspěvcích a přezdívkách

  • Vždyť to říkám, že trpíš paranoidními bludy. Vzhledem k věku to nejspíš bude dementia senilis. Ta se nedá vyléčit, jen její příznaky lze zmírnit pomocí medikamentů.

  • KIMCID

    Ne ty jsi to tu mě tvrdil těsně po vbolbách tak si to v hlavě přeber co píšeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit