Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já bych toho auditora šla dělat klidně hned, stačí se podívat na ty peníze co za to jsou http://www.pracomat.cz/profese/auditor . Akorát nevím co je na to potřeba za školu. Asi musím mít vysokou? Jsem docela dost pečlivá a důsledná, to jsou myslím pro auditora docela důležité vlastnosti. Ale potřebovala bych poradit jakou školu vystudovat
  • ANO, možná mohl vědět ale na rozdíl ode všech on "maká" Je tedy na svém místě *14*
  • ... doufám, že doťokal :)))
  • Komu mame dnes verit. ANO co vlastne chce. Z jakeho duvodu vzniklo? Zacinam verit, ze ucelove a ne v zajmu lidu CR. Zdar boji proti korupci !
    • ... věnuj se raději sportování, balíku :)))
    • tobro
      Dej si dva a dva: "Ondřej Votruba svým odchodem z postu náměstka ministerstva pro místní rozvoj na resort dopravy předešel svému odvolání. Ve středu to uvedla ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, která nebyla spokojena s jeho prací."

      Tak soudružka ministryně za ANOfert chtěla soudruha náměstka vyrazit pro neschopnost, a soudruh ministr za tentýž ANOfert ho vezme na ministerstvo dopravy! A to ještě soudruh ministr bude vysvětlovat své angažmá v úplatkářské aféře!!! .. *11*
  • Já nevím, co si ty všechny zahraniční společnosti stěžují? Vždyť Český křišťál to je vyhlášená značka! Viz Staňa Grossůj, Nečasovi-Nagyovi, Dalíci, Vondra...
  • ... kde je kravka soudruzka?
  • ... pokud má švédský auditor pravdu, není o čem psát, to ale blbům zde nelze vysvětlit :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit