Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to řada lidí uvítá. Mně osobně to sice až tak nezasáhlo, mám ráda vínko a pivo, ale přežiju i bez toho.
    Právě toto téma jsme řešili na stránkách Komunity 111, jejíž stručný výtah je na stránkách trijednicky.cz
  • Střízlivého by nenapadlo střílet z auróry!
  • Hrrrrrr do regálů, soudruzi!
    • Nemůžu se tam dostat přes modré straky
      • Chudáčku pěticípej, zas tě diskriminují?
  • A to si jako ten přihlouplý ministrantskej paňáca myslí, že v načatý lahvi drahého Francouzského koňaku bude nějakel metyl?
    A to by hospodskej musel bejt blbej, aby to někde vylil, ty načatý flašky. Kdyby byly cinklý, tak už měl dávno ve svý hospodě 50 votrávenejch. Takže i ty tzv. načatý jsou spolehlivě prověřený.
    Takže až se upije z novejch flašek, ze starejch se to tam přeleje a je to! *2* *2* *2* *2*
    Jinak já se vobětuju na Remy Martin, když se bude někde vylejvat *2* *2* *2* *2*
    Sleju to do hektolitrovýho sudu a pak vobětuju 850,- Kč za test *2* *2* *2*
    To mě vyjde litr asi na 8,50 *2* *2* *2*
    • No já myslím, že ty načaté lahve jsou jistější než ty nenačaté.
      • Já si myslím, že je to logické, jenom paňácovi vot rentgénů to ještě nedošlo *16*
        • Raději nemysli - pro vlastní bezpečnost...
  • Tady se ukazuje jak jim chutná moc. A ty občane se klidně zblázni
    • V tvém případě se již stalo!
      • Slovo boží od zloděje nicků *10* *16* *16*
        • Kuk na komouše!
  • Urrraaa, opjať budět vodki!!!
    • Vodku pijou akurát ruský prasata *6* *2* *1*
      • Máš pravdu, až na to slovo "ruský". Takže by to mělo znít "Vodku pijou akurát prasata" *1*
        • S rumem a redbulem to docela jde a taky se s její pomocí dělá dobře z 10 piva 12. *1* *1* *1*
  • Kalousovi už se třepou ruce kokotovi *16*
    • Netřepou, měl forotu
      • Hezká přezdívka pro dnešní den *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit