Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže cesty budou rozryté i nadále....už teď mi vstávají vlasy hrůzou......😯

  • To si zase Bureš namastí kapsu. A třeba něco málo dá i svým poskokům.

    • vanhorne

      "A třeba něco málo dá i svým poskokům."

      Urcite, protoze kdo maze ten jede, bez maziva se kazda masina zadre.😂

  • Hmmm, Česku přinese 180 miliard. Otázkou jsou podmínky, které pro čerpání těch peněz po nás vyžaduje Brusel. Vždycky to je něco za něco. Teď můžeme jen čekat až se provalí, k čemu se končící vláda zavázala vůči Bruselu. Rychleji než bude po volbách se to určitě nedozvíme, ale pravděpodobně půjde o to samé co vždy, o přístup k migraci z jiných kultur. Brusel se už roky snaží k nám nacpat migranty.  

  • 180 mld korun , to je asi cca 7 mld euro. V podstatě teda nic moc. Pochopitelně že tady teď začne kvikot expertů kteří viděli pohromadě tak nejvíc 5 tisíc korun v třináctikorunách nejvýš , ale to na věci nic nemění. Dokonce i těm afghánskej prezident co teď utekl před Talibanem někam za hranice , si sebou stačil nakrást a odvézt víc. 

    No a kolik si z toho ještě uleje Slovák Bureš ????? Takže což zbyde čecháčkovi !? No jako vždycky . 

    • Jó, jó - taková "TŘINÁCTIKORUNA" - to je bankovka...

      • Tondo , jeden bod mas ode me. Vaz si toho a chovej se podle toho. Vic nez medajle od zEmana tvyho oblibence tyyyyy vole. 

        • Ona byla i jedna televizní hra, kde padělatel nabízel bankovku 

          v hodnotě 101 (stojeden) dolar... S tím, že jde o padělek, i když

          velmi kvalitní. A lidé to jako kuriositu i kupovali . . .

          Ostatně - pro pohřby, modlitby či obětní účely se v Asii, kde jsem 

          řadu let působil,  se vyrábějí a poté též obřadně pálí tzv. "rituální 

          peníze" a ty mohou vypadat jako padělky dolarů i eur! 

          Ale jejich velikost a ani grafická podoba se originálu nepodobají 

          - snad jen "zdálky". . . 

      • Teda dedku ! dostanes ode me bodik ty kluku usata. Puvodne jsem tedy cilil na blba okouna ze zacne krakat svuj repertoar - moc bohaty tedy neni , ten repertoar myslim pochopitelne , ale tak trochu jsem pocital ze zamnoukas i ty. Nezklamal jsi. Vidis jak vas mam vsechny pod palcem a jak s vami manipuluji jak chci. Tak ti teda dedku davam bodik. Aspon si stoupni ty vandraku , kdyz jsem te tak vyznamenal. Co okoun ? Vubec se nepripoji ? Muzu to napsat za nej , je jeste jednodussi nez ty nebo chmela . Ale od nej to bude originalnejsi. DDR , prasic, popelnice , cervena vesta , bydleni pod mostem ... No to je tak vsechno . Moc toho neni ze ? Jo , jeste ekzotycka klavesnice , tu on doslova myluje . 

      • Jinak - ten "Kettling" je známý prušácký "terminus technicus" pro 

        kontrolu davu lidí (zde i kontrolu jednotlivých diskutujících)... 

        Taktika spočívá v dehonestaci diskutujících - uzavřením v diskusní 

        "konvici" (tj.v držení diskutujících v uzavřeném diskusním  prostoru, 

        bez možnosti se jinak - alternativně - vyjádřit k danému tématu).

        -------------------------------------------------------------------------------------------

        Není ostatně vyloučeno, že onen "Kettling" je jen placeným agentem

         Bundespolizei, s platem nejspíše okolo 2.500 euro (brutto)...

        • Tondo to si protirecis s okounem. Podle nej jsem v DDR , tam BP neni , tam je VP . Dejte si to kuci nejak do rychtiku , takhle jste jeste blbejsi nez jste. 


          • A DDR - není...

            • Toniku , hochu to nerikej me !  Termin DDR tady furt prosazuje ten okoun . Tezko ho definovat. Proste neco uplne dole  . Byl takovy vtip . " Nechapal jsem pochopit proc maji lide na mavatkach napisy Pryc s Rakuskom Uherskom . " Vypravel se o vesnicich ze kterech pochazi i ten okoun  a bylo to okolo roku 90 . Tak mu to tondo nejak snad vysvetlis , ze blbne stejne jako s tim RA . Drzim ti palce chlapce , budes to mit tezky . 

            • Toniku , hochu to nerikej me !  Termin DDR tady furt prosazuje ten okoun . Tezko ho definovat. Proste neco uplne dole  . Byl takovy vtip . " Nechapal jsem pochopit proc maji lide na mavatkach napisy Pryc s Rakuskom Uherskom . " Vypravel se o vesnicich ze kterech pochazi i ten okoun  a bylo to okolo roku 90 . Tak mu to tondo nejak snad vysvetlis , ze blbne stejne jako s tim RA . Drzim ti palce chlapce , budes to mit tezky . 

              • Reakce na příspěvek:

                Warum zweimal ? ? ?

                • Reakce na příspěvek:

                  Bundesrepublik Deutschland  (neoficiální zkratka BRD) - ta ale je 

                  (už od 18. ledna 1871) státem 16 spolkových zemí ...

  • Už začal slovenský čobol, agent Bureš plánovat, jak ho rozkrást pro (ne)jeho Burešfert? Ona mu Alenka z říše divů určitě pomůže a nějaký Havlíček bude jako vždy slepý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit