Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ze Sobotky je politická mrtvola i bez kalašnikova,ale národ má právo i na atentát.Prezident,pokud si atentát přeje by měl vyzvat národ a slíbit udělení prezidentské milosti.Obyčejně tím ale prezidenti a podobní pověří někoho z tajné služby a toho se pak zbaví aby se od činu mohli distancovat.(Sobotka ale byl takový hadrový panák bez osobnosti a za atentát nestál.U Babiše je to něco jiného.)

  Myslím,že dokud nebude násilí součástí naší politiky,bude to důkaz,že nám je ještě docela dobře.

 • Máte naprostou pravdu. Na celkový počet stran libovolného dokumentu má vliv mnoho veličin.

  U úředních dokumentů je ovšem počet stran pevně dán. U neautorizovaných či vysloveně pokoutních kopií pak počet stran dán není a rovněž není zaručena shoda obsahu  s originálem.

  Jak je to u konceptů důvěrných zpráv, netuším, mohl byste jako znalec dodat nějaká fakta?

 • Ano, a přihřátý demoblok (pan nebo paní Pospíšilová, igelitový Fiala, Výborný a Rakušan) volí výhradně vysokoškolsky vzdělaní, intelektuálně na výši umělci a obyvatele velkých měst.

  Prostě lidé se širokým rozhledem a věděním, že?

  Zastaralá a vyčpělá manipulace pane vanhorne. Nebo máte k dispozici data?

  Osobně bych se asi ani nedivil. 30 let se na důchodce z vysoka ......... a teď mají konečně pocit, že je někdo nepovažuje za parazity.

  Až budu v důchodu, také budu preferovat toho, kdo se ke mě bude chovat slušně. Vy ne? nebo jste si už "nasbíral" dost? • Týden nebudou pracovat příznivci AB = stát vydělá bo týden budou 0vé náklady!

  Týden nebudou pracovat odpůrci AB = přiznivci nebudou mít si z čeho přerozdělit výplaty....😉

 • Proč? Protože žádný takový návrh neuveřejnil. To je dostatečný důvod-

 • vanhorne

  "(nikdo neví jestli skutečná zpráva je pravá zejména počet stran"

  ANO, dobra obhajoba. Na celkovy pocet stran ma vliv nekolik velicin, margin, font-family, font-size a dalsi. Kdo setri papirem pouzije ty nejnizsi a ze tri takovych, pak jednoduse mohou vziknout ctyri.

 • vanhorne

  "Týden nebudou pracovat příznivci AB"

  Vetsinu priznivcu AB tvori lide pokrocileho veku, nemusis se bat, ze by doslo ke kolapsu celonarodniho hospodarstvi.

 • pavel.zajda.7
  Proč nebyl Zeman za takto natvrdo uveřejněný návrh na zastřelení pana Sobotky obžalován? Howado!
 • Karel

  Nejsmutnější je že kvůli podle mně nezákonnému obvinění(doufám že rozhodne až "nezávislý soud protože po tlaku demonstrantů bych chtěl vidět jak by státní zástupce rozhodl v jeho prospěch byť ze zákona pokud má pochybnosti toto musí učinit) a jakési neautorizované zprávy

  (nikdo neví jestli skutečná zpráva je pravá zejména počet stran nesouhlasí mluví se o 70,72, i 75 stranách protože ministerstvo musí ze zákona mlčet protože je důvěrná). 

  Tedy nejsmutnější je ze se kvůli tomu rozeštvává národ místo aby spolupracoval na celkovém zlepšení našeho života včetně opozice tak se řeší  možná vymyšlené kauzy a kdo má z toho prospěch když se hádáme majitelé zahraničních firem kteří si myslí že z Česka odvádějí málo divident(jen třistapadesát miliard po zdanění 19% zatímco na západě je tato daň mnohem vyšší a Babíš tomu brání klér kterému se příjem darovaný jedním zákonem proti vůli většiny občanu zdanil, a landmanšaft prolamující už Benešovy dekrety.Takže když se uvolní stavidla věřte bude mnohem hůř a to nejen pro umělce, státní zaměstnance ale zejména domácí "neziskovky" podnikající v sociální oblasti. 

 • KIMCID
 • josef.chmela

  bbbbbblbe!

 • Pokud ženy jiného druhu neznáte, máte patrně život samé vydání. 

 • KIMCID

  Petr Semenec Profesor  Jiří Chýla: CSc., Fyzikální ústav akademie věd ČR : Tvrzení opozičních politiků, novinářů a Mikuláše Mináře, organizátora demonstrací proti Babišovi, že zpráva auditorů Evropské komise je zdrcující, je pravda, ale odpověď na otázku pro koho, není ani zdaleka jednoznačná. Pokud si v klidu a pečlivě tuto zprávu přečteme a zapomeneme na Babiše, zjistíme, pro většinu čtenářů asi překvapivě, že především pro jeho nejhlasitější kritiky z ODS a TOP 09 a také pro ČSSD.  Co by měl říci Mikuláš Minář demonstrantům 23. 6. na Letné

  Milí demonstranti,

  zmýlil jsem se. Nemůžeme demonstrovat za demisi Marie Benešové a návrat Jana Kněžínka do funkce ministra spravedlnosti a současně demonstrovat i za demisi premiéra kvůli jeho střetu zájmů, když Jan Kněžínek tvrdí, že Babiš ve střetu zájmu není, to bychom byli pokrytci, že. Nepřečetl jsem si auditorskou zprávu pořádně, za což se omlouvám a slibuji, že se příště polepším.

 • KIMCID

  Tvoje máma?

 • Myslíte tu Zemanovou běhnu?
 • České dějiny si musí opět projít defenestrací, je to pořád lepší, než by se zachoval lid na popud ožralého Zemana a  vzal na předsedu vlády Sobotku kalašnikov!!!
 • KIMCID

  Dnes tu bude klid všichni voliči Top09 jsou s mávátkama na Letné :D

 • josef.chmela

  Na Letné budou jen samí frustrovaní nemakačenka a neschopní, kterým se nelíbí demokracie a výsledky demokratických voleb. Kdyby byli schopní, sami založí stranu a vyhrají volby. Ale toho se od těchto řvounů nedočkáme.

 • josef.chmela

  Jakýsi Bureš ať stíhaný je, když něco provedl nezákonného. Ale premiér Babiš a jeho vláda má své výsledky a nikdo lepší na premiéra zatím není.

 • josef.chmela

  Škoda provazu. On se uchlastá sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit