Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hlavně aby se to nedotklo církevních náhrad a valorizací. Hlavně aby se to nedotklo platů soudců a politiků. Hlavně aby se to nedotklo rent vyplácených bývalým policistům. Hlavně aby se to nedotklo vinařů a nedejbůh nebyla na víno uvalena spotřební daň! Hlavně aby se to nedotklo pomoci Ukrajině!

    A když bude málo, u důchodců jsou pořád rezervy. Četl jsem články, že někteří psali Fialovi, že mají peněz plno a že jsou důchody nadhodnoceny. Pak nezbývá, než udělat adresný dotaz na všechny důchodce a těm, kteří budou tvrdit, že jejich důchody převyšují jejich potřeby, je zkrouhnout na minimum. Proč taky ubírat těm důchodcům, kteří sotva vychází s penězi?

  • Pohled fanatické svazačky. To věstí jen zářné zítřky.
    Zapálení soudruzi na vedoucí místa!
    Povaleči z kaváren, do dolů a továren. 😛

  • A pak je tady řada poslanců kteří otevřeně řekli že F 35 zaplatí důchodci. Z osekaných důchodů.Po republice nikdo nechtěl nákup takových letadel. Bohatě stačily Gripeny které jsou teprve na 50% své životnosti.Ani NATO nic takového nepožadovalo. To jen Blběna z ministerstva se chtěla předvést.A okrást nás všechny o naše veřejné peníze.Doufá se že soud jí to co nevidět spočítá.Jak nějaké Parkanové,

  • celá tato vláda byla nastrčená do  vedení země jen proto, aby prosazovala zájmy USA, bruselu a sorosovců.... na vlastní lidi naprosto kašlou, ještě zařídit švindl korespondenční volby a budou si moci vládnout do nekonečna, nebo alespoň dokud republiku kompletně nerozkradou a nerozloží.....

  • Tak bohužel svět není bez válek a zbrojit až ve válce je hloupost , tak snad ty F35 posoudili odborníci , bylo tu levnější řešení od Saabu . Je otázkou co je lepší , ale já osobně jsem pro unifikaci výzbroje v rámci NATO a pak je výhodnější F 35 i když dražší . Výhoda Východního bloku byla právě v nařízené unifikaci , v té době SSSR a ne vždy to bylo ke škodě a v opravdovém boji asi bude záležet kdo ti dá munici a poskytne motor když to dojde .Jinak jsme malá země a určitě je lepší skupinová obrana a at si tady každý hejká co chce , není lepší alternativa než NATO a EU .Netvrdím že je vše bez chyby .😎

  • f2sulik
  • A my budeme dál pořádat finanční sbírky na těžce nemocné děti.☹

    • nemusíme , stačí třeba cholesterol posunout zpátky na 6 a ne na 5 , maš tolik peněz za tablety že sbírky nepotřebujeme , ale kšeft je kšeft (bohužel  angloamerická loby vítězí , na vše prášek a vakcínu)a tady za léky utrácíme někdy zbytečně . Nechám na odborníkovi , jenom těch prachů za pochybné podpůrné přípravky , to by ty dětičky mohli léčit stonásobně . Záleží jak se to položí .No a tablety na obezitu to už je uplně mimo .😎

      • Tak to vidíte, pane martinko, právě jste zpochybnil své předešlé tvrzení, že "není lepší alternativa než NATO a EU". Záleží na tom, jaké hodnoty života člověk  upřednostňuje. Vy zřejmě woke culture, se všemi těmi tézemi jdoucími proti lidské přirozenosti, ke kterým EU nezadržitelně směřuje. O organizaci NATO, ve výsledku prosazující pouze zájmy Spojených Států -"angloamerické loby vítězí" - a jim také stoprocentně podřízené raději ani nemluvě. 

        P.S. Poslední věta ve Vašem předešlém komentáři je jen taková nepatrná "úlitba bohům". 😐

        • všem natvrdlej mam svoji hlavu a srovnávat pilulkové loby s NATO a EU může jen hlupák , ještě jednou , mám dvě cesty jedna je špatná sem tam a ta druhá je v dezolátním stavu kterou asi pojedu ? Ulitba bohům , jako že se nedopouštíme chyb? No to asi né , ne.😎

          • Pane martinko, mrzí mne, že jsem Vás svým komentářem rozčílil; předpokládal jsem, že jste racionálně založený, když máte ve všem tak jasno, ale ve Vás hned bouchly saze. Jste zbytečně emotivní. Mýlíte se, cest je vždy více, nežli dvě, Vy jste si tu svou už našel. A pokud nevíte, co se myslí rčením "úlitba bohům", to lze též nalézt, ale není to důležité, byla to jen poznámka nakonec. 😐

            • saze né , já v neděli vymetal komín bylo tam asi tak třičtvrtě kýble , takže sázím (vzhledem k sazím)na svoji soběstačnost a nepodporuju ani rusa a ani usa vzhledem k plynu😎

              a jsem pro národní či státní soběstačnost  , ale jsou věci jako obrana či alespon nějaké sdílení společných postojů kdy je lepší větší chumel,prostě to je tak , a proti silnému jedinci holt musí být větší chumel slabších aby ten svět byl v rovnováze .Ten svět se nam nějak rozkýval až moc a bylo by špatné aby se přehoup do větší války . No uvidíme , tak dobrou noc😎

              • Reakce na příspěvek:

                Přeji Vám dobrý den pane martinko, já se sem už včera nevrátil a tak reaguji až dnes. S tím spolkem menších a slabších máte samozřejmě pravdu, jenže, bohužel, ten se nekoná; vznikla společnost, kde dva ekonomicky nejsilnější státy (které se sice navzájem také moc nemusí, ale...) z toho spolku vytvořily blok pro ně výhodný a jeden velmi silný "kulturista" ze zámoří by tomu rád velel. Ovšem, jen pokud je to v jeho zájmu. A tak se ten vznikající "chumel" (Visegrád, to už by bylo nějakých 65 milionů obyvatel), který nechtěl jít ve všem těm dvěma na ruku, podařilo rozbít. 

                P.S. Bere to, prosím, jen jako můj názor a velmi zjednodušenou skutečnost, vše je mnohem složitější. 

                • Reakce na příspěvek:

                  v 4 bohužel klub zemí  nahatejch erdelí kdy svoje prachy utopily v sojuzu a speciálně ČR ještě na tom Slovensku . Vše je pryč a je třeba koukat dopředu .

                  Velet vždy musíte ve svém zájmu , neznamená to že přitom přizabijete svoje partnery . Tak chranme netopýry neb za nic nemůžou a nebudeme rasisti neb poslední chytrý prezident mocného státu byl černoch . 😎

  • Černochová plní pouze příkazy svých páničků.

    • No od toho je politikem.

  • KIMCID

    Snad do roku 2035 nebude válka :D

  • Víte co mají společného američtí zbrojíři, ukrajinští oligarchové, barmské ženy a Hamás v Palestině?

    Milují ČR!


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit