Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Na té fotografii připomíná vzhledem (ale opravdu jenom vzhledem!) nedávno zesnulého Stephen Hawkinga. Jinak . . .
  • jo on to není Hawking ve stavu bez tíže, aha, jsem špatně kliknul asi, omlouvám se, pardon
 • To máme schopné odbornice! Jedna "dobře" zpívala, druhá byla v úřadu 8 dní, tato "zvídavá" nevím, jak dlouho to generalita s ní vydrží.
  (Třeba zruší piloty, když mají Casy autopilota).
 • No, to vám byla taková nutkavá potřeba, aby to byla ministryně obrany, no. Když neprošly kvo kvo kvóty na zastoupení žen, tak alespoň všichni rádi jednotně chceme tu slepici, přičemž objednávka zní, aby pokud možno nevypadala jako slepice, jenže to je těžká věc a chce to tým sehraných imagemakerů, psychologů, zkušených herců (vedených Stropnickým), kulisáků, kulišáků, iluzionistů a zametačů... Sehr komisch. *3* asi by to nestačilo... Tak snad škody nebudou příliš rozsáhlé, snad už víme, na co dát pozor, jenže...
 • Bože ochraňuj nás....
  To jako vážně chce Šlechtová vybírat helikoptéry pro armádu na základě toho že je proleze? To fakt umí na základě toho že se nechá vyfotit u kulometu vyhodnotit vhodnost konkrétního typu techniky pro taktické nasazení, pro které takové helikoptéry chce armáda používat?

  ... a ministr dopravy bude vybírat formuli pro Tomáše Engeho na základě toho že si sedne do pár různých vozů?

  To je fakt tak blbá (bohužel víc korektní slovo jsem nenašel) že si ani neuvědomuje že není ta pravá kdo má o nákupu rozhodovat? Že na to nemá znalosti, zkušenosti ani kvalifikaci? O jakých bulíkách mluví???? Jakože když jí řeknou že ten kulomet umí střílet tatata tak ona se nenechá oklamat protože ví že je to tytyty???? nebo co si pod těmi bulíky mám představit?
 • Dej babbě funkci a do ruky samopal a stane se z ní šílená kr*va.
  • Sedí za kulometem - samopal vypadá trochu jinak, i princip je jiný!
   • Nic jsi nepochopil. Jsi dobrý prinCYP.
 • Kam do velení armády nemůže americký čert, tam si nasadí neznalou ženskou, jaké tunely na daň. poplatníky vymyslí a uskuteční - vrtulníky a co ještě? Hloupá je dost, aby za nic poté nemohla jako Parkanová. Půjde příkladem v první linii chcípnout do NATO - Ruské války???
 • všech P I Č Í teta...
 • není náhodou ona ministryně za ANO ? *14* *14* *14*
  • ANO, je to ministryně za ANO a takových tam je víc .
   Ještě, že je máme, ku předu levá.
 • http://www.novarepublika.cz/2018/04/kazachstan-otevrel-dokoran-dvere-do.html

  *6*
 • Když by přišlo k věci tak by povolali záložáky v válku internet nefunguje a jakasi ministrině je jen loutka mafianské politiky kterou si tam dosadili nejde o obranu vlasti ale o obchodní kšefty které z toho mají zisky daní pověření ,to nemá nic společného s armádou a se ctí vojáků bránit vlast proti cizincům at už sou odkukoliv .
  Hlavně když pobíráte nemravně velké platy a už privatizace armádních kasáren byl podvod privatizace toho vašeho KLause .
  Všechno ostaní mělo své majitele i vlastníky před rokem 1939 kdy byl normální stav ,arizací získali mnohé židovské majetky němci a přivrženci němců a poválce komunisti přišli z Československa dostávali dekrety v pohraničí na budovy a vše zabíral komunistický stát státní zámky státní továrny státní lesi státní pole státní louky .Privatizace byla jen podvodem nic nevlastnili pozemkové fondy polí louk které si dali soudruzi straníci svým lidem po Sametu .
  Mladé oosby jako Šlechtová sou jen výplod mafianského kapitalismu s množstvím reklami a přiblblého internetu informací fotek kde se zvyditelnují

  Antonín z Hrádku *16* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit