Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ten člen Klausovy mafiánské kliky má nejmenší morální právo někomu něco radit. Je vidět co je ta ODS za sběř.
  • Moravský hovádko vůbec nikoho nezajímáš.
  • Pane, vy máte chodit kanálama a nevylejzat ! !
  • Co si preje pan Topolanek me vubec nezajima, zbytecny clanek *11*
  • Pane Topolánku, jeďte radši za Berluskonim š.u.s.at ku.vy, to vam de líp. A možná ani to ne !
    • To již ani to ne.S tou političkou byl poslední záchvěv.
  • Šimek Grosman: jak jsem se stal členem mediálně manipulovaného stáda. A teď vážně,tahle kreatura a politickej zkrachovalec nás bude poučovat? Docela by mně zajímalo jeho majetkové přiznání. Nebo funkce premiéra je u nás tak dobře placená???
    • Taky by mě zajímalo, kdy vrátí těch 45 mld do důchodového účtu, hnůj pojebanej. Umlátit lopatou šmejda *16*
  • Divím se, že média o tohoto dalšího "velikána" ODS mají ještě zájem. Lidé naopak o jeho moudra zájem nemají a ani nikdy neměli. Topolovi by fakt nejvíc vyhovovala ta funkce výstrojního náčelníka v hodnosti praporčíka.
  • Další darebák se nám ozval. Lump který měl vládu podporovanou nakoupenýma zrádcema ze soc. dem a jehož vládního kolegu Čunka musela od stíhání a možná i vězení zachránit Vesecká se svou justiční partičkou.
    Člověk který je pouhou loutkou kmotra Dalíka a který poté co nám kázal o trhu a že se každej občan bude muset sám prát o práci najednou otočil a práci pro něj scháněl nejdřív Nečas a poté se mu konečně našlo současné moc vejnosné korýtko.
    To že nám tento gauner ještě vůbec leze na oči je teda pěkná drzost.
    Ale škoda Mirku že jsi své mužné gule nepůjčil současnému premiéru jménem Nečas.
    Peake s ním dost dlouho zametala jako s hadrem a vrchní vašnosta Klaus ho občůrává téměř obden. *1* *1* *1*
  • A co nemít prezidenta ? Já prezidenta nepotřebuji ? Kdo ho vlastně potřebuje ?
    • Nejste vlastenci !
      • Jen by jsme živili o jednoho darmožrouta míň, co je na tom nevlasteneckého?
        I ty krámy Lidl - slovensko, kaufland - holandsko.... a všechno s r a č k y. Co je vlasteneckého na tomto?
        • A já měl za to že Lidl je německý.
          • Ale to je jedno, je cizí, plný slováků *16*
      • Ano nejsem, není proč :)
    • Také si myslím, že je to zbytečná a drahá funkce s celým jeho obsáhlým úřednickým (a nejspíš i fízláckým) aparátem, který se současný president snaží vytvořit si další mocenské centrum k poškodzování naší země a k prosazování zájmů Kremlu.
  • Praha - Nový ředitel největší tuzemské zdravotní pojišťovny VZP Zdeněk Kabátek bude dostávat měsíční plat ve výši 225 tisíc korun.
    Rozhodli o tom v pondělí podle informací Aktuálně.cz členové správní rady, a to i přes nesouhlas opozice. Kabátek tak bude mít stejný příjem jako jeho předchůdce Pavel Horák. Ten se na posledním jednání správní rady rozhodl rezignovat.
    Nad svůj pravidelný příjem bude mít nový šéf Všeobecné zdravotní pojišťovny ještě pravděpodobně nárok i na roční odměnu, která může dosáhnout až do výše šestiměsíčních platů - tedy 1,35 milionu korun.
    To je vrchol nestydatosti, bezohlednosti a ignorance Nás všech. Jak dlouho si to ještě necháme líbit ? Lidi vzpamatujte se, vždyť, to již snad opravdu hraničí s debilitou, co všechno si necháme líbit. Pro nás a nemocné děti finance nejsou a proto se na ně musí potupně vybírat na charitativních koncertech a představeních. Národe český, jen tak dále !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit