Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Karel

  Den před Kalouskovým  prohlášením v parlamentu se mi o něm zdálo.

  Nevím ale myslím si že jeho odstoupení je motivováno něčím velice závažným ať už o jeho zdravotním stavu, nebo na něj něco BIS či soukromé očka něco našli.

 • Miroslav.cigán, Babiš v Parlamentu neodstúpím, neodstúpím. Nauč se sem tam číst. Víš, že ve světě je hodně těžkých havárií, ale nejtěžší je srážka je /zbytek si přidej/

 • Mirda mi bude chybět. Jeho hlášky mne, narozdíl od bonmotů pana presidenta, vždy bavily.  TOP09 jsem nikdy nevolil, spíš kvůli Knížeti a dobroserům v této straně, ale Kalouska je škoda. A mimochodem, byl jeden z mála schopných ministrů financí, které tato země měla, i když měl tu smůlu, že musel ustát krizi a úsporná opatření mu zajistila "nehynoucí popularitu". Nevím, jestli "kradl", ale pokud ano, ne víc než jiní politici. Takže nechápu, co se mu vyčítá.


  • No jo, nechápeš. Kalda připravil naši zemi o 800 mld Kč. Jen se podívej na youtube, jak pan Kalousek před kamerou hodil šavli.

  • ke korunovačním klenotům mohla patřit i šavle , hláška no.1

    (" viroza" toho čínského agitátora byla předzvěstí ? )

 • Velmi snadno se dá zjistit, že tento povedený "poslanec|" chce kandidovat na prezidenta. Tak to v žádném případě nesmíme dovolit.

  • A co by na tom bylo špatného? Ten současný čínský agent a virotik už kandidovat nemůže a cpe se tam ten, co chce řídit stát jako (svůj) podnik. To bychom dopadli, stačí si uvědomit jak "řídí" opatření proti Či-Ko-Viru (čínskému komunistickému viru).

  • No, potěš koště. To bych si potom už padákem neskočil.  Ne, že bych se bál, ale.......

 • dzixy

  Ještě poznámka k odchodu Kalouska z Parlamentu. Prý mu tleskali ve stoje. Nikdo však neudělal v médiích poznámku, zda za jeho zásluhy o stát a občany, nebo radostí, že už konečně, jak vyzradil Babiš - zloděj Kalousek, konečně vypadne z Parlamentu. Ať si jde konečně užívat "zasloužené nakradené". Otázkou zůstává, kdo vlastně ze všech "nahoře" vlastně nekrade a nezneužívá své postavení a informace z první ruky???? Ví to někdo??

  • Pokud taková odporná podlá bestie jako je ten přivandrovalecký čobolácký  STB-cko komoušský křivopřísežný gauner Babiš o někom prohlásí jakoukoliv špinavost je to pro takto pomluveného čest. Jen tak zrůdná hnída jakou babiš bezpochyby je si špinovou uslintanou prolhanou držku čistí o lidi jejichž důstojnosti nesahá ani po kotníky.

   • Před celou sněmovnou, před TV kamerami a před národem Babiš na adresu Kalouska prohlásil: "...zloděk zlodějská". Kdyby to nebyla pravda, tak by ho jistě Kalda žaloval za poškození jeho, již dávno poškozené cti. A kde nic tu nic. Zřejmě by se i blbci dozvěděli, jak je to s tou zlodějinou.

   • Aaaaa máme tady m-zemka. Duševní mrzák zdejších stránek a vyhlášený sprosťák se hlásí o slovo. Upachtěný dopisovatel pitomin tady zas prsknul svoje moudro. Zas tady kontaminuje prostor svými výlevy blbosti. Nejkrásnější na tvých prskancích je tvoje bezmoc.Naprostá bezmoc obyčejné sprosté lopaty s tím vším něco dělat. Krása co?

 • miroslav cigán, já chci také babišfert, ze státních peněz budovat vlastní firmu.

 • Musím konstatovat, že Kalousek se zachoval jako chlap. Toto je odcházení par excellense. Z toho by se měla poučit ta hradní fosilie.

  • S tímto názorem naprosto souhlasím. Takového charakterní a čestné jednání není běžné v naší zemí probudivší se z kolonialismu vnuceného nám před tři čtvrtě stoletím východostepní říší. Tuná sa viac hovorí: Nieodstúpim, nie, nie a nie.


   • vanhorne

    "Nieodstúpim, nie, nie a nie."

    Nikdy neodstoupim, nikdy. Pamatujte si to! Budu se soudit az do smrti, vzkazal svym vernym oveckam i kdyz spor o evidenci u StB, Bures neodvolatelne prohral.

    BRATISLAVA 2018. Slovensky soud s definitivni platnosti rozhodl, ze Andrej Babis byl vedeny jako agent ve svazcich tajne komunisticke policie OPRAVNENE. Cesky premier je tak soudem uznany UDAVAC STB s krycim jmenem BURES. Rozhodnuti je konecne a zadny opravny prostredek neexistuje. Ze je 'Untouchable, Nedotknutelny' to uz mnohonasobne dokazal, diky svym extra managerskym 'schopnostem'. Ze se povazuje i za nesmrtelneho a naveky se soudit, to je opravdu prvotridni koblihovna a buresovina. Odkaz, pro ty kdo stale veri, ze Bures   neni lhar, ale naopak je kristalove cisty. 😂

    >https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/andrej-babis-soud-slovensko-stb.A180213_132429_zahranicni_ert<

 • Dnes je krásný den zloděj a přitroublík kalousek odchází s potupně svěšenou prrdelí a jak machroval, přitom on politiku neumí a řidit ekonomiku to už vůbec ne. Andrej Babiš Ano. 😎😎😎

  • Řekni mi co ukrad Kalousek ty frajere a já ti řeknu a můžu ti to říct hned  co ukrad Bureš.Zastávat se slovenskýho führera je zločin.Jak řekl Topolánek s Kalouskem ,Bureš vstoupil do politiky, aby ochránila své peníze a nebo aby ho nezavřeli.


   • Kalousek krad tim způsobem, že rozdával zakázky svým kamarádům stejně tak topolánek a i ten nečas ten dělal i jiné lumpárny a to Andrej Babiš nedělá zato rozumí ekonomice a proto ho lidé volí. Zrušil superhrubou mzdu kterou vymyslel v. klaus, aby byla plná pokladnička pro kamarády. Já bych kalouska, topolánka, nečasa a politologa fijalu zpátky nechtěl ani zanic. Vůbec si myslim, že Andreje Babiše lidem nadělil pán Bůh, aby kopal politiky do zadku až do konce světa společně s Milošem Zemanem. Miloš Zeman sice vypadá dost žalostně, ale pozor bude se rozdělovat nesmrtelnost, tak mu může být rázem 15let a to by se takoví zlodějíčkové jako kalousek a topolánek asi vstekli až tu budou zanecháni. 

    • Superhrubá mzda byla zrušena zákonem k 1.1.2015.Bureš toto zrušil .Tvoje tvrzení jsou absolutně mimo mísu nejdřív si přečti jak to ve skutečnosti bylo.Když přišel někdo ze Slovenska do Čech tak to vždycky stálo za dvě věci ať to byl Husák,Lorenz,Biľak a nebo Bureš.

  • vanhorne

   "s potupně svěšenou prrdelí "

   ANO, a s daleko svesenejsi jednou odtahne i Bures. Lez ma kratke nohy a jednou i estebacky udavac Bures dobehne a tobe se pak ty brejlicky zapoti i kobliha zhorkne. 😉

 • Strbacka, táhni s Burešem za Mečiarem.

 • Gaheris

  nekritizuj Kalouska, co udělal nebo ne. Slíbil, že odstoupí a to udělal. Ten hajzl Bur.. to už  řekl několikrát a ještě neodstoupil. Je vidět kdo má strach ze soudů, kdo potřebuje imunitu. Jako ten americký trotl. Ještě že si nemohl dát generální pardon. Jinak ta tvoje přezdívka dává najevo, že si trotl.

  • Andrej Babiš právě vždycky říkal, že neodstoupí trochu to nesedí ty tvoje výlevy doporučoval bych obrátit se na doktora Chocholouška ten jediný vás ještě může zachránit naučil by tě na poslední chvíli obsluhovat protitankovou zbraň jinak hrozí, že před koncem světa dopadnete jako Rumuni u Stalingradu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit