Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Veřejnoprávní televizi zprivatizovat a vodu zestátnit. To by bylo prospěšné naší zemi.

 • Přesně!
 • Osobně jsem dlouhodobý kritik novinářů a to i těch z veřejnoprávních médií. Vzpomínám na dobu, kdy byl před schválením nového zákon o provozu na pozemních komunikacích a denně nás krmili zpravodajci hrůzostrašnými modely budoucnosti o mnoha mrtvých chodcích, kteří budou mít (dle zákona) "Absolutní" přednost na přechodech a řidiči budou chudáci ve zmatku masakrovat skokany do vozovky. Samozřejmě to byla hloupá lež a evidentně účelová, neboť policie opakovaně protestovala proti tomuto výkladu. Dnes je tolik informačních kanálů, že se všichni předhánějí v šokujících zprávách. Co na tom, že jsou vesměs vylhané. Co si pomyslet o moderátorech Čes. rozhlasu, kteří neustále opakují Merklová (Merkelová), demogracie, konzert, komunizmus, policie pátrá po člověkovi, srazily se dvě auta...dokonce písmenko "X" jsem slyšel vyslovit jako IGZ *8*
  • Když sleduješ Barrandov a posloucháš babišův Impuls, tak se nediv. Na ČT ani Českém rozhlasu nic takového neuslyšíš. *1*
 • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/465094-v-nemecku-muze-dal-vladnout-merkelova-politici-se-dohodli.html
 • Pravda je subjektivní. Každý máme tu svou. Objektivní, tedy skutečně platná, jsou fakta. Proto samo tvrzení o lži či pravdě je zavádějící. Svou pravdu má člověk který věří v boha i ten kdo nevěří. Pravda je mimo ověřitelné. Příkladem může být třeba pravda o volbách. Fakta jsou prostá. Zhruba třetina voličů nevolila. Třetina zvolila Babiše. Zbývající třetina někoho jiného. Babiš vyhrál volby je ovšem už interpretace, právě ona subjektivní. Nevyhrál, pouze třetina voličů mu dala hlas. Ovšem díky tomu, že ta druhá třetina rozdala hlasy 8 dalším voleným subjektům, je Babiš tím, kdo získal nejvíc hlasů. A tedy má právo považovat se za vítěze. Pokud by ovšem ony zbývající strany postupovali racionálně, mohli vytvořit skutečnou koalici všichni proti Babišovi. A vládnout bez Babiše. Že postupují jako hlupáci je věc jiná. Faktem ovšem je, že jako hlupáci vypadají. V demokracii jsou volby hlavním testem. Pokud byl Babiš zvolen přes mediální masáž o nepředstavitelném problému trestně stíhaného, pak fakta jsou opět jinde. Berlusconi dnes vede svoji stranu v Italských volbách. Sice nesmí kandidovat, ale to neznamená, že stranu neřídí. Itálie je jednoznačně demokratickou zemí. A Berlusconi byl pravomocně odsouzen. Babiš se také píše od B, ale odsouzen nebyl a zřejmě ani nebude. Ono totiž již není co vyšetřovat. Uplynulo víc než 10 let od údajného podvodu. A protože obžaloba podána nebyla, a to je fakt, je někde něco špatně. Spis o tisících stránek existuje, i když o podrobnostech jeho obsahu toho moc nevím. To je také fakt. Že policie jaksi skončila tím, že má souhlas se stíháním je opět fakt. Proč tedy nekoná? Zřejmě cosi chybí. Ono by bylo velmi nepříjemné, kdyby se soud rozhodl Babiše v dané situaci zprostit. Pokud by byly předčasné volby, dopadly by v takovém případě pro Kalouska a spol kriticky. Babiš by nepotřeboval žádnou koalici. Takže justice s polocií nekonají.
 • Nač tolik televizních kanálů? Já bych dovolila jen jeden, vedený stranou a vládou. *14* *14* *14*
  • to nemáš buňky Barboro
 • vysílá tři druhy informací
  pravdivé-přesný čas
  polopravdivé-předpověď počasí
  ostatní informace

  jiná média natom nejsou o moc líp. Rozdíl je pouze v tom že v ČT si musíme lži platit z vlastní kapsy, ostatní zdroje nám lžou zadarmo.
 • veřejná televize ČT je do velké míry podporována někým, kdo má určitě jíné zájmy než naše národní a zájem klidu v Evropě. Proč nám podávají normální proces Brexitu jako něco, co je velmi špatného, kolik že Angličané ztratí. Asi proto, že ČT hájí zájmy EU. Proč neuveřejní informace o demonstracích v Itálii, kde už mají imigrantů plné zuby? A když se objevil nějaký článek v médiích, pak jsou v něm tito demnostranti označování jako zakladatelé nového fašismu v Itálii! Proč se nám nedonesla zpráva, že ruský olympijský výbor byl znovu přijat mezi členy protože se ukázaly ty vzorky jako negativní? A proč se asi před rokem, kdy došlo k výbuchu ve francouzské jaderné elektrárně svalila tak diplomaticky zase vina na Rusko hloupými podbízivými informacemi tytpu: "...na finsko ruské hranici došlo k naměření zvýšené radioaktivity, která souvisí zřejmě s výbuchem jaderné elektrárny v Rusku.." A informace o stavu ve Francii byly zablokovány. Proč nám neukazují alespoň trochu z toho, jaké problémy dnes řeší to slavné Kosovo? Že tam jsou v čele státu (prezident i předseda vlády) lidé, kteří byli v 90.letech označováni za válečné zločince protože sami povraždili mnoho nevinných civilistů - Srbů? Proč se překrucuje vystoupení Putina před jejich parlamentem tento týden? Že hrozí konfliktem. On jenom řekl, že už ho nebaví dívat se, jak se NATO a USA snaží oblbnout mnoho zemí pohádkou o ruské hrozbě a stahují k Rusku stále více vojenské techniky. Řekl, že je "...dosud nikdo neposlouchal, ...ale teď že budou.." Tedy připravuje nové zbraně, které by eliminovaly ty americké systémy v Rumunsku, J.Koreii a v Japonsku a brzy taky v Polsku. Proč je u nás každý poslanec, který vyjádří obavu z ohrožení Evropy imigranty, označen za blbce a je hned kriminalizován? Toto přece nemůže být normální u veřejnoprávní televize, která by měla dát prostor diskuzi a dávat ucelenější zprávy ze světa. Proč jsou stále USA označovány za vzor demokracie a za záruku míru ve světě? Když sami způsobili nejvíce válek ve světě v posledních 100letech. Vždy, když si některé státy chtěly vládnout po svém, tedy hájit své národní zájmy a ne stále ustupovat nadnárodním společnostem mající sídlo v USA, proč tam CIA zasáhla a došlo k zastřelení prezidenta nebo sesazení vlády a znovu nastolení režimu, který podporoval zájmy USA? Příkladů je velká spousta. I samotná Jugoslávie je toho důkazem. Nechtěli tam uvolnit své firmy, aby přešly pod cizí moc, jak to udělal kdysi u nás V.Havel a tehdejší vláda. Němci nemohli odpustit Srbsku ponížení z 1. i z 2.sv.války, tak se přidali ke komplotu a pod záminkou rasových útoků na muslimy začali bombardovat Jugoslávii. Ani nečekali na mezinárodní souhlas. Nikdy by ho nedostali. Přitom šlo o provokace, kdy pod velením samotného prezidenta Bosny a Hercegoviny Alii Izedbegoviče docházelo k vraždění srbských vesnic. A zablokovali mnohá jednání, která by vedla k míru v Jugoslávii. Oni věděli, že je třeba válku. Je mi z toho na blití.
 • Domnívám se, že se dotčené rakouské televizi nepodaří vyvolaný spor vyhrát, protože kdokoliv o čemkoliv může mít názor čistě svůj osobní, který může být jiný, než ten "televizní". Pokud jde o veřejnoprávní média, která v tolika státech ztrácejí na důvěryhodnosti, tak situace se stává vážnou, a že je vážná i u nás, je naprosto jasné. Přece není možné, aby byli politici, třeba opoziční, kteří by měli mnohem více pozornosti třeba ČT, než ostatní. Důvěryhodnost ČT je opravdu na pováženou, o čem také svědčí "kvalita" programů, které vysílá a o jejich sledovanosti. Pokud koncesionářské poplatky platit, tak rozdělovat všem podle kvality programů a míry důvěryhodnosti. Není k pochopení, proč jsme se celou dobu minulého roku nedozvěděli, kolik pokusů teroristických útoků bylo ve Francii odhaleno / přes 9 stovek / a policie jim zabránila. Zda je to vina médií, nelze pochybovat, ale je možné, že tu normu "pravdy" opět někdo řídí a nastavuje, tentokrát ne z východu, ale západu. A přitom si říkají "dobří přátelé". Proto lze jenom doporučit "nevěřte všemu, co si přečtete", zejména ne ve veřejných médiích. Ta jsou poplatná komusi vysoko i daleko.
  • Proto lze jenom doporučit: nevěřte všemu, co je od dzixy, je poplatný SPD, ANO, ksčm apod.
 • Jak to řekl mj. Ondráček? ..."Hoď kamenem!"
  Mám velmi dobře zmapovaná vybraná média a moc dobře vím, kdo je tady ta "píp". *12* *16*
  Placení trollové a cenzoři jsou všude, a porušují Ústavu, jak se jim zachce. Je to týden, co mně "zase" dali někde ban. Za pravdivé informace, mé osobní názory a za výhradně slušné příspěvky a za slušnou kritiku těch, kteří za pár stříbrných porušují všechna pravidla a zákony. Tristní bylo, když jsem takového jednoho troldu upozornil, že bych se docela divil, kdyby jeho vulgární a prolhaný příspěvek cenzor nesmazal. Výsledek byl typický, ne on, ale já dostal ban.
  Ale jak jeden kdysi pravil, "přijde den". *16*
  • felix.julec
   To stejné se děje i na věhlasných Parlamentních Listech.Vulgární a sprosté výrazy nechají proběhnout,kritické názory řeší formulací:"Váš účet byl zablokován pro porušení Etického kodexu" a mají vymalováno.Jen mi není jasné,jestli tam mají dosazeného "cenzora nechtěných názorů",nebo to je z jejich ( PL) vlastní iniciativy.
  • tirador > Ondráček je ostuda parlamentu a ty tady brečíš a neuvádíš žádná fakta.
  • Dokonce i náš prasedent opakovaně dokazuje, jak pohrdá Ústavou, slušností a zdravým rozumem. No jo, on ne je vlastně neodpovědný tj. nesvéprávný. A jistě přijde den, kdy i on... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit