Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už si nechte kecy s tím plýtváním. V případě vody je to něco podobného, jako kdybyste říkali, že sportovci tím, že se rychle pohybují, více dýchají a tím plýtvají vzduchem nebo kyslíkem.
    Uvědomte si, že voda není energie, ta se na nic nemění. Pouze už miliony let koluje a pokud ji nezačneme odvážet na Mars, tak tady bude další miliony let.
  • Jo jo, proto naše KlaUSOVIC MODROČERNÁ LETKA PŘENECHALA VODU FRANTÍKŮM.... zAVŘÍT JE ZA TO... A ŠTANDOPEDE....Vždyť je to vlastně likvidace národa. když s vodou šetřím, tak aby frantíci měkli zisky cenu zvyšují a naše "moudrá" vláda s tím nic NIC?
  • ale kdo tě tady drží?Vždycky se najde přechytřelá lopata která mistrovsky plivne.To umí každý.Veřejně bys neklapnul hubou.A kdyby-mlaskne facka a mažeš domů s rozbitým nosem.Tady se to panečku zlostně prská,co?Tak zas obleč oranžovou kazajku a mazej zametat k popelnicím.
    • Krtiku chytrý každý soudí podle sebe.Já jsem kritik,který na rozdíl od tebe píše co ví a dobře zná a neplive.Občasi tu lopatu mám a vůbec se za ní nestydím.Veřejně jsem se nikdy nebál klapnuout ústy,protože hubu nemám a té facky se také nebojím,protože se u lopaty posiluji.Jestli ti vadí zametání u popelnic tak mě rozhodně ne,protože já mám rád pořádek a disciplinu a ne bordel v jakém musím již 25 let žít pod takovými jako jsi ty.
    • Kritik napsal něco k tématu. Ty tu plácáš jen všeobecné zamindrákované nesmysly.
  • Díky dostatku zatím vody u nás mají Francouzi 150 l na den a my pouze 100 l.Doufám,že tady bude brzy chodit stádo smradlavých ovcí a bečet.
  • Nejgeniálnější hlupáci na Magistrátu hl.m. Prahy,kde vodu mají Francouzi a nejen tam.Bylo pár chytrých v republice,kteří se nenechali zblbnout sametovým podvodem a vodu mají ve své správě.Minerálky to je také bohatství národa.Jsme národ hlupáků a stydím se,že žiju v takové hloupé zemi.
    • no jo, Klaus byl na rozumech s privatizací a emerice... co se divit???
  • my jsme si vodu v posledních dvaceti letech prodali, takže už nemáme o co bojovat. Nás nikdo nepřečůrá..... *6*
  • UMŘEL MENŠÍK !!!!!!!!!!!!!!!
  • voda prrdiiiii!!!!!!!
  • ve vode plaver ryyybaaaaa uuueeeeee§§ů!!!!! jsem predstecen ve vode plave rybaaaa!!!!!!
  • především ty sám "plítváš" vlastní energií.Kdyby blbost kvetla už máš na palici zahrádku.Jsi evidentně rozený štváč leninského typu.Ti jsou tady nejvíc v oblibě.Mnohdy se jim mává celou rukou.Sevřenou v pěst.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit