Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je závod pro mě
  • Neopruzuj Semjone, vítězi putovního Poháru Tiscali "Blbec roku". *3*
    • pěkně umíš fixlovat zlejBTWtrolle, 30 mínusů za minutu, jsi hvězda ty Novorosijče *15* *15*
  • zlejLoktrolle to tvoje podvádění v bodování je fakt nenápadné, jsi rafinovanej komunista *15*

    prostě blbej jak pučtok
  • Musíme poslat do Mongolska experty na týrání dětí, pokud se to prokáže, pošleme tam bombardéry s demokratickými bombami a mírově je zmasakrujeme a nastolíme vládu těch, kdož nechtějí jezdit na koních a být vítězi a budou se každé ráno mazat, aby nám vlezli do za.ků a my jim tam mohli postavi Tesco do každé pustiny, Milka v ruce každého pastevce a Haineken místo kumisu.
    • pošlem tam norskou sociálku
      • zlej trolle, ty ruskej šašku, tobě ta včerejší potupa nestačila ?
        • nevim kde pořád vidiš jakého zlého trola trapáku.nech se léčit a neotravuj
          • všichni tě prokoukli ty ulhaná ruská sr.čko *15*
            • ji vypatlanej m a g o r.nejsem zlej trol.to že tu nejakej zloděj krade nicky na mě nehodíš!
  • ...jdu studovat, kašlu na vás bezmozci. Ještě jeden titul musim získat a budu šéfredaktor serveru Tiscali :)))
    • ... jedno je jisté: ve svém příštím životě bych chtěl být deb*lem jako ty, vypatlanče :)))
    • vivat Lavrov
  • fakt jsem teplouš a rád se líbám s politiky, ale to jsem vám už psal, to už víte *5*
    • to víš že to víme zlej trolle ty ulhanej zmetku *11*
  • fakt nejsem homosexuál *13*
  • Výchova dětí v USA – uzákoněné sadistické metody (metoda AT)

    Více než podivné se jeví metody „výchovy“ (spíše připomínající mučení), které vyšly najevo během soudů s adoptivními rodiči v USA. Ukazuje se, že nejsou výplodem choré mysli duševně zaostalých lidí. Tuto „metodu“ v USA doporučují ke zlomení psychiky dětí v pěstounské péči.

    Jessica Bigley se tak v jednu chvíli „proslavila“ nejen ve svém domovském státě Aljaška, ale i daleko za jeho hranicemi. A to díky domácímu videu, které poslala do populární televizní šou. Na záběrech nutí žena svého adoptivního syna držet v ústech ostrou omáčku z pálivého pepře, dokud mu nedovolí ji vyplivnout. Po dlouhou dobu drží dítě pod ledovou sprchou. Chlapec silně pláče a prosí o ukončení trápení.

    Při promítání videa se mnoho žen ve studiu rozplakalo.
    Jessicu velmi překvapilo, že místo ocenění za svou metodu „výchovy“ se jí dostalo odsouzení. Soud vyměřil této adoptivní matce všeho všudy šest měsíců podmíněně a k tomu 2500 dolarů pokuty.
    • mám stejné informace

      vivat Fidel Castro
  • Dva blbci se tady přou o 1 místo.: )))
    • ... a tradičně zvítězil třetí, tentokrát EKG, blahopřeji, balíku :)))
  • ...všichni jste bezmozci. Jediný mozek jsem tu já, vrcholný manažer redakce Tiscali. Já jsem tak chytrý, že mě to úplně žere. Musím být chytrý a vzdělaný, když zastávám tak významnou funkci v redakci Tiscali. Há, to čumíte jak telata na nová vrata u stodoly. To víte to není žádná legrace, takováto práce, ta se musí umět, to není jako to, psát zde nějaké pitomosti, to se musí umět, vy holoto. Jo abych nezapoměl, jsem ve službě v redakci Tiscali, tak pozor na to hošánci, se mnou není žádná legrace, kdo zde bude psát nějaké sprostoty, tak okamžitě letí z dikuze, plus ještě zakáz psát na tolik dní, kolik já rozhodnu. já vám ještě ukážu vy holomci :)))
    • ... nikdo tě nečte, jsi holt na rozdíl odemne dobrovolně odsouzen do role vypatlance :)))
    • Zatím vedeš kašpare.: )))
      • ... má pech, je pouze 2. hned za tebou, trotlíku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit