Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo z nás dělá pitomce?....
    Česká republika s minimální měsíční mzdou 332 eur (9200 Kč) je na tom nejhůře ve střední Evropě. V Maďarsku výplaty dosahují 333 eur, na Slovensku 380 eur (10 450 korun), v Polsku 410 eur (11 275 korun) a v Německu dokonce 1473 eur (40 507 korun).
    ČR je pozadu i za dvěma pobaltskými bývalými sovětskými republikami Estonskem s 390 eury (10 725 korun) a Lotyšskem s 360 eury (9900 korun) a také za bývalými jugoslávskými republikami Chorvatskem (396 eur, v přepočtu 10 890 korun) a Slovinskem (791 eur, v přepočtu 21 752 korun).
    Řecko, které se několik let potácí na pokraji bankrotu a je podporované mezinárodním programem úvěrové pomoci, je s minimální mzdou ve výši 684 euro (18 810 korun) je také podstatně vpředu. Řecký ministr práce Panos Skurletis dokonce ve čtvrtek ohlásil, že Atény se nevzdávají záměru opětovného zvýšení minimální mzdy na 751 eur někdy v průběhu příštího roku.
    • a pojd jinam . Ja si nestezuju . Uz jsem to davno udelal. Ty almuzne se tam u vas jen ani nesmeju , nezajimavy .
  • Žádost o zvýšení platu v ČR.
    Vážený pane řediteli,mám velice solidní plat, který činí 12.000,- Kč čistého měsíčně. Přesto Vás žádám o přidání 24,- Kč měsíčně (čistého). Svoji žádost odůvodňuji takto: Mám ženu, která nepracuje, a dvě děti. Bydlíme v jeskyni, koberce ani nábytek nevlastníme. Prací prostředky a mýdlo nekupujeme, protože pereme v potoce. Za vodu, plyn a elektrickou energii neplatíme, protože nic takového nemáme. Obuv a oděvy nekupujeme, zhotovujeme si je doma sami z jeleních kůží. Na příspěvky do odborů mi nezbývá. Na dovolenou nejezdíme, do divadla a do kina nechodíme. Přesto náš denní rozpočet vypadá takto:
    Snídaně -3 rohlíky a voda z potoka 3,60 Kč, přesnídávka -3 rohlíky a voda z potoka 3,60 Kč
    oběd -v bufetu polévku za 9,80 a guláš za 34,90 tj. 44,70 Kč, svačina -3 rohlíky a voda z potoka 3,60 Kč,večeře -v bufetu polévku a guláš 44,70 Kč. Celkem 100,20 Kč
    Na osobu na den 100,20 Kč
    Na 4 osoby na den 400,80 Kč
    4 osoby na měsíc 12.024,- Kč
    V měsíci , který má 31 dnů se jeden den postíme. V měsíci, který má méně než 30 dní ušetříme a tuto částku věnujeme nadaci, která podporuje bydlení našich rómských spoluobčanů. Za zvýšení platu co nejsrdečněji děkuji.
    • rediteli , zadam okamzite zvyseni platu .To co me vyplacite rozhodne neodpovida mym schopnostem ! Pusinko to my vime taky , ale prece te nemuzeme nechat chcipnout hlady .
      Dnes aktualni vic nez drive .
  • soudruzkaPusinka tiscali.cz

    Jak ráda bych jela do USA! Pryč z rudého pekla do demokratického ráje.
    to je můj dívčí sen.


    *ebily nepouštějí, mají jich tam až až!!!
    • co ti brani ?
  • Jsou to šmejdi, líní a falešní. jak tam mohou mít mj. oproti nám dvojnásobně vysokou minimální mzdu a vyšší důchody? No to mě kurwa poser, jak to dělají, když jsou tak v perdeli? To, že se šklebí stejným šmejdům z Německa a pod. mi je šumák, *12*
  • Ono vlastně tam svoboda je, můžeš svobodně bydlet pod mostem a nikdo tě s tama nevyhodí. *3* *3* jako těch 60 milionů svobodných chudáků.
  • vytahovat jaky jsem ekonom a prognostik. Vetsi a chytrejsi nez tuneldedek tedy urcite . Nasel bych dost a dost lidi kteri by mi mohli dosvedcit ze uz pred lety jsem prohlasoval ze Recko nikdy nic nevrati a ty prachy zmizely v nenavratnu. Doslo na moje slova , co dodat.
  • Můžu tě tečko ujistit že v USA není svoboda vůbec, demokracie taky ne.
    • Neviděl jste ji? V tom případěte potřebujete brýle. *15* *15* *15* *15*
  • Kosmopolito víš co má USA ale co bys v Rusku hledal marně? -
    svobodu a prosperitu. *14* *14* *14*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano jsem zvedavy kdy u nas zaplati clenove ZLOCINECKY organizace KSC aspon cast skody ktere tady zpusobily!!! Zatim se rozutekli do KSCM a CSSD a dal skodi narodu a jejich tlusty pupky kynou a kynou!!!
  • Jaké to může být vzemi kde máš všechno na dluh, tvé tam není vlastně nic, jen ty hadry co máš na sobě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit