Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvítězili jsme, a štěky kojotů jsou nezajímavé a zbytečné!!! Včetně štěků prdícího blba !!!
    • Cha cha cha. Volby byly nastavené, že zvítězí masa a ne kvalita. Jsi k smíchu.
  • Pro Justícia:
    To jak reaguje zlodějská sebranka vládního gestapa a jejich mediálních poskoků. To že na hradě nebude gauner ze sudet a fašistický západní tisk je vzteky bez sebe, včetně zástupů nicků jedné nuly jako jsi ty, tak si myslím, že to byla dobrá volba. I kdyby měla být občanská válka a vás šmejdy s plnou hubou demokracie pro výstrahu pověsili na kandelábry. Znovu upozorňuji, nejsem komunista, a tak si vymysli ty zmrdku jinou urážku. *16*
    • Jasně - každý chvilku tahá pilku - neomylný si to prohodil s kamarádem - a jak rád. Národní fronta jak vystřižená. Občané opět uslyšeli na sprostotu a vulgárnost, kterou někteří ignoranti slušnosti interpretují jako vtipnost. Tak, národe, trp a užij si tu ostudu - zastánci nového větru užívají staré vulgární a nechutné nadávky - a už pokročili, už se i věší. Nejši komunista, ale to neznamená že to máš v hlavě vpořádku, když napíšeš něco tak ubohého.
      • Reflektuji přesně na to, co tohle gestapo pod rouškou humanity chtělo dělat s řadovými komunisty. Pokd jsi mladej, nebo takový blb, že si to nepamatuješ, tak je mi tě líto. Rád bych byl jako oni, ti co si mysleli že se podílí na převratu a pověsili by kohokoli kdo by řekl že je komunista. V tomto bych byl za jedno jako oni, Každého zastánce tohohle asociálního systému pověsit. Na oko bychom to mohli pojmout jako tu lásku a pravdu co zvítězila nad lží, nenávistí, zlodějinou a vraždami z existenčních důvodů.
        • ERO,ty nejsi jen obycejna luza,ale ta nejblbejsi luza jez se kdy vyskytla! *12* *16* *10*
        • opravuji: sebevraždami
    • Ale vsimnete si pisatele 'ERY',uz i on ve svem mozecku pochopil,ze komunista je urazka!
      Taky jsem mu za to byl nucen dat + bodik! *3* Zaslouzi si jej!
      Pozorne si prectete konec jeho prispevku...
    • Jsi tedy LUZA,dobry-ne?
      Hele,uz si podal danove priznani a doplatil dane???
      Ja,ze mi jeste neprisel invalidni duchod... *10*
  • Bude to prochlastaná pětiletka!
    • Tak nechlastej, je to tvoje volba, budeš li chlastat nepřežiješ ani těch pět let.
  • BONMOT je elegantní synonymum pro PITOMOST.
    • Tobě seeru na hlavu, blbe!!!
      • Blb jsi ty. Je mi jedno, co děláš se svým trusem. Můj názor byl neosobní, primitive.
  • Slovaci jej presne odhadli,take jiz maji Euro,cikany z pulky odexpedovali k nam-a Meciar je v propadlisti dejin.
    Tak hosi,jeste 5 let a jeden mesic-a budem na urovni dnesniho Slovenska.
    Tedy bez Eura,a cikani zde zustanou... *10*
    • Ty jsi taky cikán?Hned jsem si to myslel.
    • Ty na úrovni Slovenska nikdy nebudeš.
  • Uvítal bych totální bojkot ze strany kulturní protizemanovské fronty. Ať přestanou tvořit pro diktátora a jeho spodních 10 milionu. a MOHOU tvořit do šuplíku.
  • Dobří holubi se vracejí!
    • ... a kadí znova na sochy
      • To je ten film o těch ožralcích v léčebně.
  • Nejen pražské ale všechny zloděje a grázli nečeká idilka jako za Kikiny. Již nyní se tenhle hnůj třese.
    • Z tvých ypsilonů sotva, troubo.
      • Prdící je blb !!!
        • Vadím ti? To je vynikající. Každý vidí, kdo z nás dvou je blb, přihlouplý pitomečku.
          • Neprdím ale seeru ti na hlavu.
  • Prasedent pitomců!
  • Zemana nám mohou Slováci nefalšovaně závidět.
    Mají asi největšího idiota prezidenta na zeměkouli.
    • A my hned dalšího v pořadí. Mistr bonmotů, kterým se směje jen on sám.
      • Už jsi tady zas ty čubčí hlavo
        • Ubožáku
          • Trapná čubičko, jsi vylízaná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit