Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak to nechápu, já mám sex ráda od toho co jsem s ním začala. S manželem je nám oběma přes 50 a sex máme stále rádi. Jen u něj už trochu pokulhává jeho erekce... Co s tím? Jak mu pomoci? 

    • A prášky na erekci pro chlapa to nezkoušel? V dnešní době je to přeci velmi jednoduché řešení nebo ne snad? U nás by to už bez nich ani nešlo. Ale zase je pravda, že celkem dlouhou dobu trvalo, než manžel narazil na prášky na erekci, které mu opravdu pomáhají. 

      • A co ten váš používá na erekci? Funguje to vždy? A za jak dlouho to dokáže zabrat? Jak dlouho před aktem si musí prášky vzít? 

        • Já za sebe, ale hlavně za svého chlapa mohu doporučit vyzkoušet prášky na pořádnou erekci https://supererekce.cz/3-lang Uvidíte, že když mu je pořídíte, tak budete taky velmi spokojená. Celkově je díky tomu i ten můj mnohem více spokojený. 

  • Ta černa pakáž to odsouloži za ně! Heslo slimaku. Evropu dobijeme delohama našich žen.....

    • Přesně, bohužel.

  • janhrom

    A barevný?

  • Nejsem o moc starší než tahle generace, ale posun životních hodnot je znatelný.
    Holky raději žijí s holkama, protože klukům nerozumí, kluci se nechtějí vázat a přijímat závazky.  Generace virtuálních vztahů ve virtuální realitě.
    Ubrečené a vynervované sněhové vločky. První problém a hned hysterie. Snad se to časem změní.   

  • Asi Francie podepsala Istanbulskou úmluvu a teď mají mladí kluci strach, aby náhodou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit