Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No výborně! Petříček-řízený Pochem. Maláčová- kdoví kým a navíc ráda by "se rozdala", sice MOŽNÁ z dobrých pohnutek, ale ve výsledku kontraproduktivně a z cizího, tedy státního!. Fyzickou práci poznali tak nanejvýš ve Svazu mládeže, kdy  pomáhali při výsadbě Stromu svobody. Přístup obou "svazáků" poněkud naivní. A "nadějní" Hilscher a Fischer? Hilscher byl jako kandidát trochu mimo, čerpal z projevu zbylých kandidátů a nebyl ani zdatný řečník, navíc nechápu, proč tak skvělý lékař hodlá zahodit svou kvalifikaci a zkušenosti prací v politice. To pan Ficher  mluvit umí, sladce, pečlivě-taky proč ne, vždyť se pohyboval v diplomatických kruzích, kde je komunikace na úrovni hlavním předpokladem. Za touhle tváří já cítím, no, jak to říci, vychytralost a faleš. Čili na toto "mládí" bych moc nespoléhal.   

 • Petříček není zrovna nejvhodnější politickou osobností pro glorifikaci. Mladí politici mají zatím jedno velké plus - nepodařilo  se jim zatím nahromadit tak velký škůdcovský potenciál, jakým oplývají politici formátu Merkelové či Junckera. Není jisté, zda absence osobních zkušeností s husákovsko-biľakovským normalizačním režimem bude mladým politikům k dobru či naopak. Osobně se přikláním k empirickému výkladu založeném na zkušenostech, těch zkušenostech, které v současnosti nahrazují výzvy, jimž evropská civilizace dosud nečelila. Jak se třeba Petříček vyrovnává s výzvami na základě migračního šílenství, které generuje a podporuje vedení EU pod patronátem Merkelové ? Mnoho mladých lidí se etabluje v neziskovkách a podobných obskurních organizacích, protože dobře vědí, že skrze neziskovky mohou úspěšněji budovat svůj škůdcovský potenciál a tak více ovlivňovat základní politická a ekonomická směřování naší společnosti. Ve volbách tito mladí prospěcháři nemusí uspět, ale v neziskovkách mají své fleky k parazitování zajištěné. Proto ve společnosti stoupá vliv parazitujících neziskovek, ačkoliv bossy neziskovek ve svobodných demokratických volbách nikdo nevolil. V havlovské hantýrce se rozmachu škůdcovských neziskovek říká "budování občanské společnosti". Neziskovky spojené s intenzívnějším řáděním migračních nájezdníků a s dalšími škůdcovskými aktivitami v podobě různých podvodných projektů včetně budování eurohujerského příkaznického režimu a oklešťováním základních svobod člověka pod rouškou obhajoby lidských  práv vyvolených skupin obyvatel jsou příznačným prvkem nové společnosti, kterou zřejmě budou dál budovat mnozí mladí lidé. Zatím jde o budování eurohujerské diktatury a o rozvrat základních civilizačních hodnot, na kterých byla vybudována evropská civilizace.
 • Soudruzi dnes nebudeme dělat revoluci? Takovým přístupem Pány Babiše a Zemana nesesadíme! Chrchel se jistě v hrobě obrací.

  Ale chápu je zima, počkáme do jara.

 • Koukám že rudá chátra vylezla z kanafasu, myslíte že ty vaše romány opsané ze sputniku, aeronetu a podobných sračkoidních plátkú určené pro kolaboranty někdo čte ?

  • KIMCID

   No ty asi jo když to znáš.My normální tam nechodíme.

 • dzixy
  Pehe, sám socialista, proto není divu, že za příklady si vybral lidi ze stejné branže. Vymkl se mu jako příklad právě Feri z TOP 09, ale ten již ukázal, že nebude tím politikem, který by mohl jednou být velkým politikem. Zanedlouho jeho strana vypadne  z velké politiky a Feri není osobnost, ani nemá na to, aby se sám prosadil. Téma omlazení politické scény je namístě, ale lidmi podle Peheho opravdu není to to "pravé ořechové". Bohužel očekávaná strana mladých vzdělaných a nadějných politiků - Piráti - v podstatě zklamala. Takže očekávat konečné omlazování politiků, kteří by mohli jenom v dobrém ovlivňovat život u nás, v brzké době nelze očekávat a Peheho sen ještě dlouho nebude naplněný.
 • Když jedna generace opilců pije vodku, další generace skotskou, třetí generace rum (ale nikdo z nich nepije vodu) pak lze těžko očekávat nějakou změnu k lepšímu. 

  Druhý příklad, když auta ze začátku dvacátého století jezdila na benzín, pak další auta na naftu, a další generace jsou takzvané hybridy (všechny potřebují fosilní paliva a asfaltové cesty) dokud nebudeme mít volně dostupnou ekologickou Volnou energii umožňující vytvářet vlastní gravitační pole, bez potřeby silnic, těžko lze očekávat změnu k lepšímu.

  Třetí příklad když vládne strana komunistická a lidová, po nich vládne desítka jiných stran a po nich opět úplně  jiné strany (všechny nekontrolovaně a s imunitou) jinými slovy Lidé , Voliči nemají možnost politiky kontrolovat a trestat za zlodějny a zločiny a referendem rušit jejich stranické fantasmagorie, těžko lze očekávat změnu k lepšímu.

  Vědeckou terminologií řečeno NEMŮŽEŠ DĚLAT U EXPERIMENTŮ STEJNÉ VÝCHOZÍ VĚCI A OČEKÁVAT JINÝ VÝSLEDEK!!!!

  Když desetkrát vhodím do ohniště láhev benzínu, pak je velice pravděpodobné že ve všech deseti případech oheň zesílí. Chci-li oheň eliminovat, musím do ohniště hodit láhev s VODOU. Je to prosté milý Watsone.....

  Takže, chci-li ZMĚNU K LEPŠÍMU, MUSÍM BEZPODMÍNEČNĚ POLITIKY ZBAVIT IMUNITY A PODROBIT JE ZÁVAZNÉMU OBECNÉMU REFERENDU JAKO NEJVYŠŠÍMU PROJEVU DEMOKRACIE A VŮLE LIDU NADŘAZENÉ soukromým stranickým čachrům!!!!!

  Nepomůže mi změna názvu stranických sekt, z Komunistů na ODS pak na TOP a pak na nějaké Piráty či bůhvíkoho ještě. když výstupní projevy všech sekt jsou stejné. MUSÍM RADIKÁLNĚ ZKVALITNIT SYSTÉM KONTROLY NAD SEKTAMI.

  • volič SPD ? , ale to neznamená že do ohně místo petky s benzínem vyleju kanystr.No není to jednoduché , ale nic lepšího než zastupitelná demokracie a kapitalismus s nezavislou novinařinou,jinak řečeno nemáme.Bohužel lidi se dost často mýlí a přisoudit možnost soudu každýmu ,no potěš to si nedovolili ani fašisti či komunisti.

   • Já ti rozumím milý Watsone....😉

  • Vždyť si stádo ty politiky dobrovolně volí. Stačí dát mu koblihu a pár keců, že bude líp.

   • dzixy
    "...že bude líp.." No a občané, není???
   • To je právě to umění propagandy a dezinformace, problém dnešních médií, odvádět pozornost lidí jiným směrem od skutečně důležitých věcí jako od toho kdo rozkradl a zadlužil stát v hodnotě pěti bilionů a od varianty Referenda a k směšné informačně bezvýznamné frašce jakési legální a legitimní 50 milionové dotace....

   • KIMCID

    no jak jsem psal těm co si hraji na demokraty nejvíce, vadí že díky demokratickému principu vyhrál ten co se jim nelíbí.

    • No ale maj právo na jiný názor a proto si to taky vyžerou jak když volí Hitlera či komunisty.Bohužel s těma ostatníma.Babiš stejně skončí jako Zeman a jako každý ,vše je ohraničeno časem.Jinak změna dobrý už to nevypadá jako kýbl ale moc to v bývalé NDR nenos at si tě AfD nesplete se Syřanem či naopak.

     • KIMCID

      no budou v učebnicích tohoto národa po nás s názorem neštěkne ani pes kumule

     • Na světě jsou tři druhy lidí. Panstvo-otrokáři kteří chtějí poroučet, pak otroci-nevolníci kteří se poslušně hrbí, a pak občas se objeví nějaký Spartakus, Hus nebo Giordano Bruno kteří se nebojí režimu vzepřít? Kam se řadíš ty milý Watsone?  🙂

      • KIMCID

       on se řadí na ty s názorem na nikomu nic neříkající stránce tscali

  • Zajímavá úvaha realisto. Tedy pro toho, kdo má čím přemýšlet. 

 • Obrázek je přesný "ovce na pochodu"...

 • Ještě nevím, koho budu volit. Ale ti Piráti získávají čím dál víc mých sympatií. Jsou mladí, plní elánu, nemají moc zkušenností v politice, a to je dobře, ty zkušenosti teprve získávají. Ale především nejsou zkorumpovaní spoluprací s StB nebo členstvím v KSČ. Nejsou tedy vydíratelní. A jistě nelezou do ruské nebo čínské p...le.

  • dzixy
   Jj, ti praví, denně na fetu.😀😎
  • KIMCID

   Anarchisty nevolím.Z toho jsem už vyrostl.Chápu že když je někomu 18 můžou mu imponovat ale vize žádná

  • Všichni dnešní "staří" byli kdysi mladí. A také byli plní elánu bez zkušeností v politice. A jestli polezou do něčí ............ tak mají jistě na výběr. 

   Dejme jim čas, aby se profilovali buď pozitivně, nebo nakonec mládí a nezkušenosti mohou zbýt jako jediné přednosti.

 • josef.chmela

  To jsou teprve ti správní mladí kteří jsou náležitě a správně "zformováni dnešním režimem". Vídáme je na náměstích jak hází po prezidentovi vajíčka, vyvěšují červené trenky, ukazují červené karty a hanobí pietní místa kradením květin a házením je do koše. Chce se mi z toho blejt, velebnosti.

 • pavel.zajda.7

  Pehe, Pehe, jó to je ten školník z ústavu, který se honosně zove "New York University"?

  Určitě je to on, havloid zapařenej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit