Přejít na výpis diskuzí

Mladíci, kteří zapálili vzácný kostel, si nepolepšili. Tvrdé tresty jim zůstaly

9.10.2018 13:22
šar 10 příspěvků

Olomoucký vrchní soud potvrdil trojici mladíků za úmyslné zapálení dřevěného kostela v Třinci-Gutech tresty ve výši 3,5, osm a devět let. Proti původnímu rozsudku se odvolali všichni tři obžalovaní i žalobce. Mladíci žádali nižší tresty, žalobce u jednoho z nich i zákaz řízení. Nejnižší trest si odpyká...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • TheGGG

  typická vymaštěná feťácká pakáž... ani by mě nepřekvapilo kdyby to byli anarcháči a antifáci... nechat je postavit nový kostel makat 10 hodin denně a až ho dostaví tak poslat na 15 let na tvrdo.... dneska zapálí kostel zítra třeba barák plný lidí...

 • V TV ukázali toho parrchanta co to zrežíroval. Bezcenný krripl o berličkách. Prý z pomsty ke společnosti. Myslím že společnost už se o kripla stará dost. Ale grázlovi je to málo. Utopit jak potkana jej měli místní. Je to takový venkovský zmetek. Prostě klasika. Zparchantělí rodiče mají zparchantělá děcka!

 • kluci co zapálili bezcennou cigánskou chajdu, dostali dvacetileté tresty

  • Míníte tohle, nebo jiný z podobných činů?

   "Za žhářský útok na romskou ubytovnu v Aši si Tomáš Kopecký a Michal Poláček odpykají šest let a devět měsíců vězení. Pražský vrchní soud je ve středu pravomocně potrestal za rasově motivovaný pokus o vraždu a obecné ohrožení. Případ se stal v únoru 2012, kdy vhodili do dvou bytů ubytovny zápalné lahve. V domě bylo 18 lidí včetně osmi dětí. Nikomu se nic nestalo, protože požár obyvatelé uhasili."

   • KIMCID

    škoda

  • vanhorne

   "kluci co zapálili bezcennou cigánskou chajdu"

   Tobe by meli zapalit tu tvoji barabiznu aby ti uhorely pazoury az k prdeli, abys musel do klavesnice tukat vareckou v morde. 

   • KIMCID

    tebe

   • hejsou "kluci co zapálili". Jsou jen zmetci z Třince. Bylo dojemné jak nejbližší těch zmetků své syčáky a miláčky u soudu objímali a dojemně ronili slzičky. Ale obecní zájem je, aby tihle zmetci zatřepali co nejdříve bačkorami. Kostel stál 450 let! A partička špinavců si jen tak škrtla sirkou.Jen se věří, že co nevidět jim někdo též škrtne.Pokud možno nafurt.

 • Hnoji všech hnojů. Jen se věří že funguje i v kriminále nějaká spravedlnost. Vůbec by nevadilo kdyby se darebákům něco přihodilo. I sebemenší nehoda je schopna lidi z Třince rozveselit.Ono na ně stejně dojde. Jen aby pěkně věděli za co to bylo a proč to bylo. Hoši moc moc málo jste dostali.

 • popravit, jednou se to stejně bude dělat, ta doba se blíží

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit