Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někteří lidé volí raději smrt než žít v tomto marasmu.
    • A tobě se tu líbí, nebo seš jenom zbabělec, že nedokážeš skočit?
      • v klidu tlej a nevotravuj
  • Za rostoucím počtem sebevražd odborníci vidí mimo jiné ekonomickou krizi. Roli může hrát také beznaděj z vývoje v zemi a politických tahanic. Lidé prý přestávají věřit tomu, že by se poměry mohly změnit k lepšímu.
    • Jaká ekonomická krise? Já si nenaříkám. Nyní je v obchodech přebytek zboží a takové druhy, o nichž se nám za komunismu ani nezdálo. Nemohu mít všechno co vidm. Musím rozlišovat co opravdu potřebuji a co pouze chci, protože se mi to líbí. Když něco chci, musím si na to vydělat a ušetřit. A tím se řídím a nenaříkám si. Učím se nové věci, dělám práci, kterou někdo potřebuje a proto ji koupí. Jsem spokojený. Mohu si pořídit víc než základní potřeby pro život. A to nejcennější co mám je SVOBODA.
      Je třeba si uvědomit v jaké morální bídě a mnozí i v materiální bídě žili za komunismu. Doporučuji jet se podívat do CCCP v jakých podmínkách tam mnozí lidé stále žijí. Neřku-li tam kde stále "kvete" komunismus" jako se je severní Korea. Tam ošem není tak snadné se dostat. Snazší je to dostat se na Kubu, tam ovšem komunismus už chcípe.
    • Bída v USA je enormní a má být hůř: Vezměte lidem poukázky na jídlo, křičí republikáni.Tak to dnes vypadá za velkou louží!!
      • To Zuzana:
        Doporučuji ti ušetřit si na cestu a jet se za tu velkou louži podívat. A vezmi si ssebou dostatek Meprobamátu nebo jiného sedativa, protože si budeš připadat jak ve 22.století a uvidíš to, co ani komunisti ve svých fantasmagoriích neviděli. Mohlo by to s tebu seknout.
        • Ty voe to by si musela sebou vzít ještě osobní ochranu, v některých předměstích větších měst doporučují turistům chodit ve skupinkách kvůli gangsterům.
          • Pokud to nevíš tak tam je nejvíc zločinců na počet obyvatel, tak si o tom něco vyhledej a pak raď voe.
    • Mi co vjeříme v Komunyzmus se nigdy nezasebevraždíme protože nás Strana potřebuje a zas nás pujdou milyóny!
      • Po všech stránkách jste negramota!!!! *12*
        • Já mám VUML a co máš ty ymperyalisto?
          • On má aspoň rozum, kdežto ty máš mozek vyžraný syflem! tečko
  • Ten tečka je opravdu neskutečný blb, je to vůbec člověk??
    • Prosím, kdo je to to tečka?
      • tečka je prasák z Plzně kozomrd a kuřák pér, má už 78 let a rozum na 10 !!
      • Tečka je můj kámoš zes Plzně. Studovali jsme spolu VUML. Je to poctivej komunista, známky platí.
  • že vypadla blbá fetka z vokna? Jen víc takových vypadlých fetek a bude klid i na TISCALI!
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před několika dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj, je to vidět i na růstu počtu sebevražd!
    • Husy se krmí šiškama z melasy, babička taky krmila.
  • o nic nejde,lidi je jako sravek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit