Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klasických 100 dní. Potom uvidíme. Zatím musí vstřebat kocovinu vítězů. Pocit odpovědnosti bude (doufám) následovat. 

    Teď je tradičním heslem dne, že dřív bylo všechno špatně. To také ale nevydrží na pořád. Dejme vládě jejich 100 dní a potom můžeme soudit. 

  • Vláda byla jmenována zhruba před necelými třemi týdny a to už po ní chceme málem zázraky...! Co děláme my proto, aby bylo líp? Jen nadáváme, skandalizujeme a tleskáme kdejaké hlouposti? Ono každý špás něco stojí, to je zákon, který platil, platí a bude platit. Chybí zdravý selský rozum !

  • Názory některých pisatelů jsou úsměvné. Čekali snad, že nový premiér bude rozdávat koblihy a slibovat, že bude líp? Nová vláda bude muset někde ušetřit ty stovky miliard, které její předchůdce rozfofroval a nahrabal do své kapsy.

  • Při vší úctě k úřadu premiéra. Nic nám pan Fiala neřekl, jen rázně artikuloval známé skutečnosti. 

    Při jejich předvolební razanci bych čekal něco konkrétního.

    Ale ještě netrefí ve Strakovce ani na WC, tak počkáme. 

  • Zdejší demoblok dává jasně najevo co jsou zač

  • dzixy

    Domnívám se, že Fiala and company nebudou mít ani dobré činy.  S "Béčkami"  toho moc nedokáže. Bořit, to ano, ale stavět?? Nemá s kým.

  • Problém je ,že duševně nemocní a zakomplexovaní lidè, kteří volili Babiše vůbec nechápou co je to politická kultura .Spálená země po tom zloději Burešovi ,který si jenom na dotacích rozdal 6,5 miliardy za svého účinkování je do nebe volající nehoráznost. To co vždycky přišlo z východu stálo za dvě věci.

  • neřekl nic špatného a ejhle exbabišovci se mohou přervat , nechte novou vládu konat a hlavně nevolte jako nástupce Emana toho slovenskýho podvodníka , ten čobol si myslí že mu to tady patří .😎

    • Ano neřekl nic 🤣🤣🤣

  • josef.chmela

    Samolibý teoretik a zkrachovalý učitel všechny, co byli před ním, prohlásil za blbce, kteří vše dělali špatně a že pouze ON a jeho vláda jsou předurčeni na to aby vše zvládli. Samolibě několikrát prohlásil, že jen ON a jeho vláda to může zvládnout a zvládne to protože jen ON a všichni ve vládě jsou ti praví odborníci na vše. Zase sliboval všechno všem, komediant. Hlavně, že sliboval, že nebude zvyšovat daně. A neuplynulo ani 14 dní a už navýšili zálohy na sociální a zdravotní (v podstatě jsou to také daně). Pro hloupé voliče je to dobré - ať platí, když chtěli změnu, mají ji mít.

    Ale co, co si stádo mentálně opožděných voličů zvolilo, to má.

    • vanhorne

      "Samolibý teoretik a zkrachovalý učitel"

      S estebakem a Schillerkou, dat jim jeste  rok nebo dva, zerete lopuchy a puskvorec. Kdo  vyzral erarni kasu, nova vlada nebo stary Bures a Schillerova? Bures prohral volby, tak jak to naplanoval aby mohl na Hrad. Ted se muze smat a rikat, "Vidite za mne bylo lip". Jeho ovecky to zase zblajznou, daji se do houfu a vynesou ho na Hrad aby bylo jeste lip. 🤣

      https://i.ibb.co/0MMrjKW/5-Agent-Bures-25085.png

    • Patrně jsi sledoval loňský projev premiéra...

      To ale nebyl "zkrachovalý " učitel, ale agent StB, který samolibě hlásal,  že bude líp, protože on to zařídí - bude stát řídit jako svůj podnik...


      • josef.chmela

        Běž raději zamíchat vodu na sporáku, ať se ti nepřipálí a neplácej tu hlouposti kterým nerozumíš.

      • josef.chmela

        Já, jako OSVČ, jsem se měl dobře. EET zlikvidovalo podvodnou konkurenci, měl jsem vyšší příjmy, mohl jsem si víc dovolit. Tento rok to však bude horší, vyšší zálohy na sociální a zdravotní, podvodníci zase vstanou z mrtvých, a co ještě vymyslí ta banda teoretiků ve vládě, bůh nás ochraňuj.

        • osvč která se má dobře neřeší nějakou stokorunu navíc na odvodech , kapišto ty prolhanej postkomunisto

          • josef.chmela

            Ty zamrzlý bijče komunistů, já také nějakou tu stokorunu neřeším a nebrečím jako většina v TV dotazovaných OSVČ a dalších "podnikatelů".

            • bebe vyšší záloho😎

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                Mentální omezenče. Škoda času s tebou. Diskutuj raději s tobě rovnými u Chocholouška, na to tvoje IQ houpacího koně snad bude stačit.

                • Reakce na příspěvek:

                  Pane Chmelo, nerozčilujte se prosím.

                  Víte, s jakou radostí na to ti zastydlí postrevolucionáři čekají? 

        • No  - ono dát alespoň trochu dohromady stav státní kasy bude nepopulární...

          Ale vzhledem k tomu, že  nám Schillerová zanechala prázdné zlaté prasátko a zadlužení ...

      • kolobrnda to nemá cenu 😎

        • Já vím, ale 🐒 si myslí, že ví všechno nejlíp...😉

          • josef.chmela

            To si nemyslím, jen blbec zná všechno. Ale také se nenechám opít hloupými sliby a kecy. Já už něco v životě dokázal a zažil. Dobře uživím rodinu, mám ji zabezpečenou na horší časy, takže vládnutí fialové smečky v pohodě přežiju.

            • vanhorne

              " jen blbec zná všechno."

              To Bures toho zna jeste vice, zadny blbec to neni.😂

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                To ty v životě nemůžeš pochopit co ten tvůj kamarád, jakýsi neznámý Bureš, zná a co ne. Nemáš totiž čím chápat.

                • Reakce na příspěvek:

                  Koukám  Chmelo, 🐒, že je nad tvé možnosti pochopit, kdo je to agent Bureš...

                  • josef.chmela

                    Reakce na příspěvek:

                    Nějaký agent Bureš mě nezajímá, tak nevím co bych měl chápat či nechápat. To pouze ty a tobě podobní tady řešíte nějakého agenta nebo agenty (třeba z Ruska). Asi na víc mentálně nemáte.

  • Co si stádo zvolilo to má i když  podvodem. Fialo styď se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit