Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale to se ti tady všichni chtějí naklonit. Chlív žlab korytko to je přeci tvůj domov. Tam jsi doma jen TY prasáku.
    • POCHOPIL JSEM,CHLAPČE,ŽES TO V ŽIVOTĚ NEMĚL JEDNODUCHÉ.DOMOV PRASÁKŮ ZNÁ JEN TEN,KDO HO PROŽIL.Vrať se mezi nás.Místo korýtka ti dáme talíř a příbor.Souhlasíš?
  • ale ale. Přeci zechcané kalhotky to je tvoje parketa. Jak ti chutnají ty od Simonky. Nějak se k ní nehlásíš. A to bylo tuhle machrování tady na netu.
    • Už se opakuji.Máte absolvovány všechny třídy základního vzdělání?A můžete pane "BIJČE" popsat "PITOMEČKA"?Rádi bychom se mu vyhnuli a chválit vás.
      • by nebyla blbe?
        • Richu ono se chodí obecně na víc tříd. Evidentně tak maximálně 3 třídy je u tebe maximum.
  • Jsme svědky mobilománie, už malé děti se chtějí vytahovat s mobily.
  • Je smutné, že už jsou i závisláci, kteří mobil nemohou dát z ruky ani poté, co si právě vytřeli zadek...
  • ... je mi líto, ale můj soucit s neprimitivnějšími ubožáky má své meze, polib mi, mrzáku, pa :)))
    • Tvůj případ je sice k smíchu a já se moc ráda zasměju, ale dej se sakra už dohromady! Na světě takových pitomečků, jako ty běhá strašně moc. Každý musí začít hlavně u sebe. Sice netrpím předsudky, jako že nebýt vzdělání, nejseš chytrej, nebo že musíš být dokonalej navoňěnej metrouš, kterej nesmí njak vybočovat. Každý má úchylky a vady. Ale, vypadáš jako blbec, když se vytahuješ a chlubíš něčím, co nemáš ani v kapse ani v hlavě!
    • Zvládnuls bys to sobě,idiote?
    • proč se loušíš? Ty přeci co nevidět dolezeš. Jsi mizerná vtěrka která nikoho doma ve chlívě nemá.
  • sara7
    Toto jsou komentáře
  • ... není nic primitivnějšího, než dement, který měsíce omílá své dvě tupé fráze, patří mu to :)))
    • Zatím si myslím,že je to tvoje parketa.
    • no ale když ono to na tebe lopato moc sedí, víš? A tobě praseti je třeba pořád připomínat kde je tvoje místo.
  • sara7
    Jojojojo
  • sara7
    ._.
    • bude dobrý pitomče
  • .... určitě se nenechám rušit krysou u skvělého tenisu nebo kopané v TV, tupý blbečku :)))
    • Na co reaguješ přiblblíku?
    • Bingo! Prase má ve vepříně zavedenu TV. Jak by ses kopytem strefil do dálkového ovládání?
    • Tak co blijče pitomče, smrdí ta Simona po chcankách a je pořád taky i připosraná?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit