Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Škola byla nudná a otravná, nejlépe si v paměti vybavuji různá alotria, skrze které byla námi rozháněna šeď školní jednotvárnosti. Domácí úkoly byly nepřijatelnou zátěží, proto byly tyto úkoly zásadně psány o přestávkách ve škole, nebo nebyly vůbec psány. Školní rok, tedy vyučování, byl nekonečně dlouhý, zato prázdniny utekly jak voda. Po celou devítiletku jsem si hlavně přál, abych otravnou devítiletou záležitost povinné školní docházky měl už za sebou. Celkově jsme ale byli slušnější a konzervativnější než současná roztěkaná školní generace, která je jednoznačně morálně pokleslejší. Současní absolventi základních škol jsou častokrát zvlčilí výrostci nemající úctu k ničemu, zejména k tomu, co je hodno úcty. Učitelé nemají potřebnou autoritu, někteří rodičové nepřiměřeně intervenují do činnosti učitelů. V našem školství je co napravovat, především by se měl resort školství vymanit ze sevření inkluzívního šílenství.

  • ... morálně pokleslejší...

   ... učitelé nemají autoritu...

   Tvl. - to je slovník jak z "Poučení u krizového vývoje" 

 • mun.go

  Děti v Rusku mají letní prázdniny 3 měsíce, a ještě podzimní, zimní a jarní. Ředitel školy nebo rektor může termíny upravit podle potřeb školy.

  po čtvrtletích 

  po trimestrech

  • Je to Ruska věc - a pro nás zbytečná starost!

   Ať se tam třeba po...!

   • mun.go

    Mám jiný názor.

    Planeta se svou biosférou (včetně člověka) je komplexní organismus a všechny činnosti se navzájem ovlivňují, takže výsledek je předvídatelný pouze statisticky s určitou pravděpodobností.

    Ale nepíšu to pod každý příspěvek na Tiscali.

    • Á - další "zachránce planety"...

     Kolik jich dějiny světa pamatují!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit