Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád lepší Clintonová než agent KGB, opilec a lhář Miloš Zeman.
    • Netušil jsem, že Zeman kandiduje na amerického prezidenta, Bijče.
  • vidíš chlíve? Tak by jsi chtěl vyprávět s lidem.A lid na tebe kálí.Není zájem komunikovat s páchnoucím oplzlým prasetem.Tak tady kydáš sám se sebou.V opovržení a hanbě.Ostatně jako celý život.
  • To se dalo čekat: ruští kolaboranti začali hanět Clintonovou chválit Trumpa. On ten Trump je psychopat a chce kolaborovat s Putilínem, tak psychopatem. Svůj k svému.
    • Bijče, dík za podporu. Tentokrát sice jenom dva kliky, ale lepší než nic. *15*
  • Tak pozor tady se volí prasodenti(ky) a první byla ČR tak se v Americe neopičte, jo.
  • Clintonová má u mne jedno plus. Alespoň nezneuctila Oválnou pracovnu olizováním Billova saxofonu, jako "někdo".

    Kam se ten svět řítí? Jestli já bych se díval na to, jestli by Husák, Havel, Gottwald, nebo Hácha
    šili u Biljáka? Stejně by saka musel šít někdo jiný.
    *3*
    • Ta možná tak doma v koženejch tangách mydlí Billa důtkama přes zadek, když Bill myje nádobí, ale saxofon mu nikdy necumlala: Možná ho připustila jedinkrát v životě, když dělali Chelseu, jak je u Jehovistů a Mormonů zvykem. Proto si taky Bill musel narazit Moniku... *1* *1* *1* *1* *1*
  • Z očí jí kouká zloba a zášť . To je mi milejší nevycválaný Trump.....
  • Že by byli voliči v Americe tak omezení ? Asi ano . Celkově je možno si všimnout celkové degenerace voličů. To je demokracie která upadá. Rodina Bushů nebo Clintonů jsou jedinými kandidáty na presidenta ?? Připomíná mi to už rodinu Kimů v KLDR.
    Je trapné že v celé Americe se nenajdou schopní lidé , kteří by kandidovali na presidenta.
    To není demokracie ale finanční mafie které tuto zemi vede.....
  • Falešná, hysterická, nedůvěryhodná, krvelačná,po funci bažící, taková je Clintonka a žádný bílý kalhotový kostýmek jí nepomůže.
  • chapu Takova prezidentka to ma hned vyhodu titulky novin mohou zarit fotkama satu a nadpisama modnich znacek a ne nejakejma pruserama terorismem atd. muze se mlzit a odvadet pozornost jinam *11* *12* *16* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit