Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • V tomto státě slyšíte od politiků jen, že nejsou peníze, na nic, na údržbu silnic, chodníků, škol atd. a lidi se nechají opít rohlíkem, že je nutné zvolit komunisty. Kde ti vemou potřebné peníze? No to nám již předvedli v roce 1953, kdy po 5 letech vládnutí přivedli stát na mizinu a museli udělat měnovou reformu, výměna peněz jen do určité výše 1:50 a ostaní peníze vám ukradli bez náhrady, všem občanům tohoto státu. Při volbách přemýšlejte, komunisti jsou schopni všeho, aby se chopili moci a udrželi si ji, nenechte se opít rohlíkem.
  • Vzpomínám si: Na osobu si směl každý vyměnit 10000,- Kčs staré měny za 2000,- Kčs nové měny. A zbytek se měnil v poměru 1:50, tj. za 50000,- Kč staré měny pouze 1000,- Kčs nové měny. A to ještě musely být ve spořitelně. Kdo si chtěl vyměnit hotovost, nedostal nic. Moji příbuzní pracovali celý život jako dělníci, odříkali si a šetřili, aby si k stáru mohli koupit nějaký starší rodinný domek. Přišli o všechno a do smrti byli v nájmu.
   V pátek večer ožrala harmonikář Zápotocký. t.č. prezident ČSR vykřikoval, že naše měna je pevná. A v sobotu, kdy byly všechny obchody zavřené vyhlásili komunisti "měnovou reformu".
   Komunistická sběř je všehoschopná. A zase by museli krást, aby mohli podplatit primitivy, kteří jim fandí. A komu by se to nelíbilo, ten by šel do lochu. A aby se o tom moc nemluvilo, zavedli by cenzuru. To by byly "šťastné socialistické zítřky". Dnešní mladí tupci, kteří fandí komunistům tohle neznají.
 • I malé strany? to chce pozvat i teroristickou KSČ?
 • B U Z N A uplacená !!! *16* *12* *16*
  • Lepší bu.na než ku.va nebo ku.evník uplacené.
  • Lepší buzna, než ty (komunista)!
 • jak to víš? ty jsi na jeho výplatní listině?
 • Jde o to ,jestli pan Moravec nebude zatčen při pochodu těch růžovejch kamarádů.
 • Podstata ZASTUPITELSKÉ DEMOKRACIE spočívá v tom, že OBČANÉ si svobodně ZVOLÍ své ZÁSTUPCE, jejichž PROSTŘEDNICTVÍM spravují VĚCI VEŘEJNÉ, tedy společné.
  K tomu je třeba, aby občané věděli JAK věci veřejné spravovat chtějí a JAK je spravovat LZE. A k tomu vyberou ve volbách vhodné zástupce a to pod sankcí, že zklamou-li důvěru občanů, nebudou příště zvoleni nebo dokonce budou trestně stíháni.
  Proto je třeba pečlivě vybírat při volbách a ne skočit na špek chytrákovi, který stádu zamává buřtem před čenichem nebo slíbí nemožné.
  Volí i ti, kdo do volební místnosti vůbec nejdou. Ti totiž dávají svůj hlas předem k dispozici jakémukoliv vítězi, kterého tím vlastně volí.
  • Svobodná demokratická společnost vyžaduje soudné, svéprávné a zodpovědné OBČANY, kteří se dokáží při volbách ZODPOVĚDNĚ rozhodnout a jednat. K tomu je třeba zajímat se o veřejné věci a vědět co je správné a čeho lze dosáhnout. Proto jsou nezbytné i různé diskusní pořady, mezi kterými pořady JUDr Moravce svou úrovní zaujímají jedno z prvních míst. Lidé kteří se o věci veřejné nezajímají a nechají se opít rohlíkem nebo dokonce nejdou do volební místnosti a čekají, že "někdo" se o ně postará, to nejsou občané a ti by měli být zbaveni práva volit a popřípadě i svéprávnosti.
   Kecání v hospodě nebo na internetu (což je totéž) bez znalosti faktů a při nedostatku alespoň trocha selského rozumu je k ničemu.
 • Pořady pana Moravce a názory českých politiků, které si pan Moravec zve, mne již dávno nezajímají a nesleduji je, protože nic nezmění na průběhu dění v tomto státě, je to mlácení prázdné slámy a zjišťuji, že se mi žije klidněji bez stále vnucovaných starostí a obav. Všichni politici měli 22 let na vyrovnání výše důchodů a platů občanům tohoto státu na úroveň vyspělých států EU a pokud to neudělají, tak nemám důvod se o ně zajímat a volit je.
 • Tyhle pořady které nic neřeší, a politici kteří jen lžou jsou oboje k ničemu, malej stát ale politických stran máme skoro nejvíc na světě stejně jak obchoďáků a nákupních center.. *16* *16* *16*
 • Takže se můžeme těšit na pravdoláskové hosty a pravdoláskové kecy. tahle TVM, která pořádá OVM mne už leze krkem.
 • Pozor !!! Moravec připravuje přehlídku těch nejdebilnějších keců a nesmyslných slibů, které lze vůbec v chorých mozcích vyplodit....Ostatně např. pan poslanec Rádl už se prezentoval - jeho argumentem je, že máme přestat jíst a začít kupovat nesmysly, které nepotřebujeme. Sám je vyžranej jako dvoumetrákové prase a lidem by utrhoval poslední sousto...Navíc diskutovat tam nebudou smět komunisté, Suverenita, a další kandidáti, kteří mají jiný názor, než pan Moravec, kterému tento názor nadiktovali Nečas s Kalouskem a Drábkem !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit