Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neuvěřitelné, co si myslí, že jsme blbci? Tohle položí EU k velké radosti Ruska i USA.

  • Tak to se mi vážně ulevilo, že je šílená Uršula připravena. Teď už zbývá nám všem ostatním se pořádně semknout ( aby jsme se trošku ohřáli)  a vzhůru do středověku.

  • No sláva. von der Leyenová ma zajištěné dodávky plynu od Marťanů a my jsme zachráněni. Nebo von der Leyenová jen blbě kecá a měla by zalézt do sklepa? Za B je správně.

    Mimochodem. Žádné placení plynu v Rublech se nekoná. Stát musí složit peníze v Ruské bance a ta provede Gazpromu platbu v Rublech. To někdo nechápe? Nebo chtějí aby Rusko dostalo platbu v Evropské bance, kde mu budou peníze zablokovány?

  • To jsem so oddechl, že u Layenů mají dostatek kvalitního dřeva na topení a vaření. Takže je po problému. Jen do toho milá Unie. Čekají nás jenom krásné dny. 

    • Možnosť prechodu na nový mechanizmus platenia za ruský plyn oznámil aj nemecký „Uniper“, ktorý je jedným z najväčších odberateľov ruského plynu. Spoločnosť uviedla, že pokračuje v konzultáciách s nemeckou vládou o platbách splatných koncom mája.

      Európska komisia už skôr uviedla, že nový mechanizmus neporušuje sankcie EÚ, hoci existujú určité riziká. Nový platobný systém vyžaduje, aby si spoločnosti otvorili rubľové účty v „Gazprombanke“. Potom bude platba v eurách alebo dolároch automaticky prevedená na ruble a prevedená na „Gazprom“.

    • embargo na sovětskou ropu okamžitě :) a do tří let i na plyn a to je naučí..spadnou do chudoby, jakou Rus nezažila po celou svou genezi

      • Četl jste včera na kurzy.cz, že Indie zdvojnásobila odběr ruské ropy? Do chudoby spadne EU, vydělá na tom Čína, Indie a USA.

      • Já taky sovětskou ropu nechci. Mám jen jeden problém. Nemůžu najít na mapě Sovětský svaz.

        • Tak proč se vyjadřujete, že nechcete sovětskou ropu, když nevíte, kde je Sovětský svaz. Víte vůbec, co "chcete"?

          • Když nechápete, tak asi jste to, co píšete že nejste.

    • A že se v té svobodné Evropské Unii rodí jen ko.ko.ti    !!!!

    • Moskva musí.... špatný začátek....

    • V hospodě ti taky zavřou pípu,když nezaplatíš a to měnou kterou hospodský akceptuje.

      • Zásadně hrušky s hruškama a jabka s jabkama. Nebo ty sepisuješ se svým hospodským o dodávkách piva obchodní smlouvu?

    • A myto měli tak krásně vymyšlené! Plyn jim zaplatíme na účet v nějaké západní bance a pak ty prachy  "zmrazíme" (ukradneme).... jak jsme to udělali s těmi starými platbami... A oni jsou tak drzí, že nám to nechtějí dovolit.  Žádáme plyn zadarmo! Jinak 26. balík sankcí (sebereme byty všem, co měli dědu nebo pradědu emigranta z Ruska po roce 1917) ... Putin se strachy opotí..

    Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

    Registrovat nebo Přihlásit