Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukrajina dopadne jako Rusko za vlady Jalcina.Kdyz byl Putin zvolen presidentem v Rusku v roce 2000,bylo Rusko v konkursu.Narod dluzil 16600000000 dolaru do Rothschildovo menoveho fondu.Zatim co zahranicni dluh k Rothschild kontrolovane Parizi a Londynem klub veritelu bylo vice nez 36 mld.dolaru.Putin vyuzil soucasneho boomu svetovych cen ropy presmerovanim cast zisku z nejvetsiho ruskeho producenta ropy GAZPROM tak splatil dluh zeme.Financni zalezitost Ruska na financniky mafie byla u konce vyplatil dluh Rothschildovi.Jen az se Ukrajina zadluzuje,ale dopadne uplne jinak nez Rusko,protoze Putinovi opravdu slo,aby svou zem vyvedl z dluhu a to udela maloktery president.Proto si vazim Putina vysoce vazim.Bylo by zapotrebi,aby si z neho vzalo vice politiku priklad.Tento clanek a jeste vice zajimavych dulezitych zprav o fasisticke mafianske rodine,Rothschildu,ktera v soucasne dobe vladne celemu svetu a narizuje valky. Google:Putins Purge of The Rothschild Money Changegers
  • Putka ještě ! nediožil
  • tak,tak,at se to komu líbí nebo ne *1* *1* *1*
  • kodl a ty patříš do které skupiny? že by do té první! *1*
  • honzo, tobě by pomohly snad jenom prášky na blbost a debilitu
  • Ukrajina je země nad kterou musí dohlížet pevná ruka Ruska. Nemluvě o tom že ukarajinci nám čechum berou práci a tlačí cenu naší práce směrem dolů, a proto jsou u nás takové nízké platy na něktrých dělnických postech. Nevím proč se staráme o Ukrajinu a posíláme jím 50 mil. Kč, když máme dost problémů doma. Položme si otázku ,, starala by se Ukrajina také o nás" . Myslím si že ne, a proto bych se na ně taky vykašlal.
  • Zábavné, fašistický diktátor Ruska, který si pěstuje kozáky a ruské ultranacionalistické bojůvky, si dovolí peskovat jiné státy. *12*
  • Boužel i my.
  • Karlíku a ty jsi někde mezi-ty jsi se tak narodil,protože bůh věděl že budeš sráč,tak tě takto potrestal,aby jsi nemusel čekat na peklo *1*
  • jasně napsal pan troska kozomrd
  • Někteří politici věkem nemoudřejí ale degenerují. Putin, bohužel, patří do té druhé kategorie.
  • Nerozhodujte za někoho jiného, každý nemá tak vymytý mozek jako vy. Zcela zapomínáte, že Ukrajina je hrdý a přes těžké represe i genocidu od bolševiků stále velký národ, který - na rozdíl od nás - je ochoten se bránit i velké přesile rozpínavých Rusů...

    A pokud byste byl schopen domýšlet souvislosti, jednak byste chápal, že Ukajinci dnes čelí tlaku, který může být za nedlouho vyvíjen i na nás (opět, že), že s móresy diktátora Putina nesouhlasí všichni Rusové a že EU není tak špatná volba, jak vám to desetiletí leje do hlavy Klaus, jediný zahraniční nositel nejvyššího ruského vyznamenání...
  • Nesuďte podle sebe celý svět, naštěstí tu jsou i odvážnější a hlavně mocnější státy, než je upadající Rusko, vedené KGBákem Putinem...
  • Spíš to vypadá, že ten imbecil jste vy...
  • USA dostaly od RF napomenutí!
  • Ukrajinu,když nyní Putin pořádně podusí,čeká krutá občanská válka ,kde budou chtít všechny Ukrajince,kteří je zatahli do bídy EU,co nejkrutěji odporážet.Pak se zbylí Ukrajinci budou chtít vžebrat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska,jako jeho součást.Žádná lepší volba Ukrajince nečeká.Až pak začne Slovensko sousedit z Ruskem,tak pro Slováky a Čechy bude nejrozumnější pokusit se o to samé,
  • Jakákoliv fin.podpora Kyjeva je financování terorismu,tedy i těch našich 50mega co tam ti naši imbecilové chtějí poslat. Ale na děti nemocné peníze nejsou,to se musejí smilovat diváci!
    Že je hanba nepleská!!!
  • Svět se nyní musí učit tancovat tak,jak bude Putin pískat.Lepší volbu nemá.
  • já mohu za sebe říct, že mě tedy fakt komunističtí pohlaváři hodně zkazili život. To co jsem správně za normálních okolností mohla zažít do 30 let svého věku , jsem si začala užívat až v roce 1990 a to mi bylo 40 let. Procestovala jsem si velkou část Evropy a utratila desetitisíce za koncerty, taky nakoupila spoustu knih a viděla spoustu filmů. Koupila jsem si bez problémů kolo a jezdila lyžovat i do Alp. To mi ale nikdy nevrátí mládí a jeho radost ze zážitků, které k němu patří. Jsou a byli to prostě lidi , kteří si mysleli, že když nás tady zavřou, že se jim bude vládnout lépe. To samé dnes dělá EU, zase nás pořád reguluje a nařizuje a omezuje a ti naši poslanci a politici vůbec jim u toho statují a dělají křoví :(
  • Ivane já bych to neviděla tak jako vy. Myslím, že ta touha po velké Říši tu je a to nikdo nedokáže zastavit a možná buďme rádi, kdo ví jak by to vypadalo, kdyby se celé Rusko rozpadlo na ty malé státečky , to by byl pak teprve průšvih :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit