Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro ALINA : NENÁVIST A ZLOBA V TVÉM MOZKU JE BEZMEZNÁ. Kdy pochopíš,že Rusko je tvrdá kapitalistická země.Ale rozdíl mezi tebou a Rusem - předpokládám, že jsi nevyzrálý hoch,podle hrubosti a sprostoty vyjadřování - je ten,že Rus ctí historii svých předků a je hrdý na svou vlast.To se bohužel u nás nenosí.Co je to NÁRODNÍ HRDOST,TVŮJ MOZEK V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMŮŽE POJMOUT. Nejsem komouš.Čau.
    • Pozor tečka nebo Alina atd. je z Plzně a je to starý magor, má už 78 let, nenávist ke všemu získal už po válce kdy jeho rodiče kšeftovali s klobouky, pak jim byla živnost sebrána a předána firmě Tonak, pak se Péťa pomátl, byl ale dlouho kovaný komunista, pak ho vyhodili a dneska je špiní kde se dá.Je to ale neškodný blázen, jediná jeho radost je sedět u starého kompu a smolit nesmysly.
      • ty jsi taky Plzeňák,super..budeme se kamarádit,ukážu ti ho *14*
    • Dneska je 96 vyroci vzniku Ceskoslovenskeho statu ! Nechte Rusko napokoji alespon dnes !
      Jake vy jste vlastenci ?!
      • Kde je DNES Masarykovo Ceskoslovensko? Nechali jste si jej roztrhat dvema Napoleonky jako
        nejaky hadr, rozkrast jako Snedeny kram a ani jste nepipli. Nikdo z vas! Masaryk by se musel v hrobe obracet.Kde zustalo jeho "Nebat se, A NEKRAST"!
        A misto toho ctu ve Vidni "Cesi, nekrast tady"! *10* *10* *10*
  • Putin svým přístupem vychovává lidi po celém světě, když jim ukazuje, že lze vzdorovat velkým penězům, vlivu a mediální propagandě. A právě proto tolika dobrovolníků přichází na Ukrajinu a bojuje proti Kyjevské juntě....a západ v čele s Fšingtonem z říše zla usa zuří, jak je Prezident Ruska OBLÍBENÝ A TO I NA ZÁPADĚ !!!
    pomlouvat, škodit, urážet a vyvolávat válečné konflikty,to jsou současné SS-SA- spojené státy severo americké,teroristická banda vrahů.
    • Divoký bílku vy jste taky gay? Někdy se mi zdá jak ho žužlám tomu nadčlověku Putinovi,ale jak vás vidím psát tak si myslim že cítíte to samé,chtěl bych vás objímat. *14*
      • Putin je skutečný rozumný státník.Takže mají Rusové štěstí.V Česku naopak slušní lidé mají s čtyřiadvacetiletou vládou blbů a lumpů pořádnou smůlu.
        • Ty blbe vyndej si zadku matrjošku a neskuhrej tady jak malý děcko,tak pro ty čechy něco udělej místo toho podkuřávání ruskejm zmetkům.Jedinou smůlu má naše republika kvůli takovejm přizdisráčům jako jsi ty.Ty rudá předkožko.
      • jednoduchý recept, na lidskou špínu a povl, jako jste i vy.....prostě nereagovat *1*
        proto znovu chci apelovat na slušné a iteligentní čtenáře, nereagujte na umouněné špíny jako jsou bytosti pod nicky třeba- jiřík, Alina,apod. *3*
        • čím jsem tě tak rozčílil?? mrzí mě to BLILÍKU ..pojď se mnou pomuckat,můžeš zavřít očí a myslet na Putinka, budu mluvit rusky,charašo???
  • Pristi rok? To jste optimista! Jedine kdyz jim Putin pusti "gratis" plyn.Zemni, ne Cyklon B. *15*
    • Cyklon B má docela příjemnou vůni a dá se,pro zručeného chemika vyrobit snadno.Po revoluci v radiu i jeden chemik uváděl jeho vzorec.
      • Take neni vubec slozity: HCN. Ale neda se s nim topit. *3*
    • Určitě by Vás zaplavil pocit neuvěřitelného štěstí,kdyby jste viděl mrznout ukrajinské děti nedostatkem plynu.Jste mimořádně dobrý člověk.Geroj.
      • ....kdybyste....
      • asi jim nic jiného nezbyde, když jim jiní Ukrajinci rozkradli stát, i naše děti mají hlad - slyšíte tu reklamu zaplaťte dětem oběd? a kdo ji přednáší? ten, který probendí na Karlovarském festivalu každoročně zbytečně tolik pěněz, že by ty chudé děto mohly mít i svačiny.
        • ty vymaštěná huso,moje děti hlad nemají,jestli se to ale týká tebe tak místo toho tlachaní těch nesmyslů táhni do práce,s tvou inteligencí tě jistě do skladu v kauflandu přijmou,budeš moct nakrmit děti
      • Na ten "pocit neuveritelneho stesti" se obracite na nespravnou adresu. Spravna adresa je
        "vlada" ukrajinske republiky, Kyjev. A to do "onoho stesti" jeste nezahrnuji ta decka v Donecku, ktere "hrdinna UA" ostreluje /doma, v nemocnicich i v MS/ Katusemi, minomety a dely.
        A v posledni dobe/i podle OBSE/ kazetovou munici. *3* *10* *10*
  • Slováci také uznávají naše volby ? A my jejich ? *14*
    • SR i ČR jsou suverénní státy, na rozdíl od tzv. lidových republik na Ukrajině.
      • tedy, ale že vznikly dost poobně, všiml jste si? *15* *15* *15* *15*
      • Vznikly /prinejlepsim/ ze stejne "suverenni vule" svych obyvatel, jako ty lidove republiky na Ukrajine.Bez kladneho "pozehnani"referendem alespon v jedne sve casti a protiustavnim schvalenim FS CSFR.
        A navic, nevznikly po poruseni dohody mezi byvalym/ale jednoznacne legitimnim/ presidentem Ukrajiny Janukovicem na strane jedne a naslednym /legalnim? opravdu?/ premierem Jasenjukem a primatorem Kyjeva Klickem na strane druhe ZA GARANTOVANI JEJIHO PLNENI ZAMINI POLSKA, NEMECKA A FRANCIE a protiustavnim schvalenim zakona o jazycich narodnostnich mensin! *7* *3* *3* *3*
    • a když se přidají Maďaři,Bulhaři a Rumuni tak budeme moct u nás v gay baru hrát mašinku *14*
  • tak je to správné, každý má do toho co mluvit. zdá se, že Rusové na rozdíl od jiných vědí, co je to demokrtacie, tedy ne oligokracie, bravo *4* *4*
    • ano rusové vědí co je demokrtacie
      • ......narozdil od jevreju v UV VKSb po r. 1917.
        • Tehdy šlo o demokracii ? Obávám se, že ani o demokrtacii ! To jste ve škole teda nedával moc pozor anebo bohužel "rychlostudoval" nějaký nekvalitní server ... *2*
    • Bravo, pusinko !
  • Lavrov je jeden z nejlepších ministrů zahraničí, velice rádi uznají volby, protože vědí, co bude následovat. Jenom EU a náš pan Zaoral to neví.
    • Vážená proletářko,omyl,Lavrov není jeden z nejlepší,on je nejlepší,Ilja Muromec je proti němu břídil.
    • Napsala jste to stručně a naprosto přesně. *3*
      Pro Ukrajinu už není jiná cesta než přímo do řiti. Tak proč jim v tom bránit? Následný vývoj ať bude jakkoliv rychlý a v jakémkoliv pořadí, bude dávat za pravdu Rusku a dělat blbce ze západních politiků.
      Na východě je vývoj jasný a všechno co bude následovat, bude jenom podporovat odtržení.
  • Tak to mi téměř ukápla slza dojetím.Ruské politbyro schvaluje sousednímu státu výsledky voleb,to je tak dojemné jak jsou ti kluci ruští spravedlivý.Jen by mě zajímalo jestli rusové budou také žádat o schválení Ukrajinu až si budou Putin s Medvěděvem opět demokraticky prohazovat funkce.No necháme se překvapit.Určitě to bude napínavé.
    • Hm. USA si rozpoutává války po celém světě bez mandátu rady bezpečnosti OSN:
      USA si ve státech EU buduje tajné věznice kde mučí vězně které roky bez soudu
      zadržuje. USA si prosadilo vznik Kosova v rozporu s mezinárodním právem.
      USA vadí chemické zbraně Syrské armády ale sama Americká armáda je
      proti civilistům běžně používá.

      Toto je demokracie tedy spíš její parodie v podání USA - Satanské státy Americké.
      • Mnohokrát Vám děkuji za informace,vážím si toho,ale tak nějak nechápu proč mi to píšete o USA,celkem mě to připádá mimo téma,nespletla jste si paní Hitlerová uživatele?? Tímto Vás samozřejmě nechci uvádět do rozpaků.
        • Jsem rád že přiznáváš že nic nechápeš. Jediné pravdivé slovo které jsi tu kdy napsal.
          Gratuluji ti. *1* *1* *1* *1* *1*
          • Z nás by byl dokonalý pár. Nejste náhodou volná?
            • Pane archeologu,nelezte mi do zelí. *1*
          • V tom případě je vše jak má být ,opět jste se stal lídrem místní inteligence,přeji Vám to pane Alino Hitlerová.
            • Máte na mysli lídrem intelYgence ? Podle přidrzlé tykačky kdekomu jde asi o nějakého uhrovitého a arogantního mladého dutohlava, který bohužel nemá jinou možnost se jinde reálně naplno projevit (v kolektivu je jistě velmi oblíben) ! Tak se zde zoufale snaží prosadit alespoň virtuálně . Úsměvné, leč poněkud trapné ... *2*
            • Tos tedy dopadl! *7*
        • já jsem to četl ...do rozkroku
  • Putin prý má rakovinu,jesli umře tak bych si přál s aby mě pohřbili s ním.Muj život by tím skončil. *9* *13*
    • Myslím že se Vám to mladý komunisto nesplní,na flek v mauzoleu je od letošního roku pořadník.
      • Kolikaty jste? *1*
        • Proč se ptáte,chcete předbíhat?
          • To bych si nedovolil. Mate prednost.Stejne jako u fuhrera: ja az po Vas.*1* *1* *1*
            • To Bormann:
              Konecne Vas rodny jazyk. Uz jsem se lekl, ze jste v te Jizni Americe zapomnel Deutsch. *1*
            • To Bormann:
              konecne. Uz jsem se lekl, ze jste v Argentine zapomnel Deutsch. *1* *1*
            • Spatna adresa: spravna je Verchovna rada Ukrajiny, Mr. Jasenjuk. Mimochodem, plym pry je v podzemnich zasobnicich, nevite, proc netece v Kyjeve tepla voda? *1* *1* *2*
            • Danke.Herr qq.
    • neboj , vejdeš se tam, bude to masová hrobka
  • Takovou ti tečko ubalím že sežereš protézu pos...š se a vyhledáš hospic kam už dávno patříš.!
    • přibalím tedy bičík,uf,uf ty můj švédský medvídku *14*
    • á bude švédská trojka,miluji blondaté švédy *14* jen já ty a Divokej bíleček
  • Pozor tečka nebo Alina atd. je z Plzně a je to starý magor, má už 78 let, nenávist ke všemu získal už po válce kdy jeho rodiče kšeftovali s klobouky, pak jim byla živnost sebrána a předána firmě Tonak, pak se Péťa pomátl, byl ale dlouho kovaný komunista, pak ho vyhodili a dneska je špiní kde se dá.Je to ale neškodný blázen, jediná jeho radost je sedět u starého kompu a smolit nesmysly,,,
    • to je můj kámoš,Plzeńák *14*
      • jsme dva Pzeňáci,duoboys *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit