Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprosto nepřekvapivá zpráva. Včera jsem jel z Klatov do Týna n. Vltavou a pak do Plzně a za celou cestu jsem potkal v různých místech 4 motorkáře, kteří předjížděli za obousměrného provozu po půlící čáře a spoléhali na to, že jim ostatní uhnou. Stačila chvilka nepozornosti nebo delší pohled do zpětného zrcátka a tento komentář jsem nemusel psát. Většina motorkářů (a teď do mně) jsou nezodpovědní hazardéři se svým i cizími životy a zdravím. Neukáznění a pohrdající dopravními předpisy. Na to jak se chovají jich zemřelo ještě málo - hlavně díky ohleduplnosti, pozornosti a ukázněnosti ostatních účastníků silničního provozu.
    • Nojo, ona je to bolest všech řidičů, jen fichtlisti nemají mnoho možností korigovat... Jízda po silničkách Vysočiny je plná takových překvapení - prostě nezvládají jízdu ve své půlce a je to zaviněno špatnými známkami z fysiky. Já bych těm, kteří dostali trojku z fysiky v deváté třídě omezil rychlosti na 30/60/90, těm s čtyřkou na 25/50/a zákaz jízdy po dálnici a těm, kdo propadli bych zakázal řízení vozidla s konstrukční rychlostí větší než 15 kph... Fichtlisti by dostali výjimku: trojkaři by mohli řídit Babetu se 40 kph a čtyřkaři se 25 kph...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit