Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • jsem komsomolec, prezident Zeman je perfííído chlap
  YEAH !!!
 • Bez Ruska Evropa fungovat nebude, at prasknou rusobijci v čele se Kradouskem
 • Mezi aktivity pana Franka-Waltera Steinmeiera také patří jeho účast na dohodě v Kyjevě, kterou jako německý ministr zahraničí spolu s kolegy z Francie a Polska uzavřel jménem Evropské Unie s prezidentem Janukovyčem. Dohodu stvrdili rukoudáním před kamerami. Pak kde se vzala, tu se vzala, americká představitelka a prohlásila jadrně: "Kašlete na EU" (řekla to hodně sprostě). A Evropa stahla kalhoty. Od té doby to tam vypadá jak vypadá. A my patříme kam nás někteří nepřející řadí jako národ úslužných lokajů a povolných děveček.
  Ostatní si soudný čtenář domyslí.
 • Jen třetina Čechů má slovanské kořeny, ukázal výzkum
  Česko je geneticky mimořádně pestré, slovanské kořeny má jen 35 procent populace. U třetiny lidí lze vystopovat jejich germánsko-keltský původ a deset procent má prapředky z řad Vikingů. Zbytek má například židovský původ, někteří lidé mohou hledat své kořeny v jižní Evropě nebo na Sibiři. Věda dokonce dokáže určit mezi Čechy ty, jejichž prapůvod je až ve starobylé Mezopotámii. Ukázal to nejnovější výzkum Masarykovy univerzity v Brně.
  • Nejspolehlivějším nástrojem křížení ras byly odjakživa války. Víme odkud byl pradědeček snědého napoleonského vojáka, kterého po bitvě u Slavkova odepsali a on zůstal kde byl? Vikingové se sem nejspíš dostali v roce 1648 ve švédské armádě atd. Určitě bych teď z toho neusuzoval na nějaký hlas krve.
  • lidé z ústavů patří do ústavu
  • třetina obyvatel české republiky jsou Moravané. Ti mají své kořeny společné se slovanským Ruskem. A Češi byli vždy napůl Němci. K Moravě a Rusku se nehlásili. Až poslední dobou se jim začínají otvírat oči jak se věci doopravdy mají.
 • tři velké sousedící země. Německo Rakousko-Uhersko a Rusko. Žádné Polsko Ukrajina pobaltské státy neexistovaly. Rusko by si mělo vzít zpět svá území která se nezákonně vlivem separatistů odtrhla. Obnovit svou Jednotu. Mějme na paměti komu slouží "Rozděl a Panuj" když němečtí bolševici vyslali svého agenta Lenina aby Rusko rozvrátil.
 • Přes všechny intriky nakonec Hitler napadl Rusko. A osobně Rusku za ty obrovské lidské a materiální ztráty jako i spojencům musím vzdát hold.
  Dnes je to válka obchodní a IT. Velmoci se poučily.
 • Merkelovská protiruská platforma má mrazivý dech.
 • RF rozšířila seznam potravinového embargo a zakázala import živých prasat a vnitřností z EU, USA, Kanady a řady jiných zemí, vyplývá z usnesení ruské vlády zveřejněného na stránce kabinetu ministrů.

  „Na seznam zemědělské produkce, surovin a potravin, jejichž import je do Ruska zakázán, jsou zařazeny živá prasata a také jednotlivé druhy potravinových vnitřností a tuků zemědělských zvířat.

  Tak proto žebrají v Rusku!
  • ne, proto se tam stravují zdravě
   • nevím jestli je lemtání samohonky a pití kávy ze žaludů až tak zdravé *13*
    • Je vidět,že jsi tam nikdy nebyl a jenom žvaníš.Ale chlast jako na Moravě tam nepijí,že umře cca 50 lidí a nic .Tam by byl již u zdi a nebo ve vyhnanství .
    • ze žaludů piješ ty, buzerante
  • Asi jako ty Sajmone na hajzlu redakce Tiscali, kde žebráš o větší množství vykouřených buřtů. blbče teplej...
 • Putinova RF je fašistický stát: viz "bratrská pomoc" Čečensku, Jižní Osetii, Východní Ukrajině, Krymu, vyhrožování Pobaltí, podvratná činnost ruských tajných služeb ve Střední Evropě... Ukrajinci nejsou Rusové, to jsou kulturou a myšlením východoevropané. Rusové jsou asiati mluvící slovanským jazykem. Rusové jsou svou podstatou líní kočovníci, kteří nedokáží vzdělávat svou zem a hospodařit na ni, tak dělají loupežné nájezdy do okolních zemí, jinak by pochcípali hlady. Jsou to mentalitou spíš Turčíni. I když dnešní Turci jsou víc evropští než Rusové.
  • ty si dobrý hňup
   • Milý příteli, použiji v odpovědi citát klasika:
    "Vážený pane, vůbec nesouhlasím s tím, co říkáte, ale do smrti budu bránit vaše právo říkat to." *4*
    • v tom ti nikdo nebrání, ale to co jsi je prostě jen diagnóza s tím se nedá nic dělat.
  • A teď to toho hnusu co jsi napsal dosaď USA, a vyvražděné státy,sýrie,irák,lybie
 • Frank-Walter Steinmeier zvolil dost špatné výročí na návštěvu Ruska a zřejmě "zapomněl" na německé dějiny !..Byl to totiž už Němec Bismarck., co o Rusku a Ukrajině řekl : "Mohutnost Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejenom oddělit, ale především postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bude bratr vraždit bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí změnit uvažování jedné části velikého národa až do toho stadia, kdy bude nenávidět vše ruské. Vše ostatní je jenom otázka času.". Bylo to Německo, německé tajné služby, co platilo Lenina a jeho kumpány s cílem rozvalit Rusko a Ukrajinu, bylo to Německo, co vyvolalo 1sv. i tu 2sv. s cílem teritoriálních zisků a vlastní nenažranosti, jako agresora, co mu s jídlem narostla chuť jít po Napoleonovi se rovněž pokusit vyrabovat většinově slovanský "východ"..s cílem ho dokonce vyhladit jako rasu a zbytek poslat na Sibiř, jako indiány do rezervací. Bylo to opět Německo, co mělo a stále opět má prsty i vinu v tom, co se nyní děje na Ukrajině a bylo pro sankce proti Rusku. Je to opět Německo, co přijalo "běžence" a tím znovu a opět bezpečnostně ohrozilo celou Evropu až po Ural a tedy i RF..Je to hlavně Německo, co musí nyní chápat, že Rusové sice potřebují nové technologie., ale Němci a nejen Němci..,si zas bez východních surovin, pracovní síly a trhů s návazností na asijské., doslova časem ani neuprdnou..Hlavně Němci by měli historicky pochopit, že kdyby v RF nebyl u moci pragmatik Putin, ale nějaký ožralý soudruh generál "Jelcinovič Kokotěnko" a stačil by už i ten soudruh Gorbačov., tak už je dávno celá Evropa znovu ve válce až do krve v krvi., opět hlavně kvůli Německu !..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit