Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nevím, jaký tento článek má smysl... Někteří se v reakci na něj utvrzují, že kdyby nic nedělali, že by se jim to nestalo... protože... má snad tento článek v nás vybudit pocit z ohroženosti... nebo je to příprava na odebírání zbraní lidem, nebo je to návod k rasismu, ať je bílý nebo černý...nebo jaká ta západní demokracie je špatná, že se tam musí lidé bránit proti policejní zvůli zbraní... každopádně je divný...
  • Pro americké policisty to byl nejtragičtější den od 11. září 2001, kdy teroristé z Al-Káidy zaútočili unesenými letadly na New York a Washington. Pro Dallas zase největší drama od 22. listopadu 1963, kdy Lee Harvey Oswald v tomto městě zastřelil prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    v jediném odstavci byly zmíněny dva konspirační mýty. První, kdy údajně jakási kejda bourala letadly do věžáků (přičemž se ve skutečnosti jednalo o dlouhodobě plánovanou "úředně schválenou" demolici) a druhý kdy kdy údajný osamělý Oswald zabil Kennedyho (přičemž se jednalo o akci CIA na popud FEDu a jeho fandů poněvadž Kennedy chtěl zrušit jejich výsadu soukromé společnosti pro tisk a půjčování dolarů USA na úrok a zveřejnit fakta o mimozemské spolupráci. To vyvolalo obrovskou paniku.

    Ve světle těchto polopravd a mýtů mám obtíže uvěřit zprávám, co se skutečně v onom incidentu s policií a mstitelem černochem doopravdy dělo.
    • Soudruh pochybující připisuje Američanům mentalitu Rusů. Rus se řídí heslem "nas mnogo" a život člověka pro něho nemá cenu. Rus si potrpí na teatrálnost, ale na "demolice" nemá sílu. Ten zve na čaj s poloniem nebo nepohodlné střílí na ulici jak zajíce.
      • kraviny. a tolikrát jsem ti říkal NEČICHEJ TEN TOLUEN, ROZPOUŠTÍ TI MOZEK ale je to marný je to marný.......
      • No nevím zda nás mnogo není zrovna v současnosti problém tmavé pleti v americe *1* *1* *1*

        Ale uznávám že střílení na ulicích proti poloniu v čaji se těžko překonává.
  • Autor článku je odstupem doby jistě odbornik na techniku zásahu policejních jednotek, ať již v případě možného držení rukojmich nebo aktivního střelce a je jen škoda, že se z něho stal jen obyčejný pisálek a nemohl veřejnosti ukázat sve znalosti a zkušenosti při zásahu v Uherském Brodu, tedy, že se sám nestal policistou. Takovýchto rádoby generálů je po každé bitvě tisíce, ale nikdo už nevidí, že mrtvý policista, který se bezhlavě vrhne vstříc kulkám, tak jak by to zřejmě autor nejspíše viděl, je veřejnosti prd platný, na rozdíl od toho, který situaci důkladně vyhodnotí a pak teprve zasáhne. A při sebe lepším přesvědčení si nasazuje život za 18tis. čistého, když víte, že se stát o vaší rodinu nepostará. To pak určitě vyčkáte na krytí od dalších kolegů. Vlastně i autor tohoto článku nasazuje svůj život i zdraví, neboť mu za jeho mrzký peníz hrozí pořezání se o papír nebo nedej Bože vypíchnutí oka tužkou při únavě nad sepisováním nějakého "odborného" článku.
  • Média se v poslední době mohou přetrhnout o údajném rasismu v USA, kde bílí policisté střílejí nebohé černochy. Oni údajně ubozí zabití černoši byli normální lupiči, zloději a násilníci, kteří si svůj osud vybrali dobrovolně. Kdyby se chovali slušně, nestalo by se jim to.

    Situaci v americkém Fergusonu precizně popsal publicista Jefim Fištejn v Reflexu číslo 49. Onen černošský mladík Michael Brown předtím než ho policista Darren Wilson zastřelil, vyloupil obchod a přes otevřené okénko začal mlátit Wilsona, který ho chtěl zatknout.
  • viděli jste v americkém tisku a mediích ty zprávy z uherského brodu?ne?
    tak proč nám cpete jejich sr..ky *16*
  • Nesuď člověka za jeho činy, pokud jsi nebyl na jeho místě.
  • Tento člověk co postřílel policajty nebyl žádný vrah nebo zrůda. Toto je pouze odplata za to co dělají policajti naprosto beztrestně. Pokud by mi měl policajt zastřelit bratra, otce, vnuka, tak jako policajt v USA, udělám to samé. Připravím se na odplatu a budu počítat s tím, že nepřežiji. Oko za oko a zub za zub. Nebudu čekat až nějaký soud rozhodne a policajta osvobodí jenom pro to, že je bílý. Policajt má především pomáhat a chtránit občany ne, že mne zastřelí když mi náhodou nebude svítit jedno světlo na autě. Mne satčilo jednou v TV jak jeden člověk přešel na červenou a policajt v civilu ho hodil na zem a zavolal uniformované policajty. Jeho šéf se ho zastal, že to bylo OK. Pokud by takovej zmetek narazil na mne, tak bych mu spřerážel všechny kosti v těle.
    Mne jednou zastavil u domu jeden městský policajt když jsem si zapomněl rozsvítit světla, řval na mne jako na parchanta, co jsem si to mohl vůbec dovolit vyjet od domu bez zapnutých světel. Myslel jsem, že mne rovnou odvede do vězení. U nás jsou podobní primitivové jako v Americe.
    • ty že jsi křesťan? Kde je nastavení druhé tváře.... bratře.... oko za oko je starozákonní vnímání spravedlnosti a týkalo se to lidí v daném konfliktu.. ne náhodně vybraný cíl... křesťanství posunulo vnímání spravedlnosti na odpuštění ..
      • Je vidět, že jsi bibli nečetla mam za to, že to je 5 knize napsáno četl jsem 2x jak nový tak starý zákon. Jenom farář v kostele ti neřekne všechno co je napsáno. Měla by jsi se vzdělávat a není tam jenom pouze o dpuštění. OKO za OKO ZUB za ZUB. Ještě umím číst. Je tam přesně popsáno jak by měl kněží (dneska soudce) rozhodnout v různých sporech mezi lidmi. Sama by jsi se divila kolik by muselo být mrtvých za drobné přestupky. Neznám v bibli, že bych měl říkat bližnímu svému bratře. Až ti náhodou někdo zabije dítě, potom tě okrade, vyhodí tě na ulici, tak mu odpust a ještě mu dej co ti zbylo. Potom nepotřebujeme soudce protože spravedlnost je posunuta na odpuštění a když každý odpustí nepotřebujeme vlastně nic. Ty nejsi vážně při smyslech.
    • nikdy jsi se nesetkal s arogantním, vlezlým a sebevědomým afričanem. Tím který si myslí že mu patří svět a může si všechno dovolit.A všechno mu projde.Ti američtí černí aroganti jsou člověče úplně jiní než ti ve zdejších seriálech.Na druhé straně americký policajt je alespoň k cizincům nesmírně korektní a vstřícný.Takže naopak - těch černých drzounů není žádná škoda.
      • Ty moulo já jsem s nimi žil a pracoval ty mi řekneš, že jsem se s žádným nestekal. Jak můžeš hovořit o mne když mne neznáš a kolikrát jsem zde psal, že jsem žil a pracoval v zahraničí. Psal jsem i kde a co jsem dělal. Přečti si příště co zde lidé píší a potom někoho odsuzuj a urážej. Vždyť ty jsi horší než ten černý Afričan. Zajímalo by mne kolik černých ti nadávalo, nějak omezovalo a nedej bože zmlátilo. Nenapsal jsi jedinej příklad co jsi zažil na vlastní kůži.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit