Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • pavel.zajda.7

  80 000,- od státu prohraných na automatech měsíčně, to je bída jako bejk!

 • Asi by blo prospěšné číst obsah článků. Potom snad diskutovat o tom, co se tam píše.

  Elity 90. lety na základě dlouholeté praxe dovedly excelentně podkopat establisment. 

  Daleko méně excelence prokázaly ve schopnosti postavit nový lépe a spravedlivěji fungující systém.

 • mun.go

  Když jsme u toho nacionalismu: 

  Hnutí SPD Tomia Okamury hrálo v loňském roce v Česku hlavní roli v šíření projevů rasové, etnické a náboženské nenávisti.

  Ve zprávě o projevech extremismu za rok 2018 to uvedlo ministerstvo vnitra (novinky.cz)

  • Proč konečně nepochopíte,jak nebezpečný je fašismus a jak mnoho má podob? V SS byly 3 miliony Němců a tudíž na každý den v roce připadají narozeniny hned několika z nich,dále čísla,zejména 1,8 a jejich kombinace znamenají odkazy na příslušná pořadí písmen abecedy.takže 1=A,8=H ,a každý z těch tří milionů esesáků se nějak jmenoval a ty všechny kombinace je třeba sledovat a stíhat podle zákona ! A k tomu výroky na internetu a znaky které připomínají runy a znaky které připomínají gotické písmo,to všechno je gigantická práce našich úředníků,a navíc projevy netolerance a xenofobie právě tak jako projevy tzv. vlastenectví,nedovolené užívání české vlajky ,pojmů a výrazů,jakož i fyziognomických projevů,kdy je fašismus propagován výrazem tváře,nebo někdo si dovolí nosit světlé vlasy(!!) a to všechno musí stát sledovat a vést o tom záznam a občanovi zakládat svazek!

   Jediná věc je na fašismu dobrá-že se nařčení z fašismu nelze bránit a odsouzení je rychlé.

   A proto děkujme našemu ministrovi a předsedovi ČSSD Hamáčkovi,který nás sleduje a ví jak na nás!

  • "Zpráva o projevech extremismu" je prosáklá politickou korektností, tudíž nevěrohodná. V rámci dodržování pravidel autocenzury v duchu eurohujerské politické korektnosti je realita horlivými autory z MV deformována do nestvůrné podoby. Lidé-realisté jsou démonizováni a ostrakizováni. Politická korektnost se stává bází pro vybudování eurokratického totalitního režimu. Okamura se proviňuje právě tím, že nechce dodržovat ona pravidla autocenzury a tedy nechce lhát.
 • Musí se z lidské bídy udělat zábava, aby si jí někdo všiml?Jasně,třeba p.del je,když seberete mrzákovi berle-jak se tam plácá a nemůže a řešit se to začne až když je ostatním na obtíž,tak se ho koukají nějak zbavit,no někdy mu i pomůžou,ale většinou mu jen nadávají.

  A tak je to i s náma-Češi jsou výsledek nepodařených experimentů,ale když už teda jsme tak už  nějak žijeme.Malí,slabí,natruc všem.

 • Lživá moderní levičácká teze která vládne v EU:

  Nacionalismus je základem každého státu.  Miluji svou vlast a jsem ochoten za ní bojovat a umřít.

  Chci o ní pečovat.  To je nacionalismus. kdo ho nemá ten jako společnost zanikne.

  Nacionalismus je také obranný . generace čechů v 19 století čelící tlaku germanizace by o tom

  mohla napsat hodně tlustou knihu.   Za hokejovej národní tým SSSR cytal Lotyšský brankář Irbe.

  A ten říkal. Po vítězství hrála hymna SSSR ale já si v duchu uvědomoval že jsem Lotyš. Ne občan SSSR.

  A dnes je to stejné.  Je snaha odbourat národní státy a vytvořit fiktivního EU občana bez kořenů. Proto nacionalismis obranný potřebujeme i dnes.


 • zlatí komunisti a socialistický mír a klid, teď fašistická EU chystá nepokoje a omezování mícháním islámu do Evropy, kde nemá co dělat, z toho bude jenom válka, ale eurohujeři se vysmívají, že je u nás pár muslimů, jenže islám je zbabělá ideologie, oni si počkají až budou v převaze, pak zaútočí

 • Husákovsko-biľakovský normalizační režim byl učebnicový příklad totalitního režimu a přesto anebo právě proto bylo v něm více osobní svobody a demokracie než v současném polistopadovém režimu, pro nějž jsou charakteristické dynamické změny, zejména horečnaté budování eurokratického příkaznického režimu, kteréžto budování má být završeno sloučením trendů islamizace, afrikanizace a eurohujerizace do nové supermoderní totality, jejíž blýskavý vývěsní štít se bude honosit prosazováním lidských práv pro vybrané privilegované menšiny, a nad těmito privilegovanými menšinami bude jako maják stát kasta nejvíce privilegovaných - migračních nájezdníků, kterým budou ostatní občané Evropy (jakýsi moderní plebejci) povinováni poskytovat maximální komfort a věrně těmto migračním nájezdníkům sloužit a servilně plnit všechny jejich příkazy a přání. Zároveň je prostý Evropan sešněrováván přívalem různých restriktivních opatření a permanentně ideologicky zpracováván tak, aby vrněl radostí nad pácháním své pomalé a sofistikované sebevraždy pod taktovkou bruselských eurohujerů. Nikdy za dva tisíce let křesťanské Evropy nebyl v tomto prostoru budován tak pro evropskou civilizaci nebezpečný a destruktivní režim jako nyní. A to je základní informace pro každého historika.
 • TheGGG

  zdravá láska k vlasti a touha chránit vlastní kultůru, historii, národ a hranice je naprosto normální a přirozená...

  touha po multikulti a míchání všeho dohromady a sluníčkové liberální zavírání očí před problémy a nechutné globalizační tendence v režii nadnárodních korporátů a neziskovek, jsou odporné, chorobné, nebezpečné a povedou k válce skoro určitě.

 • Masaryk byl nacionalista nebo ne?

  • Masaryk byl internacionalista. Původem Moravan z Hodonína, rodiče smíšeného původu, žena Američanka. Kdyby byl Masaryk nacionalista, tak by prosazoval Moravu. Nestalo se, skromně ustoupil do pozadí a prosazoval národ Česko-Slovenský v jehož společném státě mohli žít i Němci, Poláci, Maďaři a Rusíni. 

   Přesto Masaryk zdůrazňoval….“Moravská otázka je a
   bude opět zkušebním kamenem české politiky. Je žádoucí, aby byl Moravě zachován
   její specifický ráz, aby se jí dostalo rozsáhlé autonomie, nejen politické, ale
   i kulturní. 

   Masaryk byl pro společné soužití různých národů a spolupráci. OVŠEM ZA ROVNÝCH PODMÍNEK PRO VŠECHNY!!

   Vidím to stejně. Nemám problém žít v Evropské Unii, ovšem za podmínky že my Moravané, Slezané, Slováci, Češi, Poláci, Němci, Francouzi a ostatní budeme mít rovná práva a rovné podmínky. Pokud má být nějaký národ na úkor jiného potlačován, pak je lepší se rozejít. A je jedno jestli například Němci potlačují práva Čechů, nebo Češi potlačují práva Moravanů.....Toto měl asi Masaryk na mysli,....ŽIJME SPOLU JAKO ROVNOPRÁVNÍ PARTNEŘI A POKUD TO NEJDE, TAK SE PROSTĚ ROZEJDĚME....Masaryk dal lidem vizi kdy byli ochotni proti mnohonásobné přesile bránit společnou zemi....nevím kdo by dneska byl ochoten něco bránit a proti čemu vlastně? Chaotickou polorozpadlou Evropskou Unii? Rozkradené zadlužené Čečensko teda "česko"? Chybí nám osobnost Masaryka a jeho vize.....

   • starý Masárik byl kočí v císařském hřebčíně v  Kopčanech a stará Masáriková-Kropáčková byla služka v Hodoníně, 20 letý císař Franta-Jožka pobýval na svém sídle v Holíči a do Kopčan jezdil na koně, tam ojel starou 27 letou učitelku sexu Kropáčkovou a ta v Hodoníně porodila Masaryka, Masaryk byl císařský bastard, takže souhlasím rodiče byli hodně smíšeného původu


    • No vidíš, a teď porovnej co dokázal On bastard, vytvořit funkční stát, a cos dokázal ty, plkat na netu....🙂

     • jsem pouze realista

 • KIMCID

  Obavám se že levicový  liberálové v EU k tomu mají nejblíže.

  • LevicovÍ liberálové 😉

   • KIMCID

    Je mě zadku I/Y 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit