Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázka může znít i daleko vážněji...Kdo bude další a kolik jich ještě bude mít snahu i odvahu udělat to samé ?..Vina totiž není na Britech, ale na arogantním "Bruselu", co dlouhodobě nerespektoval vůli občanů - voličů, kde velmi mocné "EU komise"..si začaly už myslet, že jim skutečně musí vše a vždy projít i s protektorátní myšlenkou, jak u nás za komančů, tentokrát zas s heslem...s Bruselem na věčné časy a nikdy jinak..či ..kdo není s námi je proti nám..Zhýčkaní, namyšlení, neskutečně přebujelí i předražení, bruselští papaláši., to prostě pojebali..a tohle je počátek toho, co teprve ještě přijde..
  • Teď se ukáže, jestli demokracie existuje nebo ne. Pokud si budou chtít zachovat koryta a zůstat dál v tom Bruselským likvidačním teroru, tak to bude pro nás výzva k tomu, aby jsme při volbách nebyli jak ovce.
  • vidím,že si tí fašisti tu demokracii ohýbají jak jim to pasuje,po havlovsku
    • ... nauč se již konečně psát, tupče :)))
    • To víš, juro, tak je to v CCCP zvykem. *15* *15* *15*
  • Debilního teplouše Semjona Gayínka může vyléčit snad jen zázrak!!!
    • Semjon gayínek jsi ty sám ruský agente hm Putine zlej juro Rybanne BTW trolle.
      Ty jsi Semjona vytvořil a to tak že jsi zdejší Simoně zkomolil jméno.
      Teplouš jsi také když ti vadí že Simona je holka.

      S tím hlasováním podvádíš moc okatě ruský osle - plus mínus 7 za vteřinu *15* *15*
  • Článek 50 Lisabonské smlouvy, který řeší vystoupení země z EU...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Každý členský stát se v souladu se svými ústavními předpisy může rozhodnout z Unie vystoupit. .. Členský stát, který se rozhodne vystoupit, oznámí svůj záměr Evropské radě. S ohledem na pokyny Evropské rady Unie sjedná a uzavře s tímto státem dohodu o podmínkách jeho vystoupení, s přihlédnutím k rámci jeho budoucích vztahů s Unií. Tato dohoda se sjednává v souladu s článkem 218 odstavce 3 Smlouvy o fungování Evropské unie. Jménem Unie ji uzavře Rada, která rozhoduje kvalifikovanou většinou po obdržení souhlasu Evropského parlamentu. .. Smlouvy přestávají být pro dotyčný stát použitelné dnem vstupu dohody o vystoupení v platnost, nebo dva roky po oznámení podle odstavce 2, nerozhodne-li Evropská rada jednomyslně po dohodě s dotyčným členským státem o prodloužení této lhůty. . Pro účely odstavců 2 a 3 se člen Evropské rady nebo Rady, který zastupuje vystupující členský stát, nepodílí na jednáních ani rozhodnutích Evropské rady nebo Rady, která se jej týkají. .. Pokud stát, který z Unie vystoupil, požádá o nové přistoupení, podléhá tato žádost postupu podle článku 49.

    • Spuštění procesů podle článku 50 může britský premiér uskutečnit na summitu v Bruselu, který se koná 28. a 29.6.
    • Jednání o vystoupení Británie z EU povede pověřené grémium, patrně Evropská komise. Poté, co dohodu o vystoupení země z EU schválí europarlament, ji následně ratifikují unijní státy.
    • Až při dalších jednáních bude vznikat představa o vztazích mezi Británií a EU, včetně dalšího přístupu na jednotný trh. Britové už nyní nejsou součástí schengenského prostoru či eurozóny.
    • Podle článku 50 by obě strany měly mít 2 roky na jednání o desítkách smluv, jichž je Británie jako člen EU součástí. Podle předsedy Evropské rady Donalda Tuska však bude ke splnění všech náležitostí potřeba alespoň sedmi let. K prodloužení lhůty je ale potřeba souhlas všech členských států.
    • Nutné je vyřešit také otázky, jak bude VB vyjednávat v přechodném období na ministerských radách nebo summitech EU a co bude s britským předsednictvím v roce 2017, případně co bude s britskými europoslanci či zaměstnanci unijního aparátu...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Odchod Spojeného království (UK) z EU může trvat až 7 let... *6*
  • Simona, americka filcka z redakce Tiscali a jeji retardovany syn blijec pitomec, mistni idioot slouzi k obveseleni vsech slusnych diskuteru zde na velevazenem serveru Tiscali, to je si treba uvedomit.
    • ... blij dál a dál, všichni netrpělivě čekají na tvé inteligentní projevy hodiny, pitomečku :)))
    • Nejsem a nikdy jsem nebyla zaměstnaná v Tiscali.
      jsem mladá holka z olomouce. Hlídačka dětí a reklamní návrhářka.

      redakci Tiscali nenadávej ale děkuj ji ruský agente BTw kulihrachu zlej trolle.
      Nechává tě tu podvádět s hlasováním a mluvit sprostě.
      Jiné lidi za méně sprostá slova blokuje.
      • bezregistrace
        Jasně simonoviči .... desetiletej dispraktik by ti natřel v příspěvcích a do Olomouce nevtírej tam by takový hovězí jako ty dávno skončilo v konzervách pro potulný čokly
        • Jasný zlej bez registrace BTw trolle. Umíš jen zkomolit moje jméno Simona.
          Na víc nemáš ubožíku. Nestřídej jména když neměníš slovník.
          Dvacet lidí nemele pořád dokola jednu stejnou větu.

          Jsem Olomoucká holka. Pracovala jsem také v Havířově, ve Frýdku Místku a v českém těšíně. Se slušnýma lidma jsem nikdy problém neměla.
          Gaunery jako jsi ty kteří na jiný názor reagují komolením jména jsem vždy posílala tam kam patří - do zadní části těla. jdu se bavit. Tak si tu žvaň a pukej vzteky chudáku
    • amen
  • Vesela krava, americka filcka z redakce Tiscali ma denni sluzbu. V noci tady byl jeji syn, blijec pitomec. Tihle dva rodinni kreteni, se tady porad stridaji a nedaji nikdy pokoj..hi..hi
    • ... ležím ti dobře v žaludku, primitive, to je moc fajn, už se s posledním póvlem nebavím :)))
    • Nejsem nikým placená. Problém je jen v tom že ty po komunisticku nesneseš jný než Kremelský názor. Pak nelez na svobodnou debatiu.

      Redakce Tiscali nadržuje vám Putinovcům a marně se to snažíš zakrýt.
      Toleruje fakt že ruský agent BTW tedy ty tu podvádí s bodama aneb mínus plus 7 za vteřinu.
      toleruje vám i sprostá slova za které druhé lidi blokuje
  • mellys
    Hledám ženu, která mi zpříjemní život. Zn. Nejlépe bankéřku...v důchodu... ...a důrazně žádám ty kukuřice co mi posílaj místo nabídek k snatku...reklamy na hebkou plet,znovu zarostlou pleš, znovu ztopořené údy a hebké a jemné umělé vaggíny/jednu mi už stejně sežraly myši/...at toho laskavě nechaj! jo a zapamatujte si laskavě, že na prodloužení údu je nejlepší...obyčejné 5ti kilové závaží z decimálky...
    • Jste hodně starý a hodně bohatý? *14* *14* *14* Nemáte žádné dědice? *14* *14*
      Pak bych ráda nožky roztáhla. *14*
      • Ty ruská rašple, ty ještě nemáš dost peněz za to kvákání zde od rusů? Nestydíš se ani trochu, zemanova ku--o?
  • No a to chtěli a je to jejich věc ne naše?
  • http://www.czexit.net/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit