Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Světově proslulá, parohatá cow chce být prezidentkou? To je možný vážně jen v júesej... *15* *15* *15*
  • Sláva Rusku ! Sláva Putinovi! Sláva svobodnému Krymu !

    Sláva ruské armádě, našemu osvoboditeli a jediné záruce míru v Evropě !
    • Najdi si svůj nick ruský zoloději Ivane *12*
      • Je to vypatlanej ůůůl. *1*
  • Se mnou a mými bajkami netřeba se zaobírat. Jsem místní troll, ultrablb a zloděj nicků tapefix Tečka. Duševně narušená a nevyzrálá osobnost, což pramení z mé výchovy. Jsem holt makakovo lejno, které lze však lehce spláchnout do kanálu aniž by se člověk ušpinil. *3*

    Ať je venku léto nebo zima, Tečka u klávesnice i dřímá... *1*
    • Vašeho soudruha předsedu Miloše Zemana jsi popsal bezvadně *1* *1* *1*
      Pěkně jsem tě dostala. Hned jsi opravoval příspěvek. *1* *1* *1* *1*

      Jsi lhář zloděj nicků a všem kdo napíší pro tvé Rusko nepohodlnou pravdu dáváš
      nálepku neexistujícího cvoka Tečky aby jsi zdiskreditoval.

      Jsi osamocený proruský kolaborant a maskuješ to 350 nicky a naklikáváním hlasů. *1* *1*
      • Jsi osamocený pacient psychiatrické léčebny a koukám, že ses zase prokousal z klecového lůžka. *1*
      • Jsem tak natvrdlý, že nerozumím ani psanému textu. *3*
        • Souhlasím.
  • Nezvládla svýho chlapa a chce vládnout Státům? Komické... *1*
  • Ruská ekonomika má kvůli sankcím potíže, připustil premiér Medvěděv
    Premiér Dmitrij Medvěděv promluvil v poledním rozhovoru o sankcích uvalených na Rusko

    Západní sankce poškozují podle premiéra Dmitrije Medvěděva ruskou ekonomiku.
  • president putin je nejlepší politik na světě,na něho nemá žádný vygumovaný zdegenerovaný amík a clintonová už vůbec ne
    • Souhlas. Politika vládců USA - finančních oligarchů, vlastníků bank a mezinárodního měnového fondu je politika agresí, vražd a občanských válek. Je veskrze vyčůraná vůči všem ostaním státům včetně EU. Prohlášení té prolhané paní - viz třeba prohlášení o útocích na ni v bývalé Jugoslávii - vyzívá k podrazům a vyčůranostem vůči VŠEM ostaním státům, hlavně, že je budou ždímat a krást suroviny a peníze.
  • zlej trolle kámo,mohu se zeptat jak dopadne dnešní referendum v Řecku ?
    • Vás, noční vlkodlaci, čeká gulag, až se to v rassiji zvrtne *1*
      • kdyby se to v Rusku zvrtlo, litovala bys... věř tomu
      • to čeká tebe, ale v ssa
        • svaz sovětských alkoholiků ?? *3*
          • ne-e SchutzStaffelApartheid *1*
    • už to víš. http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/374274-recko-dohlasovalo.html
      • To dopadne Řecko na hubu. Světové banky USAEU, které je mimochodem CÍLENĚ ožebračovali je nyní budou mezi sebou rozprodávat. Vy EUčeši netěště se my jsme již z části roprodáni a proto to z časkou společností tak vypadá - nesplatitelný dluh, rozvrácená společnost, rozkradený stát, základní suroviny vlastní cizivci - viz voda, školství v katastrofální struktuře a situaci, upadající zdravotnictví, zrůdné mafie politiků soudců a fiškálů. Vždyť Brussel a Makrela se k nám chovají jako protektoři.
      • tam nic není *8*
        • je
          • jsem asi slepec *13*
            • asi.http://cz.sputniknews.com/politika/20150705/649165.html
      • nevím draku
        • ksi to přečti
          • na Sputniku ?
            • kde chceš
  • Tak drbejte pánové. Jste jako ženské v Praze na Pavlači

    Děti jsem zabavila hromadou sladkostí a her ( takovej roztomilej podvůdeček
    jak mít od nich chvilku pokoj) ale nyní je čas je jít pořádně provětrat.

    Pa boys

    vaše Babysitter
    miss Simona Křenkova *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5*
    • To se máš čím chlubit. Dě.ka k děckám a pánovi. Fůůůj!!! *12* *11* *12*
      • tobě v dětství nějaký starý pán ubližoval viď ? jinak si nedokážu vysvětlit tvůj brutální odpor ke starým lidem,také budeš jednou starý,nesmíš věřit těm ruským práškům na věčné mládí *3*
        • Jéééžiš, ty jsi mimo už definitivně. Kde máš ty staré lidi? Takovej vopruz jsem už dlouho nečetl. Nepatří to pod jiný příspěvek? Jsi mimo mísu. A seš si jistej, že nepíšeš fakt z mísy? *7* *7*
    • Konečně, vyvětrejte někdo, ten smrad se po něm drží furt.
  • nutnost šetřit a rozvíjet domácí infrastrukturu Rusku výhledově jen a jen pomlůže a už se to i ukazuje... takže klid, o Rusko není třeba mít strach *3* *3* *3*
    • Rusko škrtá peníze v sociální oblasti takže lidé dostanou méně ulhane. *1* *1*

      Je to důkaz toho že sankce fungují *5*
      • v sociální oblasti škrtají všechny země EU a USA, to tam nikdy moc nedávalo... *3* *3* *3*
        • Statistiky tě usvědčují ze lži.

          USA i EU jsou na tom ekonomicky lépe než Rusko. *5* *5*
          • Ty snad máš kancelář vedle Šapira, že máš tak blbé vývody.
          • Lžeš jako obvykle. *1*
            • zlej trole, a to mne nenapadlo, asi máš pravdu, je to velmi výstižné *3*
            • Ty tu směšně bučíš hlady, milko. *1*
            • Ty tu směšně popíráš fakta Ivane *5*
  • jóó genia nikdo nepřelstí,je to vidět nejenom na raketově rostoucí ekonomice Ruska,tak i spokojeností všech Ruských občanů,kteří už teď nevědí co s penězi *1*
    • Táhni do makakova otvoru, zlodějskej tečkosimone!! *12* *11* *12*
      • dorazil Tečka,v Plzeňských gay barech mají svátky *12* *11* *12*
        • Hmm, tak to ses popsal pěkně. Podle tvých blbých kydů tě hned každej pozná, tečko. Já jsem tu už déle a teď jsi začal zase s tou tvojí d.bilní produkcí, makakův lízači.
          • ty jsi byl všude první,hlavně ve frontě na okusování kaštanů z ruských zadnic ty humusáku *15* *15* *15*
            • Jen si to užij, brzo už budeš chodit šestkrát denně do mešity a mlátit tou svojí blbou lebení o chodník. Šapitův lízač=Mohamedův lízač, že jo, Nassere? *1* *1*
    • škoda,že se v čechách nemáme tak dobře jako v Rusku *13*
      • Co to zas meleš, makakův lízači?
      • jen co se všichni proletáři spojí v jednu masu a po vzoru Řecka zatočíme s imperialistickou EU tak se vše vrátí do starých kolejí a blahobyt bude obnoven,sláva Řekům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit