Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Bureši, možná v zápalu předvolebního populismu, děláš hrdinu a ochránce národa, ale věz, že ta pakáž se sem dostane tak jako tak. Ono jim totiž stačí, když dostanou statut uprchlíka v EU a celý Schengen mají otevřený. Kdyby jsi někdy sestoupil  z výšin svého postu a zašel si třeba nakoupit  do Billy

    na Proseku, napočítal bys tam, během jedné hodiny, minimálně 20 Negrů a Arabů jako jsem je včera napočítal já. To samé jsem viděl dnes v holešovické tržnici. Jinak ještě potkávám desítky černých jako briketa, celé rodiny, i v okolí svého bydliště. Takže za sto (hrdinsky) odmítnutých uprchlíků nám jich sem tisíce nalezou.

  • Ono je to asi jednoduché.

    Když se dívám na tu přiloženou fotografii. Kdo z nich má příslušné cestovní doklady, které musím mít já? Kdo je nemá - je ilegální přistěhovalec - s těmi se má zacházet podle platných zákonů.

    Nic hrozného přeci. Jak by se jednalo se mnou? Alou zpátky skautíku!! A pozdravuj doma.

    Tihle individua mají výjimku? Proč.

    Musí být dva - jeden, který se někam cpe - a druhý, který ho tam pouští.

    Na dveře velký nápis ZAVŘENO a ať se sokolíci poohlédnou po demokratické Austrálii.


  • Potom ale musí Babiš zastavit i Merkelovou - kancléřku migrantů. 😈

  • Nejhorsi je ze Babis dela presny opak toho co rika... Takze se bojim... :-(

    • KIMCID

      příklad

      • No jestli to za ty asi 4 roky nevidis tak sorry jako

  • Saská Kamenice a Chemnitz jsou nedaleko od našich hranic. Jak dlouho může trvat, aby byla nelegální migrace i český problém?

    Je to  i český problém! Bez ohledu na malicherné politické hašteření bychom měli být v tomto ohledu naprosto jednotní.

    Na naše území si nemůžeme dovolit povolit vstup lidem bez jména, identifikace a se sklonem k násilnému vymáhání náboženských postojů.

    Bez respektu nemůže být žádná pomoc vůbec myslitelná.

    • Souhlas. Je to problém EU a tím pádem i problém náš, protože jsme nedílnou součástí EU, budoucích USE.

      Nezapomínejme, že křesťanství NABÍZÍ, kdežto islám (alespoň jeho radikální formy) VNUCUJE.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit