Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na zahradě se mi rozmnožili slimáci a všechno sežrali. Tak jsem je sbíral a odnášel pryč. To ale nepomohlo. Tak jsem je nabodával na drát a házel do popelnice. A za dva roky na zahradě nevidím slimáka.
    • No jo, slimáci s "mu" nebo bez "mu", obojí jsou škůdci.
      • A oba "druhy" přišli od jihu.

        Pozn: Slimáci (Plzák Španělský) se objevili v našich končinách kolem roku 1991.
        http://www.ireceptar.cz/zahrada/choroby-a-skudci/slimak-nepritel-zahrady/
        *3*
    • muslimáci jsou horší než slimáci,těch se tak rychle nezbavíme ,chce to silnější drát nejlépe sa-vz.58
  • ne zavřít,ale zbořit
    • Jak jsem psal, udělat z toho musea. Anebo vepříny a útulky pro psy. Islamisti prý mají rádi prasátka a psy. *1* *1* *1*
      • ahoj,v tomto s tebou souhlasím
        • Tak to mě těší, alespoň v něčem. I když většinou máme rozdílné názory. Ale přesto bych nesouhlasil, kdyby ti někdo zakazoval svobodně své názory vyjadřovat. Zastávám názor klasika: "Vážený pane, vůbec nesouhlasím s tím co říkáte, ale do své smrti budu hájit vaše právo říkat to."
          *4*
  • nevadí přestěhujou se do německa Saudi se nabídli Merklové, že ji pomůžou s uprchlíkama, pošlou prachy na stavbu 200 mešit! jako vážně *1* se snad musela dát na islám jinak to nechápu babajaga
  • Pozdě honiti "bycha", co si Francouzi zaseli, to sklidí". Neskutečných 2.600 mešit, snad více, než kostelů v celé Francii je ukázkou bezbřehé tolerance k přistěhovalcům s jiným vyznáním. A teď roupama neví, jak se Francouzům odvděčit. Hřáli si hada na prsou a teď je ten had uštípl. Jenom aby se z toho poučili nejenom Francouzi, ale celý zbytek Europy, zejména bruselští eurohujeři, a eurohujeři vůbec, protože ti jsou natolik neschopní řídit tak veliký národnostní celek, až to jednoho mrazí v zádech.
  • Mešity nepatří do křesťanské Evropy, nanejvýš jako musea středověkého fanatismu. Je potřeba zakázat jakékoliv veřejné projevy islamismu, tak jako je tomu s fašismem.
    • já nechápu diť přece multikulti společnost je IN a francie je na to hrdá??? jo aha, že by jim to po hromadách mrtvol docvaklo jakou veš si do kožichu nasadili???? DOST POZDě!
  • Za vzestupem moci ISIL stojí Bašár Assad, potlačení tzv. syrského jara, používání chemických zbraní, střílení dětí, bombardování a zejména nenávist hlupáku vůči tzv. imigrantům. Assadova armáda hrdlořezů zavraždila 10x víc civilních osob než ISIL. Ruské vraždění civilistů situaci prudce zhoršuje.
    Vykřikování některých idiotů o tom, že uprchlíky nezvali, ať se vrátí domů, pomáhá radikalizovat další teroristy a ISIL získávat další bojovníky.
    http://video.aktualne.cz/svet-na-hrane/rozhovor-s-byvalym-rukojmim-islamskeho-statu-letecke-utoky-n/r~1f680ffa99c511e590ec0025900fea04/
    • blbe
    • radši se podívěj jak se začleňujou v německu: https://www.youtube.com/watch?v=CuZDFYoKoVM ty sluníčkáři *11* *12* *16*
    • Kolik se platí za takové hlouposti.
      • Máš tam odkaz, mrkni na něj a přestaň plácat zemákoviny *11*
  • To je už pozdě, tak se budou slejzat jinde...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit