Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O komunistech zde pise vetsina,jako o jejich zachrane.Rychle zapominaj...
    U me to jsou vrazi,zlodeji a luza!
  • S tim musi dotycny pocitat,ze ho nekdo sejme.Policajti i zlocinci nak tak berou,ale tato exekutorska pakaz je trnem v oku i slusnym lidem!
    Jestli tuto praci delas,tak si radsi sezen jinou.
  • s komunistama bych ještě souhlasil (čest vyjimkám), jinak je to trochu složitější problém. viz můj dlouhý přízpěvek trochu níž
  • jo zničit život rodinám těch mrtvých je ideální řešení tohodle problému. Nemluvě o těch mrtvých
  • Vyderac a zlodej,jedna pakaz.Neumis cist?
  • potom ti přeji aby tě nějaký smolař/trouba taky zastřelil
  • co?
  • je to trochu těžší rozeznat mezi ostatními schavlovači vraždění. no já nevím mě teda nepříde upně normální, že se lidi jen tak střílí, no až se začne střílet i na revizory, tak tu už doufám dávno nebudu žít. Kdyby se člověk musel bát o život na každém kroku, tak by to bylo hodně špatné. Však myslím, že tady už občas chodí exekutoři v doprovodu policistů, což jak se ukazuje není uplně špatný nápad. Občas se stane, že i některý menší dlužník upadne špatným nastavením systému v nemilost exekutorů, ale to se nebavíme o částkách, že by se zabavovali baráky.
  • GEMO-do antiparoubka! *3*
  • Exekutor=komunista!!!
    *12* *12* *12* *12*
    *16* *16* *16* *16*
  • ODS je slozena a i zalozena cleny KSC,tak proto zakon o zakazu komunismu neni realizovan.Takze podekuj ODS,ze si muzes psat tyto kokotiny... *16*
  • Kdo s čím zachází, s tím taky schází. *7* *8* *16*
    U nás to exekutóry jednou čeká taky. *12* *1*
  • Jenom škoda,že to nebylo v Praze a nesestřelil soudruha juraje podkounického
  • Ja slysel,ze cikan jsi osobne ty-jmenujes se Vaclav Pokos... *12* Jinak jsi jeste komunista-fuj!
  • Toho zámečníka je mi líto, ale jak popisuješ v tom velkém příspěvku, kapitalismus je o osobní zodpovědnosti. Víme oba, že zákon o exekuci je u nás nastaven tak, že likviduje i malé dlužníky. A exekutor by tedy měl být (vycházím z tvé úvahy) tak odpovědný, že musí počítat i s takovou extrémní situalcí. Podobně jako policista, voják, a třeba revizor. Samozřejmě můj příspěvek byl nadsázkou, kterou, jak jsem doufal, čtenář pochopí.
  • Je směšné,jak se zasvědceně k minulému režimu kriticky vyjadřují nějací náctiletí spratci,kteří v té době byli ještě bičíkovci v tátových koulích.
  • K vašim výlevům není co dodat, ale aby jste byl v té situaci sám, to bych vám moc přál. Tlučhubo. *16*
  • Dobře udělal a měl ještě v nemovitostech rozmístit výbušniny, aby to mělo lepší "antré"
  • rodiny těch mrtvých by ti určitě dali zapravdu *12*
  • Ty musíš být buď modrý fanatik,dnes moderně zvaný"užitečný idiot",nebo ze současného společenského marasmu dobře profituješ a je ještě jedna možnost,že jsi placeným provokatérem režimní propagandy.Dnes už na dnešní mafiánský režim nadávají paradoxně i lidé co byli komunisty šikanování,neboť i přes komunistickou buzeraci se mnohým žilo před 89 rokem lépe než dnes,pod nadvládou dnešních mafiánů a stále rostoucí volební preference komunistů to jen dokazují.Piš si tu na Tiscali.cz co chceš,ale špatnou lidskou zkušenost s tímto dnešním mafiánským režimem svým neustálým trapným vkládáním citací účelových zákonů kapitalistické propagandy o údajných zločinech komunismu na zdejší diskusi myšlení většiny lidí nijak neovlivníš a jseš zde ojedinělým výstřelkem.Navíc takových modrých fanatiků jako ty rapidně v naši populaci ubývá a nakonec stejně zůstaneš se svým názorem sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit