Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Text Vašeho příspěvkuNevím, jestli je JUDr. Rozhenal nezávislý, pochybuji.
  KDyby vtrhla horda muslimů vedených ALrawim n Staromák, tak by byl určo první, kdo by je hájil. Pan je spíše věrný režimu, kt. vládne v EU, kdy se nepohodlné názory a jejich autory prostě zcenzurují a je to.
 • Islám je zlo a musí se zlikvidovat všemi prostředky.
 • Co loňská petice, ve které z většiny národa udělali "akademici" nesnášenlivé xenofoby?
  Jen zkopíruji:
  "od petici se podepsal i ředitel Ústavu molekulární genetiky AV ČR Václav Hořejší. "To, co se tady děje, taková vyhrocená hysterie proti uprchlíkům a proti muslimům mi opravdu dělá potíže. Skoro se stydím za to, jak tento národ tomu ve velké míře podléhá," řekl.
  .
  Jestli někdo něco hrotí, tak pouze ti akademici, sluníčkáři a jiní dobroserové. Žádnou hysterii jsem ze strany odpůrců nelegální migrace nepozoroval. Většina občanů pouze vyslovovala nesouhlas s tím, aby byly beztrestně potušovány mezinárodní dohody a smlouvy a to včetně Ženevské konvence o uprchlících. Tento nesouhlas automaticky dobroseři přejmenovali na nenávist a lidi s jiným názorem opět beztrestně hanobily označením xenofob, rasista či nacista, ačkoliv hanobením jiné skupiny občanů se dopouštěli trestného činu uvedeného v trestním zákoníku. A opět beztrestně. Pokud si někdo myslí, že cestou vpřed je to, že si určitá skupina lidí bude vybírat, který zákon respektovat a který ne, tak je to jedině cesta do pekla. A rozhodně nečekejte milí akademici, sluníčkáři a další kavárenští povaleči, že to bude národ dlouhodobě trpět. Nějakou dobu zřejmě ano, ale ne nekonečně dlouho. Pak začne porušovat některé zákony i ta většina obyvatel a vy budete vyřvávat, že něco porušují, ačkoliv jste jim šli vzorem.
  • Jenže on ten odpor vůči uprchlíkům není(!) požadavkem o dodržování zákonů, ale opravdu nenávist vůči skupině lidí, tj. defakto trestný čin (!).
   Malý český nárůdek už dávno trpí komplexem méněcennosti, a to pěkně dlouho, asi 400 let. Je třeba jej z toho vyléčit.
   Ostatně konvence o uprchlících jsou defakto porušovány stavěním plotů, zejména pak na hranicich Maďarské Orbánovy diktatury a slovanské Makedonie.
 • "Vážený" pane Rozehnale,
  jsem hluboce přesvědčen, že islám v jakékoliv podobě v ČR nechce velká většina obyvatel ČR a pan Konvička jen poukázal na to, co nás za pár let díky pasivitě našich i evropských politiků čeká.
  Měl by tedy dostat pochvalu od svého zaměstnavatele, protože přesně svým činem učí lidi, co by se mohlo stát a tedy rozhodně není v rozporu s Etickým kodexem své alma mater.
  Spíš byste se vy měl zamyslet sám nad sebou, protože používáte mrazivé praktiky inkvizice ( viz Goyovy přízraky ) a nenápadným rádoby kultivovaným manipulováním se snažíte dostat pana Konvičku na pomyslnou hranici a manipulovat názor většiny společnosti, která má naštěstí svůj zdravý selský rozum.
  • Konvička vytváří situaci, která vyustí ve velký pr...r. Pokud se k muslimům nebudeme chovat korektně, pak si koledujeme o to, že sem opavdu džihádisti dorazí. Zatím jde jen o normální muslimy. Islám sám o sobě ovšem špatný není.
   • S kreténky se nebavím. *12* *16*
 • protože za nás za všechny vyslal signál přivandrovalecké chátře, že u nás nebude nikdy vítána. Není možné, aby jako v DDR neměla policie žádnou autoritu, aby islámští psi si dělali co se jim zlíbí a nebyli za to nijak postiženi. Jo býval v Německu kdysi pořádek! A policajt měl autoritu. A pořádnou. Nyní jsou tam policejní hoši bezmocní protože každý kdo požaduje kázeň je "fašista". Klidně tady mohou sluníčkáři křičet to samé! Ale tady bude každý útok nožem nebo mačetou tvrdě a kolektivně potrestán. Je nová doba.
  • Ani ne tak frajer, jako komunistický pichus! Hňupe! Nikomu nevadilo, že během války
   v Jugoslávii k nám přišlo minimálně 15 tisíc uprchlíků před válkou, kterou vyvolal
   srbský bastard Milošević, srbský vrah a komunista! Uprchlíci byli většinou moslimi!
   Toho si nevšiml ani Zeman v demisi, protože byl stále ožralý! Dnes varuje před
   uprchlíky z jiných zemí!
   Recyklovaný Konvička měl štěstí: Přežil ve zdraví svoji debilní demonstraci!
   Skončí jako Mussolini, pověšen za koule, hlavou dolů!
  • A půjdeme do útoku, Makrela nechť si dělá pořádek v DDR.
 • V tomhle státě se nic nezměnilo. Opět se pořádají hony na lidi s opačnými názory jak za komanče. Hnus tenhle Čechostán. *11*
 • Fuj tajbl, to je zas hnusnej článek!!! Konvička je borec!!!
  • Konvička.je kohout.A to pořádný
 • Z mého pohledu je pan Konvička BOREC. Nemusíte souhlasit, ale kolik lidí s veřejně známou identitou v tomto protektorátu vystoupí otevřeně proti vlastizrádcům. Dneska přijela Makrela za Sralbotkou ujasnit další postup při obohacování Evropy slimáky. Krajské volby ikdyž moc nezmění názor protektora, tak něco napoví, napoví váhajícím, že ještě není pozdě.
  • Konvička se nevyjadřuje k vlastizrádcům, neb on sám jest vlastizrádcem. Nebo možná ještě lépe, označil vlastizrádce za své vzory.
   • Rosťo jsou dvě možnosti, buď jsi hlupák nebo analfabet.
    • Ani jedno. Národ není vlast.
     • V tom případě jsi hlupák.
      • Hlupák musí druhého nazývat hlupákem, aby se cítil jako inteligentní člověk, kterým ovšem neni.
 • Může, když tady bude islámská republika Czechistán. Ale to nedopustíme za žádných okolností s použitím všech prostředků. *16* *16* *16*
 • Ačkoliv pana Konvičku považuji za fašistu, rozhodně by neměl být vyhozen z práce. To bychom byli opět v totalitě. Pokud jeho vystoupení překročí meze zákona, ať ho soudí nezávislý soud. Politické soudy už tady snad nejsou. Za vystoupení na Staroměstském nám. by na něj měl někdo měl dát žalobu. Ale fundovanou, aby to nebylo jako Ty Stoho ven, kteří sice zostudili prezidenta, ale trestný čin to nebyl. To je absurdní, minimálně měla jít sedět prezidentská ochranka. V USA by takový drzoun byl zastřelen dříve než by někam vylezl.
  • Prezidenta nelze zostudit, ten se dostatečně zostuzuje sám.
  • Ono je to blbý, když policie o těch trestných činech spáchaným jím a jemu podobným ví, ale neřeší je. Tady fakt nejde o názor. V tomto případě opravdu měl být Konvička dávno vyhozen, ne kvůli názoru, ale kvůli trestnému činu. Když policie nekoná, tak by měl konat alespoň jeho nadřízený.
  • Jste antivlastenec a kolaborant s totalitním islámem? Aspoň tak působíte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit