Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pes je teritoriání zvíře a takovéto neštěstí se zkrátka může stát, proto se také doporučuje podstoupit kastraci, díky čemuž u psů tyto pudy ustupují. Já toho svého nechal kastrovat u https://www.metropolevet.cz/ a od té doby se chová velmi příjemně.

  • asi si to zasloužil *1*
  • Proč jako ilustračni foto pravě Staforda ??????????
  • Určitě patřil k těm majitelům, kteří tvrdili, že ten jejich pes je hodný a ještě nikoho nepokousal. *16*
    • Chtěl ho odnaučit žrát, a když už to skoro uměl, tak ho sežral *7* *8*
  • Pes mi nevadí, vadí mi majitelé! Jdou po ulici se psem a nechají je kálet na zdi domů, hodníky, vparku na detském hřišti! Nechal bych je ta h o vna sežrat bez milosti, jak k tomu příjdou ostatní občané?
    Některé sežerete v restauracích u číňanů, a jak mlaskáte? Neštěkáte? Je to mnohdy už zapáchající nepochází z destinací kde je čistota a pořádek, vůbec neznají lednice. Jen si dejte v jejich restauracích.
  • Bojové plemena psů, by měla být zakázána. Stejně je z 95 % chovají zakomplexovaní hovátka.
    • Já bych zakázal tebe, přeci jen geny ignorantskýho idiota kterej generalizuje bez jakýhkoliv dukazu sou jen na škodu.
      BTW "Podle policie ho nejspíš napadl ho jeho vlastní pes" pokud by ho usmrtil pes tak by to snad mělo bejt jasný okamžitě ne?
    • Bojová plemena psů neexistují. Existují jen někteří dementní majitelé. A to jakéhokoliv plemene bez rozdílu jeho původního určení a velikosti.
      Vše je jen o výchově psa. Když se majitelé tváří, že jejich pejsek je největší miláček nebo nepoznají projevy dominantní agrese, měli by mít psa maximálně plyšového.
      Zažila jsem psa (labradorského retrievera), který napadl mou (tehdy roční) dceru, která si ho vůbec nevšímala. Pes byl tehdy ještě hodně mladý - myslím, kolem půl roku. Když jsem majitelům v klidu nabídla, že jim s projevy jejich psa poradím, málem na mě podali žalobu u soudu pro urážku na cti, protože jsem se o jejich psovi vyjádřila ne úplně lichotivě.

      Když budu chtít, udělám krvelačnou bestii z čivavy a naopak, z pitbula psa vhodného pro canisterapii.
      • Jo, souhlasim s Kockou. Ale nevim, proc se tady mluvi jen o bojovychplemenech. Vzdyt nikde neni napsane, jaky pes to byl... Klidne to mohl byt rodinny retrivr - ktery si sam neporadi s vlastni agresivni reakci nebo ovcak. Ale to neni dulezite. Pes je pes... Je to lovec... Nevim, proc lidi tak pohorsuje, kdyz na nekoho pes zautoci nebo dokonce zabije. Vzdyt co si delaji lidi lidem? Utoci na sebe cela tisicileti a zabijeji se jak na bezicim pasu. Ale na to jsme uz tak nejak zvykli. A kolik lidi zemre na ustknuti? Kolik lidi roztrha selma, pokouse zralok...? Psy bych nikdy nedavala do rukou lidem, kteri je budou oblekat, obarvovat, pudrovat a jinak je trapit a pak taky tem, co z nich vychovaji zabijaky. Ke psu je treba mit respekt a ne ho degradovat na plysoveho otroka svych predstav.
  • Pes je obrazem svého pána.
  • A já zase despekt.
  • Vím, proč nemám ráda psy a cítím k nim silný respekt.
  • .
    • NIC, udělal to v přiměřené sebeobraně. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit