Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bijec je opět tady. Včera tvrdil jak končí, že už sem chodit nebude, že mezi pitomci nemůže být. Koukám, že pitomečka přitahují pitomečkové. Děkuji, že jsi se vrátil už jsem měl obavu, že jsi to myslel vážně. Pokud by jsi sem přestal chodit už bych neměl komu dávat červenou. Sice mi napíšeš, že jsem bezmozek a jak jsi mne zase dostal, ale fakt by mi to chybělo.
  • ale no tak.V noře bydlí celá tvoje zparchantělá rodina.Tam už je plno lopato.
  • BINGO! Poslední webová špína tady naděluje rozumy.Páchnoucí nevzdělané a zdegenerované prase tady spílá do bezmozků. Takový tobě vlastní žumpovní humor, co? Táhni do nory zparchantělá matka už míchá oběd!
  • ... ty nevíš ani co terorismus je, bezmozku :)))
  • Je to tak, jak píšeš!
  • ... zalez do nory, degene :)))
  • To se všeobecně ví!
  • jakyho radilkalniho islamu KORAN JE JEN JEDEN a je cerne na bilem co je tam napsano za veskere problemy muze jen to co politici dovoli/umozni muslimum ti delejai a budou delat od nepameti to same zabijet "neverici" nic jako umirneny muslim NEEXISTUJE vy najivkove kazdy muslim udela to co mu imam rekne jo ze vas soused muslim je slusny clovek ma deti rodinu a stara se o ne hezky to neznamena ze vas zitra neodpali!!!!
  • Dokud bude Putin podporovat terorismus, nebude na světě klid!
  • Porošenko čelí skandálu kvůli podezřelému zisku pozemků v centru Kyjeva
    Ukrajinský prezident Petro Porošenko podle Radia Svoboda zřejmě zneužil svůj vliv a dosáhl zastavení stíhání pro poškození historické zdi v centru Kyjeva. Radio Svoboda také v pořadu Schéma ukázalo, že se Porošenkovi, který patří k nejbohatším lidem na Ukrajině, podařilo získat více než hektar pozemků u Kyjevsko-pečerské lávry (klášterní komplex), která je na seznamu památek UNESCO. *7* *7*
  • Můžeš napsat v jakém terorismu. Zatím za všemi teroristy vyjukla americká CIA. Ať již organizací, materiální podporou, podílem na organizování vražd politiků, výcvikem teroristů nebo dodávkou zbraní. Důkazy jsou na mnoha stránkách médií i když se snaží i řídit média - viz například ČR.
  • a zalez do amrdolské řiti, kde už máš jak vidno, dlouhodobý pronájem. *15*
  • Pusine! Ty ruský lejno. Zase lžeš jak když rudé neprávo tisklo.

    Západ léky pro děti do Iráku dodával jenže Saddámův synek je kradl a prodával na črném
    trhu na čemž královsky bohatl. Takže za zlodějny Saddámova klanu neobviňuj západ ty
    gaunere.

    Saudská arábie. Podívej se na vaše ruské čečensko ty kašpare. Putin tam dosadil k moci psychopata Kadyrova který má soukromé mučírny pro odpůrce, krade lidem pozemky na kterých si pak jeho lokajové stavějí paláce a chvástá se že m,iluje abíjení lidí. Když podporuješ tyhle zrůdy tak tu nic nekaž proti saudům ty grázle
  • Mikši ono to není tak jednoduché. Kadáfí byl také muslim a byly s ním problémy, nebyly. Proč? Lybie byla sociálně na vysoké úrovni a vládla tam jakási spravedlnost. A to západní bankéře vedlo k nepříčetnosti. Tak museli přes CIA vypěstovat teroristy. Další problemy. Nichtěli kupovat západní zbraně. A v Lýbii byl sociální klid. Ani se tamní muslimové neoddávali terorismu až do doby kdy to začalo vadit západní bankéřské sběři.
  • Kéž by, ale v tom okamžiku ho zlikvidují vkastní tajné služby na příkaz CIA.
  • Dělat závěr z takový hovadiny můžou leda moderní "vědci"... Nejlépe vypíchnout něco co se nedá změnit... nebo víte co, naučte frantíky mluvit česky a uvidíte že tam bude hnedka bezpečněji :D :D

    Mám ještě lepší závěr... učení se francouštiny radikalizuje... dokazuje to 4 z 5 zemí s největší radikalizací :D (bohužel nejsem vědec... já tu üvahu dělal bez grantu :( )
  • Budou až je vymyslí v centrálách CIA a barak s bombama to začne vytrubovat v médiích.
  • Přesně agentíku, všechny ambasády amrdólů už to mají v šuplíku připravené. Tak už tam běž ať na tebe něco zbude hlavně ten bakšiš. A určitě to bude o Rusku, štvavá propaganda do války, hrrr na ně!!! *5* *5* *5*
  • V havloidním prostředí se to NIKDY nemůže stát. Protože tam vládne lež, pokrytectví, hamižnost a majetek.
  • Ty tvoje ruble si někam strč... Nevím proč se "někteří" stále dokola baví o rusku. My rusko potřebujeme konkretně na co? Jestli je to záměr a záminka jak poštvávat a vyprovokovávat sporu a dovést to až k válce? To jako proč a pro koho?*15* Raděj nám popiš jak to s tebou je? Tedy proč to děláš a popřípadě co z toho máš? Jestli nic tak jsi prostě jen užitečný zfanatizovaný hlupáček který neví co může být zítra...Štváči a psychopati se pak někam schovají a až to tu bude zmasakrované a pozabíjené tak zase vylezou. Už máš někde místo kam se schováš? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit