Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc nechápu jak se do vedení nějaké velké instituce může dostat někdo koho baví šikana v zaměstnání. Copak takové jednání není dokonce trestné ? Já bych pod někým takovým nedokázal pracovat ani hodinu, zdravě uvažující člověk si přece nenechá takhle sypat popel na hlavu ne?

  • vanhorne
    Ten Prostejov se tvrde snazi zviditelnit za kazdou cenu, ale zatim to bylo vzdycky jen v pochybnem svetle.Zajimave mestecko, zajimavejsi nez mestecko Rukapan.
  • Komouši jsou jako krysy. Pokud se nevyhubí do posledního, znovu se namnoží a znovu začnou škodit.
  • odvolal koncert proti komunistům. Tak to si dovolil kluk dost! Komunisti na radnici jsou vždycky neštěstí. Komunistům je třeba pořád připomínat, že tady nepatří. Komunisty je třeba pořád potírat. Ale jinak též hezký ptáček ten Z.. Hned tam kluk jeden mazaná šoupnul do funkce manželku.Takže též má másličko na palici.
  • Běžná praxe. Za vedoucí pracovníky vybrat ty, kteří mají škraloup či jiné "morální" zásady a toho/tu pak ti nejvyšší nadřízení ovládají, zákon-nezákon. Mnohdy se takový jedinec prezentuje vlastní iniciativou-kdo se ozve, počká se, něco se vždy najde a je ODEJIT! To dobře známe.
  • tato šmudla z knihovny? Já si ji pamatuji jako opravdu tu poslední nemytou šmudlu která chodila do práce málo mytá a její pracovní výkony byly minimální. Jo tak o někom podrbat pomluvi jej to by jí šlo. Moc. Ale nějaké znalosti beletrie nebo minimální organizační schopnosti - to ano. To byla ona. A tento výkvět blbosti má teď funkci? Přemýšlí komu všemu dala aby se tam dostala. I když dala .... to by si spíš sama musela připlatit. Krasavice krojovaná.
  • Tyhle konuistické praktiky dosazování straníků a jejich rodin do všech možných i nemožných vedoucích pozic by už mohly zkončit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit