Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud čteš jen Blesk a Haló noviny nemůžeš nic vědět, přečti si v Londýně vydanou zprávu o světové zločinnosti, stačí použít Google, tam to máš černé na bílém....
  • Z výroční zprávy amerického Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) plyne, že vražd v zemi už čtvrtý rok přibývá,
    • A co plyne z výroční zprávy KGB (kamitět gasudarstvěnoj bezopasnosti, Výbor státní bezpečnosti), přejmenované po rozpadu CCCP na FSK (feděralnaja služba kontrazvědki, Federální služba kontrarozvědky) a po několika letech znovu přejmenované na FSB Feděralnaja služba bezopasnosti Rossijskoj feděracii)?
  • Zločinnost v USA je naprosto bez konkurence, je tam 4 x více zločinů než jinde, je vidět že tento stát vznikal ze zločinců kteří v Evropě utíkali před zákonem.
    • A není to náhodou tím, že v USA panuje řád a funguje svoboda slova, takže se o tom ví? Jsou země, kde je takový bo*del, že levá neví co dělá pravá.
      • Svoboda slova má vliv na počet vražd? Tak to jsem nevěděl, zase jsem chytřejší.
        • Nevím, jestli má svoboda slova vliv na počet vražd, žádnou takovou sociologickou studii jsem nečetl. Ale svoboda slova v USA zaručuje, že se nic neututlá, takže i deklarovaný počet vražd odpovídá skutečnosti. Jsou země, zejména na východ od nás, kde je situace daleko horší, ale veřejnost se nedozví pravdu, protože jednak tisk není zcela svobodný a nezávislý a jednak skutečný počet vražd (pokud je vůbec v tom bo*delu známý) je předmětem státního tajemství.
          • Pokud čteš jen Blesk a Haló noviny nemůžeš nic vědět, přečti si v Londýně vydanou zprávu o světové zločinnosti, stačí použít Google, tam to máš černé na bílém.
  • Hmm, v CCCP úplně normální.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit