Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte pravdu, takové kandidáty jsem před posledními volbami zaregistroval....😂

  • KIMCID

    TOMy231 alias Ramón Mercader vám to vysvětlí :D

  • Na fotce sice vypadá jako blb, ale vychcánek a zloděj je to pěknej. Typický , levicový volič a miláček Ovara.
  • KIMCID

    Ovečani mate choditk volbám a neslintat  u lahaváče

  • Ovečky, vždyť jste si ten český hnojník sami zvolily... Inu, dostaly jste koblihu a k tomu pár ožraleckých "bonmotů" a bude líp. 🤮

  • Klidně třeba Pepek Vyskoč, Ferda Mravenec, ......  - každý tvor by byl mnohonásobně lepší než ta hnijící rusofilcková b.s.ie se svým "dvorem".

  • KIMCID

    Jo taky s to o Dukovi myslím

  • Asi hůř chápeš, že ?
  • Tak to je mi jasné, že z ceny toho kšeftu, já měl spíš na mysli v jakých sférách ty sumy létají.
  • Když by na hradě nebyl vůbec nikdo, tak by to vůbec nevadilo. Naopak by se ušetřila ostuda a peníze.

  • Myslím si, že i paní Hanychová by byla lepší volba, než ten ruský kolaborant estébák Man!
  • Pane Zajdo - koho na Hrad? Máte nějaký návrh? Já nikoho zatím nevidím. 

  • vanhorne

    "ale z čeho ?"

    Z ceny toho ksheftu, ktery se mu podari protlacit.

  • KIMCID

    No oba máte mluvu z 5 páté cenové bez ubrusu.Tak prosím zrovna vy dva, nemáte nejmenší právo moralizovat.

  • pavel.zajda.7
    Za to, co řekl Miloš Zeman o nejvyšším státním zástupci Zemanovi, by měla ta opilá hradní  viróza okamžitě abdikovat!!! No ale jsme v Česku...
  • Mynář je po ožralcovi největší hayzl z celého Hradu, je to tam opravdu za Zemana švajneraj!!!
  • KIMCID

    doufám že se vám dostane stejné spravedlnosti

  • Jiří Ovčáček vzkázal, že na Pelikánovo tvrzení nehodlá reagovat, exministr je podle něj "zhrzený". 

    Není to naopak?Co takový Nikulin.Ten z Hradu z toho nespal hodně dlouho.

  • Před minulými volbami rozdávali modré straky na náměstí Míru plátěné tašky. To se mohli d§chodci z celých Vinohrad potrhat!! Co nějaká kobliha😂

  • KIMCID

    No a vy ovčani jste ostrouhali , vaši super lidi dostali na frak.Choďte k volbám a nebuďte líný zvednout zadek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit