Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seznam je štvavý plátek. Tam nemůžete napsat nesouhlasné stanovisko, protože je okamžitě smazáno. Smíte pouze nadávat na vládu, na prezidenta, na ministry.  Když napíšete něco špatně o ODS, TOP09, ODS, imigrantů nebo nepřizpůsobivým menšinám, jste smazáni.

  • KIMCID

    JEŠTĚ POŘÁD NEVÍME KTEROU Z TĚCH 23?

  • mynar nzesikal proverku predevsi m proto ze je uplne debill naprosto extremni ze to potnal i nakej uniformovanej panak co hma ty razitka aby nima oeazitkoval ze nekdo jinej tu prohlidku ma treba nejakej spion nebo umelec

  • Celá ta parta tam je za všechny peníze. Jak se říká - ti se hledali, až se našli. Tak ještě aby společně co nejdřív odešli.  Pak se bude muset na Hradě půl roku větrat!

    • vanhorne

      "na Hradě půl roku větrat"

      Po vetrani jeste vsechno postrikat kyselinou sirovou.😉

    • Vždyť si "to" ovce zvolily. Stačilo pár sprostých rádoby "bonmotů" a ovce se spokojeným bekotem šly volit toho svého ovčáka.

  • Proč se rozčilovat ! Znáte ty moderní povídačky o tzv. REPTILIANECH.

  • A pak nám nějaký Hradní bude něco kázat o morálce. Odpoví na to Prasáček?

  • A pak nám nějaký Hradní bude něco kázat o morálce. Odpoví na to Prasáček?

  • Já bych asi taky prověrku nedostal, protože jsem se na procházce vyčůral mimo oficiální WC.

  • Bez prověrky, finanční podvody, nezákonné dotace...a nic se neděje...🤮

    • vanhorne

      "a nic se neděje..."

      Lid asi nema zajem abyse neco delo, je to pohodlnejsi a hlavne pro 'panovniky'.                                                               K.H.Borovsky:"Procpak na ulici nechce "VIVAT" znit? Hlusi panovnici maji nemy lid."😉

      Nepronesl kdysi nekdo nejaky bonmot "proverka sem proverka tam", nebo neco podobneho?

  • Je mi z toho na zvracení. Co dělá zEman, když čvachal, že na státního úředníka se musí hledět jako podezřelého? Kde jsou ty kecy o prověrkách? Za takového lháře se bude stydět ještě několik generací.

    • vanhorne

      "Co dělá zEman,"

      Kresli plany DOL kanalu? 

    • Souhlas. Jenomže se našlo tolik slaboduchých, kteří si "to" zvolili jako svůj "symbol".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit