Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zřejmě náš prezident je "falešný hráč". Jeho silné proklamace proti klientizmu před, ale i po volbách do svého úřadu, zřejmě byly pouhými sliby. Příklad příslibu "teplého místečka" pro svého miláčka Mynáře i po odvolání z funkce kancléře to potvrzuje. Jeho snaha bojovat za "čistou politiku" s vysokými mravními aspekty zřejmě byla jenom maskou jeho skutečné tváře. Náš "nejvyšší" a podvádí.
    • Pan prezident si vybral svého kancléře. Kancléř jedná v duchu možností dané zákonem. Pan prezident si nemohl vybrat jako kancléře kdejakou lopatu, nebo kohokoliv z kavárenských stohoven. To dá rozum.
  • Moc se mi líbilo když Mynář řekl, že na jeho stole leží obálka a ještě ji nečetl. Rozhodně bych se rád podíval jak jsem dopadl, ale jeho to pravděpodobně moc nezajímalo. Nedivím se, mít jeho peníze nějaká obálka by mne taky nerozházela. Teď se může odvolávat kolik let a se Zemanem to nějak doklepe.
  • mama ma misu. Eman ma Mynare , Mynar ma neco na Emana. Citanka prvni tridy obecne skoly .
    • No neke, ty ses dostal až tak daleko?
  • Mynář má místo jisté maximálně 2,5 roku
  • Zemana asi Obama těžko přijme, Ovar bude mít hlavu v anusu jistého nejmenovaného fašisty z východu, to zase bude newyorská groteska se fšímfšudy...
    • Tak teď si trošku protiřečíš, ne? Pokud bude mít Zeman hlavu u někoho (Putina), tak je Obama přijme oba. To je logické. No napiš zase něco, já rád čtu kavárenský oběžníky. Jsou tak duchaplné...
  • je to pakáž potřeboval by ten Auglijášův chlév vymést od sklepů až po půdu
    • To by na tom Hradě nezůstal vůbec nikdo! Taky dobře. Soudruh Zeman by měl jít objímat stromky, tam neškodí.
      • Otázka je - KOMU škodí? Mě ne.
    • Kámo, úklid se provádí když už, od půdy po sklep. Schody se zametají také ze shora, že? Nebo u tebe to je jinak?
  • mlynář,hurvajs sobotků,zvorálek,a lívanec,jsou jen ukecaní podvodníci.
    slibují,bijí se v prsa, ale nic nedodrží.
    a takoví staří kluci to jsou,že jim nění hanba.
    hold je rodiče nenaučili slušnému chování.
  • Podle posledních průzkumů popularita prezidenta Zeman roste. 55% občanů respondentů je spokojeno. Všichni ti chápou, že jedná v souladu se zákonem. Nic neporušil.

    Tak jistě, kdo normální by taky nebyl. Z Ázerbajdžánu přivezl okamžitě 15 miliardové zakázky pro naše firmy a další jsou v jednání. Týden předtím z Číny zakázky ve výši 10 miliard...jo, to pražští kavárenští nepromíjí, oni přece umí pouze škrtat a zvyšovat daně. A jednou v roce vytáhnout ze zaprášeného kouta tibetskou vlajku. Porovnání je jasné. Vivat Zeman.
    • A dovedete si představit co bude stát ty jeho nesmysné, komické, podvodné, šarlatánské, .... "kontrakty" po jeho pádu zlikvidovat a uvést zahraniční vztahy do normálního nebo alespoň přijastelného stavu?
      Teď odletěl do Ameriky - to zas bude ostuda až začně žvástat ty své nesmyslné pindy. Sice už toho .... nebere nikdo vážně, přesto může napáchat ještě další škody.
      Už aby byl tam kam dávno patří - v propadlišti dějin.
    • Konkrétně které ??? *1* *1* *1* *1* *1*
      • To jste v pražské kavárně neprobírali? Tak se proberte, a odložte ty červené kartičky a trenky, není přes ně vidět to podstatné. V médiích o cestě pana prezidenta bylo vše sděleno. I kdo jakou zakázku a na co dostal.
      • fakt nejsem zlej BTW troll
        • To se přece hned pozná. Inteligentní a humorný příspěvek píšu já, ty ostatní zloděj nicků.
  • Jako prognostik nic moc.
    Dveře na hradě bude mít otevřené... ale jen do žní. Do žní pane dočasný prezidente. Pak pude k Turkovi
    • Turek je jeho nový nadřízený? Fíha, ty máš ale informace. A co bude Mynář tedy dělat?
  • Jsem zvědava, s kým se bude Zeman družit v New Yorku, když západní státníci se ho štítí jako lepry. Zbývá mu jen ten ruský fašoun a strejda Lukašenko, do této společnost patří český prezident, ostuda.
    • Pan prezident je osobnost a charakter, nemá potřebu se za každou cenu "družit" s kdekým.
      • Nevím kterého prezidenta máte na mysli, ale z česka žádný prezident neodletěl. Vypadl odsud pouze jeden -píp,píp,píp-.
        Kdyby nebylo škoda aera a posádky - nejlépe nad oceánem výpadek motorů a je vymalováno.
        Docela pohodlně by se tato země konečně zbavila jedné kreatury, která dělá po světě jen ostudu.
      • Od kdy je lhaní považováno za charakter STALKERE nebyli tví předkové nebo ty sám jsi komunista ti lhali soustavně ani poledne nedrželi *16*
        • Obama je taky komunista? Tady máš pravdu z rukou svobodných Američanů, ne jak ty říkáš každému oponentovi, od komunistů.

          https://www.youtube.com/watch?v=HNIuZofwglg

          Za jaký nick se schováš příště, zbabělý lháři?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit