Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlej trolle kde jsou tvé zaručené informace o prosperitě a svobodě východní Ukrajiny ?

    Strelkov má volno ???
    • zlej troll se přesunul po boku rudé armády do Sýrie
  • chodí tu někdo do práce ? ,měl bych dotaz
    • ty jsi taky čtverák ?? *15*
      • Až přijde Semjon Gayínek tak ho zase pořádně rozebereš až se rozbrečí, viď? A klidně si naklikej souhlasy, vždyť to tak parádně umíš!
        • také bych se chtěl milovat Milošem Zemanem v čapím hnízdě
          • *11*
      • já mám také rád černý humor *3*
    • jsi sjetej ?
  • čapíčapíčapísráál *15*
    • přééésně, vivat Gagarin
      • Skvělý jak to vždycky nandáš Sajmonovi až se rozbrečí, jsi fakt dobrej *2*
        • to jsem

          YEAH !!!
          • Furt si tak teplej a furt si hraješ na holku Simonu??? Jo??? Celejch 24 hodin denně???
  • Zlodějiny typu Blanka, Promopro, Open card ty by se měli řešit než nějaké hnízdo za pár šupů.
    • Ja bych tech par supu brala hned...
    • Zlodějina je zlodějina. Malá či větší, je to stejné. Když se bude třídit, že menší se nebude řešit, je to chyba. My, obyčejní občané musíme platit za vše.
      • ale ano ale v tom připadě šup všechny pozavírat
  • čaPíčaPíčaPí
  • domnívám se že musíme zaujmout jasné a koncepční stanovisko vytyčující zásadové retragraduální principy. V podstatě lze obecné aspekty relativizovat ovšem za předpokladu hierarchického strukturování projevů. Abych nemluvil dlouze a vyjádřil se jasně a srozumitelně, prostě globalizační aspekty lze diverzifikovat a deterministicky rozlišovat ad hoc.

    Pokud někdo něčemu nerozuměl, rád vysvětlím a zdejší stručný výklad detailně rozvedu..... *6*
    • nesouhlasícím bych chtěl vysvětlit že z remisních analýz lze vyjádřit percepční substrakce detailně stanovující principiální kritéria. Samozřejmě uvítám i jiný názor..... *8*
      • já jsem odborník na Plzeňské gay bary ...ha a teď mluv inženýre *4*
  • Konfident Man a konfident Bureš, svůj k svému
  • A čeká snad někdo něco jiného od rusofilního vlastizrádného monstra jakým bezpochyby jakýsi zeman je, než jen další nesmyslné populistické žvásty na které bohužel dodneška "slyší" řada prosťáčků, kteří ještě neprohlédli jeho podlou, prolanou křiváckou povahu?
    • a ty jsi co za p í č u amerikanofilní?
      • evidentně dorazil kanálový hezoun.Skřivani ztichli jak zahláholíš tvojí vytříbenou mluvou.To už tak bývá.Z huby ti páchne až sem, mozolnatá ruka odložila lopatu a chvíli hraje inteligenta.Totiž ti lopatoví inteligenti jsou všude nejoblíbenější.Tak to prskni veřejně, frajere.
  • dobré ráno stalinisté *14* *14* *14*
  • Jak průhledné, neustálím upozorňováním zakrýt zlodějiny typu Blanka, Promopro, Open card atd. jen aby voliči zapoměli proč padla Nečasova vláda. Typické pro ODS a Topku už jste zapoměli na to jak z Paroubka udělali pedofila???? Už aby krachla i ta ČSSD viz lidový dům . *10*
    • nechápu byl to můj sex symbol *13*
    • Paroubek je pedofil ?? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit