Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Zeman podle premiéra Andreje Babiše (ANO) dosavadní kroky vlády v kauze Vrbětice jednoznačně podpořil. Premiér také zmínil, že by možná bylo lepší, kdyby prezident vystoupil o něco dřív než v neděli, nicméně prezident se podle něj s případem detailně seznamuje. V úterý v té souvislosti přijal například policejního prezidenta Jana Švejdara.

  • od dob Říma jsme se vůbec, ale vůbec nezměnili, jen intriky a hysterie, podotknu ne všech.

    Darwin se mylil, lidé se vůbec nevyvíjí, ale stagnují.

    I na těchto stránkách je to vidět. 

    Ještě je potřebné "rozdat" co tu po velvyslancích RF zůstane.

  • pod kolika nicky pises sedlaku ? m.cech taky ? 

  • Situace je vážnější, než se zdá. 😯Včera jsem viděl na kolejích parní vlak. Naposledy jsem takové retro viděl před jedenácti lety v Hodoníně u příležitosti oslav 160 letého výročí  narození Masaryka. Znamená to, že nám dochází ropa a české dráhy začínají vyhrabávat z muzea parní lokomotivy, na rozdíl od nafty do dieselů, uhlí a vody máme zatím dostatek. Teda pokud nám západ naši vlastní vodu nebude prodávat dráž.......pak bychom asi museli přejít na šlapací drezíny

  • Tak tam to byla ale hoooodně špinavá práce. 

    A lidi v té zemi na tyhle zpravodajské a vojenské hrátky moc tvrdě doplatili a doplácejí. Škoda. 

  • Asi další nick tohoto respondenta. Asi to bude nemocný člověk. 

  • Ale kdepááák. Žádné důkazy nebudou. Žádná omluva nebude. Když nejsou důkazy, není se za co omlouvat.

    Vyžaduje se slepá poslušnost a souhlas. Jako by to tady už někdy bylo. 

    Vy starší, nepamatujete něco podobného náhodou? 

  • Naši novináři nic provádět nebudou. Svůj úkol už splnili.

    A necítím, že by to byli "naši" novináři. Já je klidně přenechám jejich chlebodárcům. 😀

  • Jak se to dělá , uzavřít plynovod do Čech  ? 

  • Ještě jeden postřeh o ovlivnování voleb RF v zahraničí. Nikdy nic nebylo dokázáno důkazy a zase jen špinění. Nicméně, možná že se přeci jenom dozvíme a budeme skutečně svědky, jak se dá ovlivnit výsledek nějakého zásadního rozhodnutí (viz. načasování dostavby Dukovan). Takže nám to Rusové tentokrát vrátí i s úroky. Jedná se o toto.

    5 dní před volbami v ČR nám RF oznámí, že z důvodů vymyšlené kauzy Vrbětice a velmi špatných vztahů s ČR, nám je nuceno uzavřít (dle právních úmluv) veškerý vývoz zemního plynu a ropy na dobu blíže nespecifikovanou. Tečka. A já se ptám - koho půjde lid volit a koho naše media tentokrát odstřelí?

    A Oscara získává za pragmatický postup SPD, která jako jediná chtěla, aby se předložily důkazy a spor s RF se řešil u stolu.


  • KIMCID

    Pro dokončení celé záležitosti doufám ve 3 věci:


    Budou zveřejněny důkazy že za tím stojí Rf.

    Pokud ano, vše výše napsáno se stane tak jak popisuješ.

    Pokud ne ,omluví se ČR , Eu a NATo.

  • Pro dokončení celé záležitosti doufám ve 3 věci:

    1. Všechny země EU s námi projeví solidaritu a omezí vzájemně s RF počet svých členů na ambasádách dle vzoru ČR, aby tak paralyzovaly své veškeré, tedy i ekonomické zájmy v Rusku!!!!!! (Jen hlupák by to udělal)

    2.Naši NOVINÁŘI provedou analýzu, kolik ČR ušetří na omezení provozu svého ansámblu v Moskvě. To se bude týkat nejen provozu Českého domu a jiných prostor a zařízení, ale i jeho obsluhy a v neposlední řadě i platy lidí na ambasádě. Jako ovčani ČR to máme právo vědět. Třeba zjistíme, že si tam naše šlechta žila a hodovala jak za cara.

    3. Naši novináři provedou srovnání prostorů a celkových možností české ambasády v Moskvě s jinými zahraničními ambasádami. Třeba nakonec zjistíme, že jsme tam na tom byli jedni z nejlepších. Já o tom nemám vůbec tušení, nikdy jsem tam nebyl, ale opravdu by mě to zajímalo. Možná, že se to ale také nedozvíme, protože to je tajné.

  • KIMCID

    No tohle není výhra ale nic:

    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/seskrtani-ruskych-zamestnancu-ambasady-v-moskve-je-komplikace-priznalo-ministerstvo-40358112

  • Prosím redakci, aby blokovala takové negramoty, jako je m.cech. Takto se civilizovaný člověk nechová.         Děkuji.

  • a ete tam zustane elvis hitler a pak se tam pribizi hamacek a vrhne na ukriinsko vodikovou pumu a rekne ze to byl utok na nepratelskyho divadelni ho resisera kery nema rad zeny je pedofilni a picha vobludu !!!!

  • KIMCID

    To máš fuk přibudou stejný šmejdi z druhé strany

  • KIMCID

    To bude stejná banda pumpu co pomohla zničit Libyi

  • Pro nás taky ne. Jen se zbavíme několika desítek ruských špionů, kteří tady měli dlouho klondajk.

  • Nechci být hnusný na naše milované, respektované a za všech okolností čestné spojence, ale to, co předvedli před Irákem nebyla zrovna fér hra.

    A teď se stejní dovolávají naprosté důvěry? No nevím, nevím. 

  • Zůstane sedm diplomatů? A poslední ať prosím zhasne. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit