Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • letos jsem bylu rybníka a vzpomínal jak jsme měli jedno místo,kam se skákalo do vody,vysoký strom s větvemi nad vodu,lano,rozhoupání a cáááách do vody,tam hloubka 6-7 m bahnité dno ,dneska skáčou ze zídky u stavidla,kde jse tak 2-3metry a ještě vybetonovaný schod u dna...taky mě zaujalo že neplavou,my plavali,sázky kdo kdo první na druhou stranu,potápění na dno a lovení čehokoliv,bože té vody co jsme se nalokali....
  • Souhlasím s KIMCID. A za 14ti letého mají přece odpovědnost rodiče a v tomhle věku by už opravdu měl vědět, jak se chovat bezpečně. Jenže většina dnešních dětí je od mobilů, tabletů a počítačů fyzicky nevyřáděná, o pracovních povinnostech nemluvě, tak má pak fůru energie, kterou bohužel plýtvá na blbiny. Na druhou stranu, každý z nás byl jednou dítě a každý jsme určitě nějakou blbinu provedl, ale rodiče jsou snad od toho, aby svého potomka poučili či varovali. Za mého dětství to tak bylo. Další věcí je, zda ratolest toto vnímá. *7*
  • Branka na chlapce nespadla, on ji na sebe shodil. Kdyby redaktoři uměli pořádně česky, tak takové hlouposti nebudou psát.
  • To je pravda, bohužel. My jsme byli vedeni k dodržování jistých pravidel a k respektování dospělých. Doma byl za každou lumpárnu vejbuch. A ve škole? Stačilo vědomí, že mohu dostat pohlavek nebo facku anebo stát s ostudou "na hanbě". A když do napsal učitel do žákovaké knížky, to byla teprve doma exekuce.
  • Ve 14-ti už měl mít svého rozumu dost.
    Holt Darwinův výběr druhů. *6* *7*
  • je to tragédie,i za našeho detství se občas takové neštěstí přihodilo,někdy,když ale pozoruju dnešní děti,tak si říkám,jestli bychom byli my tak neopatrní (a že jsme dělali jiné riskantnější "kousky"),nedisciplinovaní,neobratní,hazardérští tak chybí půlka dnešních důchodců,dítě dnes neposlechne vlastní matku nebo tatu,učitelku ve škole už vůbec ne.....a co je vůbec nejhorší,kolosální pitomosti dělají i dospěl,ještě to dávají na internet a chlubí se tím,děcka na to koukají a nemají z toho rozum.....
  • Tato tragédie se, bohužel, nestala poprvé. Nevyšlo náhodou jakési nařízení, že všechny branky musí být pevně zakotveny?
  • KIMCID
    tak tak
  • Jako je mi hocha líto.Zodpovědnost? Nevím ono ani nejde snad všechno ošetřit nějakým zákonem,předpisem atd.V mém dětství nebyl internet a když si vzpomenu jak jsme třeba lezli do starého továrního komínu,kde už byly urezlé některé skoby a nebo jak jsme lezli po skalách a pomocí prádelní šňůry.No a kola a různá udělátka na kterých jsme jezdili z kopců a brzdili opravdu jen klackem.Opakuji je mi ho líto ale takové události budou !
  • KIMCID
    trapné a hned po ránu?nevim jak za tebe ,ale za men tyhle branky byly všude a nikdy se nic nestalo?
  • Za tvou prázdnou hlavu!
  • KIMCID
    za co?
  • Takové věci by se už neměly nikdy stát !Někdo přeci musí nést z dospělých odpovědnost.
  • KIMCID
    no je to tam napsané houpal se na ní....je to smutné ale za blbost se platí někdy i životem *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit