Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Například v Norsku jsem jezdil po dálnici max. 100kmh. Tak, jak ostatní. A světe div se, nikdo mne nevyblikával, netroubil. Nedovedu si představit na našich tankodromech, v našich starých pekáčích, povolit tu 150 ku. Naopak, snížil bych rychlost na dálnicích na max. 110kmh.
    • Totiž původně byla dálnice navržena svými parametry pro rychlost 110 km/h.Dnešních 130 už je zvýšení oproti původní rychlosti.
    • Tak nevím jak starý máš pekáč,já 2 měsíce a ve 160 je to klidné svezeníčko. Jen ty český lemply jedoucí v filckách 110 bych pokutoval a vykázal z dálnice.Jestli chceš jezdit 100vkou,zůstaň si v Norsku *2* *2* *2*
      • No hlavně, že ti jdou ty smajlíky, když už jsi od přírody pitoma.
      • Seš úplnej mimoň.
      • vanhorne
        King of the road?
  • To je dobře. Už tak jezdí po dálnici 80% magorů, kteří neumí jezdit a neustále porušují zákon 361.
    • asax
      Jo jo,magorů je těch 20% co neumí jezdit,neustále překáží a vytváří kolizní situace neschopností se orientovat v provozu *3* *3* *3*
      • Jen dokazuješ, že patříš mezi těch 20% magorů, kterým nepatří vozidlo do rukou a zřejmě by měli problém i se řízením tříkolky. Takových magorů jsou plné hřbitovy, bohužel i jejich obětí.
      • no kdo jezdi na našich silnicích 160 je už dost velký magor
  • a co důchodci přidali jim?
    • vanhorne
      Kdyby ti sasci mohli tak duchodcum by rychlost zvysili aby co nejrychleji dojeli k nebeske brane.
  • No a co, kdo má normální auto, těch 150 stejně jede. To dneska udělá i naložená dodávka... ano, dálnice byla možná navrhovaná na 130km/h, ALE VE ŠKODOVCE STOPĚTCE! Dnešní auta mají limity bezpečné jízdy úplně jinde... Na D1 se stejně jezdí 80, protože je to jedna velká uzavírka, a na ostatních dálnicích? Zkuste jet ráno ze Zlína na Brno - budete rozhánět hejna vrabců, protože projede jedno auto za 10 minut!!! Dálnice má povrch perfektní, je úplně rovně - tak proč bych proboha neměl jet 170?
    • Protože myslíš jen na sebe. Protože nedomyslíš, že máme v rámci ČR jeden z nejstarších vozových parků. Tedy máme auta, která mají maximálku cca 140 a nemají k této rychlosti udělaný podvozky a brzdy, nemají žádné asistenty, jako to mají moderní vozy. Naložené dodávky jsou opravdu argument...stejně jako kamiony, které se předjíždí 2 kilometry, protože ten, který předjíždí fičí o 5 km rychleji. Už jsi někdy intenzivně dobržďoval takovou dvojku? Já mnohokrát a bylo to vždy tak tak. Důvod byl prostý, taky jsem letěl více, než bylo zdrávo, po prázdné dálnici, než byla ucpaná na jiných úsecích. Takže než povolit vysokou rychlost, tak raději udělat kvalitní dálnice s jedním pruhem navíc. Minimálně se třemi pruhy. Což není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit